Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Drugi dzień treningów ,a my już 4 transfery klepniete.
    No trzeba przyznać,że rozwija się nam Kucharski i to szybko
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dawać tego Richarda, kogoś na skrzydło plus środkowego obrońcę i jest konkret.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Te okienko jak narazie układa się naprawdę fajnie. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
        Mladneovic - z wolnego transferu, pewnie stosunkowo wysoki kontrakt, ale też idącą za nim jakość.
        Boruc - z wolnego transferu, kontakt wysoki, ale jakość jeszcze wyższa
        Lopes - ok. 100 tysięcy jurkow, pokryte z transakcji za Hildeberto(?). Pieniądze żadne, uzupełnienie składu solidne.
        Juranovic - kwoty nie znam, ale wydaję mi się, że gościu powinien się spłacić. Ograny w lidze chorwackiej, w dobrym dla piłkarza wieku, pewnie jak inni balkancy szybko ogarnie język i wejdzie do drużyny na dobre w szybkim czasie.
        Zobaczymy kto odejdzie i czy w tym gronie będzie Karbownik. Bo jeśli nie, to grając na bokach obrony balkancami, Karbownik idzie do przodu i może to fajnie wyglądać. Pytanie tylko czy Vuko przesunalby go na środek czy na skrzydło. Skoro grał na lewej obronie to na lewym skrzydle tym bardziej by sobie radził. Były już jakieś plotki odnośnie odejścia Luqinhasa, ale gdyby on został i grał na 10 to jego współpraca z Karbownikiem mogłaby fajnie wyglądać.
        Na ten moment ta kadra wygląda dobrze. Wyjebać Kante i sprowadzić porządnego napastnika i jak dla mnie przy założeniu, że nikt by nie odszedł kadra jest lux. Wiem, że środkowy obrońca by się przydał, ale przy założeniu, że wymieniany tylko napastnika, albo nie odchodzi nikt, jeszcze jeden środkowy obrońca jest nierealny. Musiałby się znaleźć chętny na Wieteske.
        Generalnie na ten moment nie ma co narzekac. Przy 'odrobinie' farta w losowaniu, na LE jest spora szansa z taką kadrą.
        Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          No trzeba przyznać,że rozwija się nam Kucharski i to szybko
          Żeby nam go ktoś nie wyjął niedługo.
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
            Żeby nam go ktoś nie wyjął niedługo.
            Naprawdę widzisz w Polsce kandydata na taki krok?
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• W Polsce nie, ale w maju były informacje, że PAOK Saloniki chciał go ściągnąć do siebie.

Komentarz

• W kwestii środkowego obrońcy, jaka według was oglądajacych rezerwy może być najbliższa przyszłość Mosóra? W ostatnim meczu zaprezentował się conajmniej przyzwoicie i wydaje mi się, że mając za partnerów z tyłu Jędze, Mladenovicia, Juranvicia za plecami Boruca lepszych warunków do zebrania doświadczenia mieć nie będzie. Czy to jest czas żeby go wprowadzić do pierwszej jedenastki, ma na to potencjał? To by też nam załatwiło kwestię młodzieżowca w zespole.

Komentarz

• Chłopak ma 17 lat i na razie kopał w rezerwach. Niech idzie się ogrywać na wypożyczenie zamiast kisić się na ławie.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jak wygląda sytuacja z Żyro i Bondarenko?

Komentarz

• Zamieszczone przez mes Zobacz posta
                      Jak wygląda sytuacja z Żyro i Bondarenko?
                      Żyro ma dalej grać w Stali. Bondarenko chyba też jeszcze zostanie na wypożyczeniu. Nie wiem tylko czy w Stomilu.
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Odejść powinni: Stolarski - za słaby, Kante- sprzedaż, by zrobić miejsce na topowego napastnika jak na nasze warunki, Remy oddać za pół darmo, Novikovas na wypożyczenie i Nagy-jeszcze rok kontraktu. Zrobi się miejsce na porządnego skrzydłowego, który jest w planach skautingu oraz solidnego środkowego obrońcę.
                        Zapewne sprzedadzą kogoś z trójki graczy : Karbo 8-10 młn juro, Kante- ok 1 młn juro lub Luquinhasa- ok. 3mln juro.
                        Ten Rodrigues, gdzieś leci może do Warszawy?
                        Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zapomniałeś o Wietesie, czy uważasz go za zawodnika na poziomie Legii? Szybciej dałbym szansę (ostatnią) Węgrowi, czy nawet Remiemu, niż go zostawiał.
                          Mioduski won
                          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                            Chłopak ma 17 lat i na razie kopał w rezerwach. Niech idzie się ogrywać na wypożyczenie zamiast kisić się na ławie.
                            Z drugiej strony lepszych okoliczności kadrowo nie będzie. Patrząc np. na to jak piłkarzy wprowadza Ajax którym pewnie chcielibyśmy być to kiedy gowprowadzac? Jak będzie miał 23 lata? Szczerze mówiąc trochę mi brakuje takiego zdecydowanego postawienia na jakiegoś młodzika. Poza Karbownikiem trochę tez wtedy z braku laku, to zazwyczaj ci młodzi grają w meczach o nic, albo dopiero przy jakimś 4-5:0. Mam nadzieje ze go szybko zobaczymy.

Komentarz

• Plota. Chyba Kante jednak idzie do tych emiratów o których się wspominało przed kontuzją i wrócił temat Świerczoka.

Komentarz

• Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
                                Plota. Chyba Kante jednak idzie do tych emiratów o których się wspominało przed kontuzją i wrócił temat Świerczoka.
                                To ja jeszcze dodam info od Kamila Rogolskiego

Kuba Świerczok nie znalazł się w kadrze Łudogorca Razgrad na mecz o Superpuchar. Kolega @shumanskoo twierdzi, ze definitywnie wypadł u trenera Vrby.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X