Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Obecnym składem ligę oramy. Tak róbcie printscreeny. 70 punktów to mus.

Natomiast do pucharów to ciągle daleka droga.

Ciągle potrzebujemy cztery sztosy: środkowy obrońca, skrzydłowy, 10 i 9. I nie chodzi o jakiś lamusow z dwiema asystamy lidze portugalskiej tylko o 4 wymiataczy.
    Wiadomka trzeba kogoś sprzedać ale całe szczęście jest kogo sprzedawać. Wieteska, Kante, Luquinhas z tych trzech "out" można zrobić te 4 w/w "in".

Ps. Tak mam zajebista satyskacje co do Lopesa.
    ​​​​​​
    eeee znając historię to będzie na styku jak zawsze ... czasem myślę, że nawet jak by Barcelonę w koszulki Legii przebrać i kazać im tu grać, to by z Wartą Poznań na Łazienkowskiej mogli ze 0-3 przegrać

Komentarz

• Dziwi mnie tylko dlaczego kontrakt Lopesa jest na 2,5 roku. To już nie można było się dogadać na 3 lata? Tak jak nie przedłużą go to zimą odejdzie. No chyba, że liczą na wcześniejsze sprzedanie go to ok.

Komentarz

• Artur klepnięty. Mega sztos. Pudel ma plusa jakiego jeszcze nigdy nie zdobył
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• To się naprawdę dzieje

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...294134784?s=19
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pisałem całkiem niedawno przy okazji meczu w Krakowie (07.06.2020, 21:06)

Zamieszczone przez Xytras Zobacz posta
            Podpuścić i skarcić, nic lepiej nie smakuje

Odnośnie bramkarza po sezonie, marzy mi się żeby na pożegnalny sezon wrócił Boruc.. Byloby pięknie

Jednak warto marzyć! Piękny dzień!

Komentarz

• Chyba pierwszy transfer od dawna, spełniający w 100% "fantazje i marzenia" z nazwy tematu.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Dawać jeszcze Kuchego i mogą usuwać Redtube z serwerów

Komentarz

• Zachwyty (ew. obawy) nad powrotem Króla Artura proponuję przenieść do odrębnego tematu, bo ten o plotkach transferowych zaraz pęknie

https://forum.legionisci.com/forum/g...E2%80%99s-back
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    To teraz piłkarze drużyn przeciwnych będą się bali nawet zbliżyć do naszego pola karnego...

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                      Dawać jeszcze Kuchego i mogą usuwać Redtube z serwerów
                      Raczej nie ma tematu. Info z pewnego źródła. Bardzo pewnego
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                        Dawać jeszcze Kuchego i mogą usuwać Redtube z serwerów
                        Broń Boże.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Kolejny do powrotu to Fabian? Już za dwa lata.

Komentarz

• Drużynę buduje się od tyłu, a nasza defensywa wygląda na prawdę solidnie. Lewczuk i Wieteska to największe minusy, ale bywało już gorzej więc nie ma co narzekać. Jeśli Lewczuk będzie jeszcze w stanie wycisnąć z siebie maksa fizycznie i pod względem koncentracji, to mając za plecami Boruca i obok Jędze w formie nie powinno być tragedii.
                            Swoją drogą mam przeczucie, że pożegnamy się w tym okienku z Antoliciem. Oby nie, bo zagrał świetny sezon i jest z niego dużo pożytku kiedy jest w formie. Ale po takim sezonie jakieś turasy pewnie się zgłoszą z konkretną ofertą dla niego...
                            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                              Swoją drogą mam przeczucie, że pożegnamy się w tym okienku z Antoliciem. Oby nie, bo zagrał świetny sezon i jest z niego dużo pożytku kiedy jest w formie. Ale po takim sezonie jakieś turasy pewnie się zgłoszą z konkretną ofertą dla niego...
                              Nie.. gdzie Antolić do Turcji. Wystarczy spojrzeć na jego karierę. To jest spokojny, rodzinny gość, który lubi stabilizację. Najpierw w Dinamie długo i może nie był mega gwiazdą, ale jednak jakieś oferty miał, a nie ruszał się długo z Zagrzebia. A wiadomo - jak się chce koniecznie wyjechać i ciśnie agenta, żeby czegoś szukał to zawsze się znajdzie chętnego.

Teraz ustabilizował się w Warszawie, osiągnął dobrą formę, dziecko mu się urodziło niedawno i mówisz, że niby taki domowniczek, wyniesie się do niebezpiecznej Turcji?
                              No way. Jestem pewny, że Domagoj bardzo chce zostać w Legii, być może nawet do końca kariery. To taki typ człowieka. Myślę, że oczekiwania też będzie miał/ma bardzo rozsądne i Kucharski musiałby się bardzo postarać, żeby się nie dogadali.
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Może i masz rację. Trzymam kciuki, żeby tak było, bo Antolic może i miał słabsze momenty w Legii, ale w gruncie rzeczy to solidny zawodnik.
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X