Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak, oddajmy jedynego zawodnika, który umie dryblować, który w ofensywie potrafi coś dać. Powodzenia.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
      Tak, oddajmy jedynego zawodnika, który umie dryblować, który w ofensywie potrafi coś dać. Powodzenia.
      Tez tego nie rozumiem, mamy się wzmacniać przed pucharami, a ludzie bez żalu oddali by Luqiego za marne 3 bańki. Rozumiem takie teksty z Wieteska, którego imo łatwo zastąpić bo jest przeciętny, ale Luqiego juz nie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta

Z drugiej strony z obecnym składem zobaczymy puchary jak świnia niebo, więc chyba lepiej puścić go za parę milionów i liczyć, że tym razem Kucharski ściągnie jakiegoś kota albo dwóch.
        Coby nie mówić to gość się sprawdził. Drugi sezon może być znacznie lepszy, a kupowanie "kota" w worku, adaptacja plus niewiadoma, czy w ogóle odpali to na moje średni pomysł. To już lepiej Karbownika spieniężyć, która ma zdecydowanie mniejszy wpływ na grę zespołu.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Karbo nie ma liczb, myślę że plan jest taki by go zostawić jeszcze do zimy a potem się zobaczy. Jak coś to w zimę będzie pretekst by go sprzedać, bo zacznie znowu brakować kasy.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• A jakich "liczb" oczekujesz od bocznego obrońcy?

6 asyst to brak liczb?
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

Vuko wie jaki Kuciak ma charakter, skoro i tak go chce, tzn. że uważa, że z tym aspektem sobie poradzi.
              Piłkarsko, jak wyżej, w tym sezonie najlepszy bramkarz ligi. Wczoraj chujowy mecz, ale w tym sezonie sporo pkt Lechii wybronił.
              Też tak do tego podchodzę. Charakter Kuciaka nie miał raczej wpływu na atmosferę w szatni, a piłkarsko to chyba najlepszy wybór na ten moment.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Coby nie mówić to gość się sprawdził. Drugi sezon może być znacznie lepszy, a kupowanie "kota" w worku, adaptacja plus niewiadoma, czy w ogóle odpali to na moje średni pomysł. To już lepiej Karbownika spieniężyć, która ma zdecydowanie mniejszy wpływ na grę zespołu.
                Ja to doskonale rozumiem. Niestety realia są takie, że sprzedajemy piłkarzy za 20 milionów, z tego przeznaczamy 3.5 miliona na nowych i nie ma pieniędzy na kolejnych (jakim cudem Mioduski to robi to już inna kwestia).
                Więc myślę, że aby mieć jakiekolwiek szanse na fazę grupową, to trzeba kupić co najmniej 5 piłkarzy, a żeby to zrobić, to muszą sprzedawać. Dlatego jestem w stanie przeżyć Luqiego (który de facto nie gwarantuje nam niczego na poziomie europejskim) pod warunkiem, że Kucharski znajdzie naprawdę kogoś dobrego, a nie będzie szukał "solidnych ligowców" z kartą na ręku pokroju Felixa.

Komentarz

Ja to doskonale rozumiem. Niestety realia są takie, że sprzedajemy piłkarzy za 20 milionów, z tego przeznaczamy 3.5 miliona na nowych i nie ma pieniędzy na kolejnych (jakim cudem Mioduski to robi to już inna kwestia).
                  Więc myślę, że aby mieć jakiekolwiek szanse na fazę grupową, to trzeba kupić co najmniej 5 piłkarzy, a żeby to zrobić, to muszą sprzedawać. Dlatego jestem w stanie przeżyć Luqiego (który de facto nie gwarantuje nam niczego na poziomie europejskim) pod warunkiem, że Kucharski znajdzie naprawdę kogoś dobrego, a nie będzie szukał "solidnych ligowców" z kartą na ręku pokroju Felixa.
                  Toteż mówię. Sprzedać Karbownika: większa kasa, a tym samym możliwości na pozyskanie kilku wartościowych zawodników + mniejszy uszczerbek dla drużyny.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jeżeli w dwa okienka Mioduski zarobił 20 milionów a wydał 3.5, to jak myślisz ile kasy przeznaczy na transfery, zakładając że puści tylko Karbownika za 7?

Komentarz

• Karbownik miał bardzo duży wpływ na nasze mistrzostwo. Powiedziałbym nawet, że bez niego i Vesovicia mogłoby być trudno o mistrzostwo. Cała nasza gra się opierała na ich dynamicznych wejściach

Komentarz

Jeżeli w dwa okienka Mioduski zarobił 20 milionów a wydał 3.5, to jak myślisz ile kasy przeznaczy na transfery, zakładając że puści tylko Karbownika za 7?
                        Kucharski w wywiadzie z Koprowiak dość wyraźnie dał do zrozumienia, że dopóki nie sprzedamy to tylko transfery bezgotówkowe.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Kucharski w wywiadzie z Koprowiak dość wyraźnie dał do zrozumienia, że dopóki nie sprzedamy to tylko transfery bezgotówkowe.
                          Dlatego warto teraz opchnąć Luqiego za te kilka baniek (4-5) bo jego cena raczej nie wzrośnie, do tego jeszcze kopacza koszulek i Wieteskę, a przytrzymać Karbo który ma jeszcze dużo nauki przed sobą, ale i jego wartość może osiągnąć te magiczne 10 (może, nie musi).
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                            Karbownik miał bardzo duży wpływ na nasze mistrzostwo. Powiedziałbym nawet, że bez niego i Vesovicia mogłoby być trudno o mistrzostwo. Cała nasza gra się opierała na ich dynamicznych wejściach
                            7 asyst, z czego 90% w pierwszej części sezonu, gdzie przeciwnicy jeszcze nie wiedzieli na co go stać plus 1 z Piastem, kiedy grał już w roli środkowego pomocnika. Wynik fajny, ale nie przeceniałbym jego wkładu, bo po nowym roku był co najwyżej poprawny. W dodatku ma dużo braki w grze obronnej. Nasi rywale w eliminacjach na pewno będą chcieli to wykorzystać.
                            Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                            Jeżeli w dwa okienka Mioduski zarobił 20 milionów a wydał 3.5, to jak myślisz ile kasy przeznaczy na transfery, zakładając że puści tylko Karbownika za 7?
                            Więcej niż ze sprzedaży Luquinhasa, za którego tyle nie wyciągniemy.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jak przyjdzie ktokolwiek naiwny i ślepy kto da 5 mln za Luquinhasa to sam mu zamówię ubera na lotnisko.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Jak przyjdzie ktokolwiek naiwny i ślepy kto da 5 mln za Luquinhasa to sam mu zamówię ubera na lotnisko.
                                Lekarza.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X