Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mioduch mówił w wywiadzie, nie pamiętam już dla kogo - tak samo jak Kucharski, że raczej transfery bezgotówkowe bo przez koronę mocno po pupie się dostało, ale mówił, że Kuciak to raczej nie bo ma kontrakt z Lechią (czyli $$$$), a co do Karbownika to powiedział, że jak nie pojawi się jakaś gigantyczna oferta to wolą poczekać do zimy. Liczą na to, że zagra w reprezentacji, może puchary wypalą to jego wartość wzrośnie ku górze.

Komentarz

• Ja uważam, że na transfer Karbownika Legia ma ograniczony wpływ ... nigdy nie uwierzę, że Piekarski oddał lejce "za parę Euro" do tego transferu Legii. Nie, nie, nie. Kuciak, oczywiście, że tak, Kanie oczywiście że out. Luqi w sumie gotówkowo też. Jak Legię stać na Ślsza to skarbonka na bank jakaś jest. Trzeba być oszołomem żeby wierzyć że bez gotówkowych wzmocnień wejdą do LE.

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
        Trzeba być oszołomem żeby wierzyć że bez gotówkowych wzmocnień wejdą do LE.
        Prawda. Trzeba też być oszołomem, żeby myśleć, że trzeba sprzedać któregoś z podstawowych zawodników ofensywnych, żeby "wzmocnić" drużynę rzekomo za tą kasę, bo innej nie ma. O jakim wzmocnieniu wtedy mówimy? To ewentualnie zamiana, z dużą szansą, że na gorsze, bo gracz musi jeszcze okrzepnąć w nowym klubie. Luquinhas ma swoje wady i zalety, ale poza tym jest jedyną 10-tką. Tak.. oddajmy go, na pewno kupimy lepszego. Zostaniemy bez choćby jednego rozgrywającego w ataku, a jak przyjdzie następca to znowu nie będzie miał rywala go gry. Chyba, że traktujemy Gvillię, jako zawodnika, który ma ciągnąć ofensywę Legii w pucharach. Na nasze warunki dobry piłkarz, ale jeśli zakładamy, że będzie nadal pełnił rolę, jaką pełni teraz i mamy liczyć na sukces przeciwko rywalom myślącym szybciej niż obrońcy w eklasie, że nie odbiorą mu piłki, jeśli odbierają mu teraz w lidze, to nie mam pytań.

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
          Ja uważam, że na transfer Karbownika Legia ma ograniczony wpływ ... nigdy nie uwierzę, że Piekarski oddał lejce "za parę Euro" do tego transferu Legii. Nie, nie, nie. Kuciak, oczywiście, że tak, Kanie oczywiście że out. Luqi w sumie gotówkowo też. Jak Legię stać na Ślsza to skarbonka na bank jakaś jest. Trzeba być oszołomem żeby wierzyć że bez gotówkowych wzmocnień wejdą do LE.
          No wiesz są tu tacy, którzy uważają, że my nie potrzebujemy wzmocnień.

Jak pisałem w październiku i listopadzie o 5 6 transferach to mnie wysmiewano etc ale teraz już tego nie pamiętają bo nawet Mioduski daje do zrozumienia, że tak jest. Nie mówiąc o Vukovicu i Kucharskim.
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Rumuński piłkarz, Sergiu Bus, podpisał kontrakt z FCSB. Jak zdradził jego agent, w rozmowie z rumuńskimi mediami, o jego transfer starała się także Legia Warszawa, która do końca próbowała go przekonać do zmiany zdania.
            heh, gość w wieku 27 lat rozgrywa PIERWSZY niezły sezon (10 bramek w Rumunii, więc też dupy nie urywa). Już widzę jak zaciekle staraliśmy się go przekonać
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Skoro to marzenia i fantazje to ciekawy jestem ile trzeba by było wyłożyć za podpis i kontrakt temu Buksie z Wisły, zapowiada się na duży talent a do tego do wyjęcia praktycznie za darmo bo przedłużyła mu Wisła umowe na kontrakcie juniorskim, wiadomo że operacja byłaby bardzo ciężka bo jest nim podobno duże zainteresowanie z zachodu, ale kto wie, może udało by się chłopaka przekonać że 17 lat to jeszcze zbyt wcześnie na wyjazd.

