Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja jestem za sprowadzaniem takich chłopaków, bo za rok czy dwa będą już dla nas zbyt drodzy i wyjadą zagranicę. Nie pasuje mi to jednak do tego, że docelowo kadra Legii ma być zmniejszona, ale nowi zawodnicy mają spowodować, że będzie ona mocniejsza... Jeżeli tak to spodziewałem się odstrzału 4-5 przeciętniaków, wypożyczenia 2-3 młodych i sprowadzenia 2-3 ludzi z nazwiskiem, którzy będą faktycznym wzmocnieniem.
    No ale z drugiej strony Leśny zapowiadał już zimą, że w letnim okienku żadne nazwisko kandydata do gry w Legii nie przebije się do prasy, więc może to tylko pierdoły wypisywane przez dziennikarzy.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Po co nam rogrywający skoro jest Duda, Rado i pewnie w II kilku ogarniętych na tej pozycji...
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Duda to raczej taki skrzydłowy-napastnik, ewentualnie podwieszony napastnik niż typowy playmaker. Rado natomiast gra jako wolny elektron od kilku sezonów i ciężko go przypisać do konkretnej pozycji.

Przydałby się taki łącznik w starej nomenklaturze, który spełniałby bardziej zadania ofensywne niż defensywne, a zarazem grał zdecydowanie wyżej od Vrdoljaka i Jodłowca oraz lepiej pasowałby do naszej polskiej rąbanki od Helio Pinto. Wysoki, silny fizycznie, a do tego z pokrętłem w nodze.

Niestety ten Mateusz Szwocha to raczej filigranowy zawodnik.
        Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
          Duda to raczej taki skrzydłowy-napastnik, ewentualnie podwieszony napastnik niż typowy playmaker..
          Możesz powiedzieć na jakiej podstawie wyciągasz tego typu wnioski?
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

Komentarz

• Widziałem jak porusza się na boisku i gdzie szuka gry?

Komentarz

Duda to raczej taki skrzydłowy-napastnik, ewentualnie podwieszony napastnik niż typowy playmaker. Rado natomiast gra jako wolny elektron od kilku sezonów i ciężko go przypisać do konkretnej pozycji.

Przydałby się taki łącznik w starej nomenklaturze, który spełniałby bardziej zadania ofensywne niż defensywne, a zarazem grał zdecydowanie wyżej od Vrdoljaka i Jodłowca oraz lepiej pasowałby do naszej polskiej rąbanki od Helio Pinto. Wysoki, silny fizycznie, a do tego z pokrętłem w nodze.
              Zupełnie nie zgodzę się z pierwszą częścią. Jeśli się nie mylę, Duda w Koszycach grywał zazwyczaj na 8, ewentualnie za napastnikiem. Skrzydło to epizody, a napad wyniknął u nas z potrzeby chwili. Może właśnie Duda ma docelowo spełniać rolę typowej 8, na którą ponoć sprowadzany był Helio Pinto, którego trzeba powoli pakować.

edit, bo poszperałem:
              19-latek został sprowadzony na Łazienkowską w miejsce Dominika Furmana, wytransferowanego niedawno do Tuluzy (za 2,7 mln euro). – Ondrej może zagrać jako typowy środkowy pomocnik, na pozycji numer 8, ale także jako ten najbardziej wysunięty gracz drugiej linii – dodał Żewłakow.
              Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].
              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta

Zbawieniem może okazać się jakaś oferta za Koseckiego. Niech pomyka swoją panamerą na przedmieściach Madrytu, bo pewnie senior wciąż ma w zanadrzu ofertę z Atletico
                Będzie robił za pachołek przy grze na skróconym polu
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                  Zupełnie nie zgodzę się z pierwszą częścią. Jeśli się nie mylę, Duda w Koszycach grywał zazwyczaj na 8, ewentualnie za napastnikiem. Skrzydło to epizody, a napad wyniknął u nas z potrzeby chwili. Może właśnie Duda ma docelowo spełniać rolę typowej 8, na którą ponoć sprowadzany był Helio Pinto, którego trzeba powoli pakować.
                  Nie znasz się. Midzi analizował jego ruchy na boisku i widział go na skrzydle.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Jeśli mnie pamięć nie myli to Duda grał ostatni sezon w Koszycach jako boczny napastnik i stąd tyle bramek strzelił na jesieni.

Komentarz

Niestety ten Mateusz Szwocha to raczej filigramowy zawodnik.
                      filigraNowy?
                      ...

Komentarz

• Autokorekta przeglądarkowa

Komentarz

• Dziwne, że Terek chce się pozbyć Komorowskiego. Gra tam cały czas, raczej jest pewnym filarem obrony i jeśli naprawdę miałby do nas wrócić za darmo to dla mnie świetna opcja. Mógłby grać na lewej obronie jak i w środku.

Wracając do Szkocji i jakiejś alternatywy dla Brzyskiego to niejaki Andrew Robertson, został wybrany najlepszym piłkarzem w Szkocji młodego pokolenia tego sezonu. Rocznik 1994 obecnie wyceniany na ok pół miliona euro:
                          http://www.transfermarkt.com/en/andr...er_234803.html
                          https://www.youtube.com/watch?v=J0CpuWC1yzQ
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Komory chyba w ogóle się źle czują za granicą. Wyjechali tylko dlatego, że mogli zarobić naprawdę konkretne pieniądze, ale z zamiarem, że wracają do kraju od razu po zakończeniu kontraktu.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Komentarz

• W nowym sezonie konkurentem Tomasza Brzyskiego na lewej obronie ma być Brazylijczyk Ronan. Lewy obrońca znajduje się w kadrze Fluminense Rio de Janeiro, z którym przedstawiciele Legii podpisali w marcu zeszłego roku umowę o współpracy. Ronan w bieżących rozgrywkach nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania w lidze (do tej pory w Brazylii odbyły się cztery kolejki, ponieważ liga gra tam w systemie wiosna-jesień). Pewniakiem do gry jest bowiem wyceniany na 3,5 miliona euro Carlinhos.

W umiejętności Ronana wierzą nie tylko w Warszawie. Współwłaścicielem jego karty zawodniczej od 2010 roku jest Chelsea Londyn. W grę wchodzi teraz wypożyczenie Ronana do Legii. Piłkarz miałby nabierać doświadczenia w Europie.
                              Wypożyczanie grajków bez możliwości ewentualnego transferu za kwotę dla nas osiągalną nie wydaje mi się dobrym pomysłem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Wypożyczanie grajków bez możliwości ewentualnego transferu za kwotę dla nas osiągalną nie wydaje mi się dobrym pomysłem.
                                A spotkałeś się już z taką sytuacją za kadencji BL?

Komentarz

Pracuję...
                                X