Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja to widzę tak, że w 4 rundzie eLM losujemy Celtic, opierdalamy ich w karnych, Boruc broni wszystko, awans do LM a Mioduski po ostatnim karnym strzelonym przez Rafaela Lopeza krzyżakiem napierdala prezesa Celticu na vipach. I tego państwu życzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

On tu będzie grał "po kosztach".
      Pytanie jakie ma koszty?

Mam pewne obawy od stronmy sportowej, ale z każdą chwilą coraz bardziej chcę tego transferu
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wg Janexa z Borucem jest przesądzone i pozostały badania
        | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• To jest sprawa na odrębny, nadzwyczajny wątek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
            Ja to widzę tak, że w 4 rundzie eLM losujemy Celtic, opierdalamy ich w karnych, Boruc broni wszystko, awans do LM a Mioduski po ostatnim karnym strzelonym przez Rafaela Lopeza krzyżakiem napierdala prezesa Celticu na vipach. I tego państwu życzę.

Od dziś trzymam kciuki za taką wersję wydarzeń!
            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
            Better Dead Than Red

Komentarz

• Coś tam jeszcze broni https://twitter.com/i/status/1270680693568344064

Komentarz

• Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, że Boruc w rok byłby w stanie aż tak bardzo zjechać z formą, będąc w tym okresie w regularnym treningu. Oczywiście brak ogrania robi swoje i pewnie podejście do ćwiczeń bez perspektyw na grę też będzie miało wpływ na dyspozycję Artura, ale w zestawieniu z pozostałymi ligowymi bramkarzami to jednak zupełnie inna klasa piłkarza i potężny upgrade nad Cierzniakiem, Muzykiem czy nawet sprzedanym do Monako Majeckim.

Wydaje mi się, że okoliczności powrotu są dla Boruca niezwykle komfortowe, bo przed sobą będzie miał zapewne doświadczony duet stoperów w osobach Jędzy i Lewczuka, a na bokach Juranovic z Mladenovicem też powinni gwarantować jakość. Na pewno łatwiej będzie Arturowi wrócić między słupki ze świadomością, że tych przypadkowych zagrań i baboli powinno być mniej niż gdyby tam grały młode chłopaki bez doświadczenia w seniorskiej piłce.

Ogólnie jaram się i w końcu widzę powód, żeby rozważyć wymianę swojej starej i wysłużonej bluzy bramkarskiej na nową

Komentarz

• Fajny tekst sprzed tygodnia:
                  https://newonce.sport/2020/06/panie-...uduje-legende/

Komentarz

• Brać!
                    (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                      Bramkarza z 2 ligi tureckiej uważamy za mega kota, którego trzeba przepłacić, nadpłacić, a Artura Boruca za ryzyko? Przecież on nie siedział ostatniego roku na plaży tylko trenował w Premier League.
                      Na plaży też siedział, sam widziałem.
                      I trudno się dziwić bo gdzieś wolny czas trzeba spędzić a plaża w Bournemouth jest zajebista

Komentarz

• Król Artur!
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Uwierze, jak zobacze koparki

1916% poparcia dla Boruca w Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                            Ja to widzę tak, że w 4 rundzie eLM losujemy Celtic, opierdalamy ich w karnych, Boruc broni wszystko, awans do LM a Mioduski po ostatnim karnym strzelonym przez Rafaela Lopeza krzyżakiem napierdala prezesa Celticu na vipach. I tego państwu życzę.
                            AMEN! Tylko czemu Artur sam nie miałby tego ostatniego karnego strzelać Że potrafi, to już się przekonaliśmy

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                              Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, że Boruc w rok byłby w stanie aż tak bardzo zjechać z formą, będąc w tym okresie w regularnym treningu.
                              Też tak uważam. W poważnych ligach na ławce meczowej nie sadza sie kogoś, kto nie jest przygotowany do wejścia na boisko w każdym momencie. Oczywiście, jeśli można Premier League uznawać za poważną ligę.

Komentarz

• Dobrze, że wstrzymali się z tym Sehiciem. Przyznam, że jaram się powrotem Artura jak szczeniak
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X