Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolejne ploty, ploteczki...

Z naszych informacji wynika, że nowym zawodnikiem Legii może zostać Josip Juranović. To prawy obrońca, ma niecałe 25 lat, jest graczem Hajduka Split. W ostatnim sezonie zagrał 32 mecze w lidze, strzelił 2 gole i zaliczył 3 asysty. Nie dostał ani jednej żółtej czy czerwonej kartki.
    Jego kontrakt z Hajdukiem wygasa za rok, z tego, co usłyszeliśmy, Legia miałaby zapłacić za niego 400 tysięcy euro. Juranović zagrał 2 mecze w reprezentacji Chorwacji.
    https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...Nsa2-22Vu.html

Komentarz

• Legia.net podała, że może jutro przylecieć do Warszawy

Komentarz

• Kucharski w oficjalnym wywiadzie dla klubowej strony twierdzi ze transfery będą jako wzmocnienia pierwszej jedenastki i potwierdza ilość której oczekuje Vuko plus młodzi Polacy. Albo będzie dobrze, albo będzie kapiszon po którym Kucharski będzie się kajał przez cały sezon.
        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Jeżeli się uda to bardzo dobry kierunek i brawa za taki transfer.

Komentarz

• W Hajduku przypadkiem nie siedzi teraz Kepcija? Plus menedżerem tego zawodnika jest menedżer Vrdoljaka. Jakoś nie mam przekonania jak nam transfery robią byli zawodnicy no ale obym się mylił.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Kierunek bardzo dobry, z reguły charakterny i waleczny, trzymam kciuki.

Komentarz

• Jeśli wypali, to szykuje się nam jakościowy transfer.

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                  W Hajduku przypadkiem nie siedzi teraz Kepcija? Plus menedżerem tego zawodnika jest menedżer Vrdoljaka. Jakoś nie mam przekonania jak nam transfery robią byli zawodnicy no ale obym się mylił.
                  Jak się nic nie zmieniło to jest dyrektorem sportowym.
                  Kapitan czołowej chorwackiej drużyny, ponad 160 meczów w lidze , fajny wiek.
                  Jak gra nie mam zielonego pojęcia ale kierunek bardzo dobry.

Komentarz

• Na papierze wygląda rozsądnie. Daje okejke.

Czekam na Kapustke.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• A co z napastnikiem?

Komentarz

• A ja jednak wrzucę kamyczek do ogródka..

Od strony CZYSTO SPORTOWEJ transfer jak najbardziej na tak, ale.. ale trzeba też oceniać transfer w realiach, w których funkcjonuje dana drużyna, klub.
                        A te są takie, że nie mamy za bardzo kasy na transfery. W obliczu tego wydawania 400k na kogokolwiek na pozycję prawego obrońcy, gdzie za pół roku wróca, ostatnio nasz najlepszy zawodnik.. hmm.. Dla mnie to idealne miejsce żeby wypożyczyć kogoś na pół roku - jak już wspominałem wcześniej. Ba, ja nawet bym był skłonny dać szansę Stolarowi. Pamiętam początek sezonu i on do momentu kontuzji był jednym z najlepszych naszych graczy. Przeciwko Grekom czy Rangers, szczególnie w Warszawie, gdzie nie dał pograć zupełnie Ojo. Jeśli nie pamiętacie meczów, to polecam oceny z recenzjami gry na legia.net.

Transfer gotówkowy może znaczyć rychłą sprzedaż Karbownika, ale nie zmienia to faktu, że nie wydamy dużo, więc wolałbym tą kasę przeznaczyć na wzmocnienie ofensywy.
                        Zresztą nie przesądzam, że gość przegra rywalizację z Veso, jak ten wróci po kontuzji. Ale czy po prostu potrzebujemy tam dwóch takich kozaków?
                        Ja czekam przede wszystkim na jakieś ruchy z lewoskrzydłowym, bo tutaj mamy największą dziurę. Novikovas i Cholewiak..
                        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                          W Hajduku przypadkiem nie siedzi teraz Kepcija? Plus menedżerem tego zawodnika jest menedżer Vrdoljaka. Jakoś nie mam przekonania jak nam transfery robią byli zawodnicy no ale obym się mylił.
                          Akurat Vrdoljak to był KAPITAN jak mało kto !!!
                          Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta

Akurat Vrdoljak to był KAPITAN jak mało kto !!!
                            Dokładnie. Kolejny tu jakiś mit wyrasta. Ivo to był jeden z najlepszych kapitanów w ostatnich wielu latach. A to, że czasem człapał z jakimiś Podbeskidziami.. myślę, że to efekt przyzwyczajeń z Dinama, gdzie takie mecze wygrywało się w Chorwacji na stojąco.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zastanawia mnie stosunkowo niska cena za Josip Juranovića. Albo wada ukryta, albo jakieś mocne zapisy w umowie o sprzedaży typu wysoki procent od dalszej sprzedaży.
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Wygasający kontakt. W zimę może podpisać z kim chce.

Komentarz

Pracuję...
                                X