Komentarz

• WISŁA za Buksę to będzie chciała z pierdyliard milionów tak, że nie ma szans. Już prędzej do wyjęcia byłby Turgeman który wraca z wypożyczenia do macierzystego klubu.

Komentarz

• Buksa ma kontrakt do grudnia

Komentarz

• Podpisać Turgemana, gościa, który co 3 mecz łapie kontuzje

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

No wiesz są tu tacy, którzy uważają, że my nie potrzebujemy wzmocnień.

Jak pisałem w październiku i listopadzie o 5 6 transferach to mnie wysmiewano etc ale teraz już tego nie pamiętają bo nawet Mioduski daje do zrozumienia, że tak jest. Nie mówiąc o Vukovicu i Kucharskim.
                      Ale tak się tylko chciałem upewnić: Ty pamiętasz, że w październiku mieliśmy jeszcze Niezgodę, zdolnego do gry Vesovica i Majeckiego w składzie, oraz Cafu, który miał w kilka tygodni wrócić do grania, a i Kante był fajnym uzupełnieniem.
                      W październiku nie potrzebowaliśmy 5-6 zawodników, a 1-2.
                      Zimą za Cafu przyszedł Slisz , co mi się generalnie podoba (choć Cafu w formie oceniam wyżej)
                      Za Niezgodę Pekhart, co jest sporym osłabieniem, za Vesovica nikt, za Majeckiego nikt, Kante niby w składzie jest, ale swoim gestem się wypisał z grania (chyba, że na wyjazdach, gdzie nie będzie wygwizdywany).
                      A i Lewczuk z Jędzą będą w eliminacjach rok starsi niż w w październiku 2019.
                      Mladenovic to dobry transfer nr 1.
                      Potrzebny napastnik (albo dwóch), bramkarz, prawy obrońca, środkowy obrońca.
                      Razem z nabytkiem z Lechii to właśnie 5-6, których niekoniecznie potrzebowaliśmy w październiku.
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Ale ja nie twierdzę, że to Ci sami jakich potrzebowaliśmy wówczas tylko, że to nadal ta sama liczba zawodników. Po prostu zmieniły się pozycje (niektóre) na jakich pottzebujemy.
                        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Jedynymi drużynami na świecie nie wymagającymi kilku wzmocnień to są drużyny podwórkowe, poza nimi takich nie znam biorąc pod uwagę nawet te z najwyższej półki, czyli każda drużyna z dowolnej ligi na świecie wymaga minimum kilku wzmocnień na dowolnym etapie swojego rozwoju lub upadku.
                          Pozostaje tylko kwestia za jakie pieniądze zrobić te wzmocnienia, na jakich pozycjach, no i jeszcze wypadałoby mieć jakieś rozeznanie na rynku dostępnych piłkarzy - drobiazgi na których przewracają się największe firmy piłkarskie, między innymi dlatego, że większość menadżerów piłkarskich robi to co robi, czyli maksymalizuje swoje zyski dowolnymi sposobami.
                          Reasumując, jak robić wzmocnienia bez kasy poza szukaniem różnych okazji na wyprzedażach?
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Gdzie te transfery? Ile mozna czekać? ????

Komentarz

• Poczytaj to:
                              https://legionisci.com/news/81318_Vu...wzmocnien.html
                              naprawdę warto!
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Fantastyczny ten nasz Vuko. Oby tylko Miodek go posłuchał i sypnal groszem przed rozpoczęciem eliminacji do pucharów.

Komentarz

Pracuję...
                                X