Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta

Rozwiniesz myśl? Ale biorąc pod uwagę jego obecne zajęcie, bez patrzenia na ruletki, człapanie, kontuzje i dwa karne z Celtikiem.
    Mam na myśli to, że mu nie ufam. I nie chcę, żeby kręcił lody przy Legii, z którą się jako piłkarz pożegnał w dziwnych okolicznościach.

Komentarz

• Ale w jaki sposób ma kręcić lody? Że wciśnie nam byle cieciucha i zgarnie na tym hajs? Mimo wszystko ktoś w klubie by tego cieciucha przyklepał, więc wina nie leżałaby tylko po jednej stronie. A przy poważnym postawieniu sprawy powinno to wyglądać mniej więcej tak: "Słuchaj, Ivica, ten i tamten proponowany przez ciebie to mega barszcz, wróć do nas z jakimś kotem". I tyle z kręcenia lodów ;-)

Komentarz

• Vrdoljak jest chyba też agentem Vesovicia, więc tak czy inaczej będzie się koło nas kręcił, zwłaszcza że pewnie bedzie nam zależało aby z nim przedłużyć kontrakt, który wygasa mu już za rok.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Dmytro Riznyk może zostać nowym bramkarzem Legii Warszawa. 21-latek obecnie gra w ukraińskiej ekstraklasie w zespole Worskla Połtawa.

21-latek gra w ukraińskiej ekstraklasie i jest zawodnikiem klubu Worskla Połtawa. W tym sezonie rozegrał osiemnaście spotkań i sześć razy udało mu się zachować czyste konto. Problemem może być kontrakt, który obowiązuje do 2022 roku, co oznacza, że Ukraińcy nie puszczą go za darmo.

Riznyk już ma na koncie jeden duży sukces. Rok temu z reprezentacją Ukrainy wywalczył mistrzostwo świata U-20. Turniej odbywał się w Polsce. Dmytro jednak wówczas był zaledwie trzecim bramkarzem w kadrze.
          https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...yl-mistrzostwo

Komentarz

• Na Legia.net napisali, że nie ma tematu. Natomiast z tekstu Koźmińskiego w SE o Kuciaka, to dla mnie wygląda na to, że bardziej kiedy a nie czy.

Komentarz

• Czy nie powinniśmy zainteresować się tym Alonem Turgemanem? Ponoć jest do wzięcia za 300 tys. euro.

Komentarz

• Felix z Piasta kolejna bramka i asysta. Właśnie kończy mu się kontrakt. Ciekawe, czy są jakieś podchody...

Komentarz

• Liczę na 5 wzmocnień. Rocha zostaje.

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
                    Liczę na 5 wzmocnień. Rocha zostaje.
                    I słusznie. Na zmiennika idealny.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja bym tego Roche wypróbował na skrzydle bo na boku obrony to pieprzony zapalnik.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dobrze że Rocha zostaje bo kto by zagrał Marva w grudniu?

Komentarz

• Mam nadzieję że z Kuciakiem to jednak żart, facet wariat, lepszy już nie będzie, oglądam mecz Lech- Lechia, co strzał Lecha, Kuciak puszcza do bramki, według mnie 2,5 bramki na jego konto. Takiego jak Kuciak to już mamy Cierzniaka, niech znajdą bramkarza który da jakaś alternatywę na tej bramce, a ne kolejny emeryt.

Komentarz

• A to wszystko nie wspominając o jego fantastycznym charakterze

Komentarz

• Kuciak odrzucił pierwszą ofertę Legii

Piotr Koźmiński z „Super Expressu” sprawdził jak wygląda sytuacja z tematem Dusana Kuciaka w Legii i jest tak, że obydwa kluby negocjują kwotę wykupu bramkarza. Według dziennikarza pierwsza oferta kontraktu, którą warszawianie zaproponowali, została odrzucona przez samego zawodnika. Niewykluczone jednak, że obydwie strony się dogadają, a w transfer Kuciaka włączony zostanie jakiś obecny gracz mistrzów Polski.

Bohar nie trafi latem do Legii?

Legia Warszawa w sobotę zapewniła sobie tytuł mistrza Polski, teraz rozpoczęły się spekulacje odnośnie tego, kto miałby trafić do stołecznej drużyny. W ostatnich dniach oprócz Dusana Kuciaka mówiło się o Damjanie Boharze, ale według Piotra Kamienieckiego ten ruch latem jest mało realny, bo cena za zawodnika jest za wysoka (około milion euro trzeba zapłacić za zawodnika Zagłębia). Dlatego jeśli jakiś skrzydłowy trafi do Warszawy, to z innego kraju, mocno monitorowany jest kierunek portugalski.

Ponadto Legia, wobec urazów Kante i Sanogo, na pewno rozejrzy się za kolejnym napastnikiem
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Proszę, tylko nie Kuciak.

Komentarz

Pracuję...
                                X