Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jakiś lewacki kasztan ze sport.pl pisze, że niby jakiś Luquinhas 2.0 ma przyjść.

"A Bola" chwali go za instynkt snajpera i znakomite ostatnie podanie.
    No to sobie myślę, o kurla ale kocur będzie.

A Tu 4 gole 3 asysty.
    I w sumie 12 goli przez 4 lata. Chociaż by ten Kubiak myślał co przepisuje.
    ​​​​​​
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Jakiś lewacki kasztan ze sport.pl pisze, że niby jakiś Luquinhas 2.0 ma przyjść.

No to sobie myślę, o kurla ale kocur będzie.

A Tu 4 gole 3 asysty.
      I w sumie 12 goli przez 4 lata. Chociaż by ten Kubiak myślał co przepisuje.
      ​​​​​​
      Sport.pl to gazietka.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Sport.pl to gazietka.
        No to przecież napisałem, że "jakiś lewacki kasztan".
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

No to przecież napisałem, że "jakiś lewacki kasztan".
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
            Dawidziuk twierdzi, że nie ma tematu Zylli w Legii.
            Bardzo dobrze. Przereklamowany, największy atut to wiek.
            Legia to życie

Komentarz

• A nasz kot z Portugalii jakie miał statystyki przed przyjściem do nas? Średnie statystyki to wyznacznik, że jest słaby i nie sprawdzi się w ekstraklasie?

Komentarz

• W ostatnim meczu Astra wygrała z FCSB 3:2, a Alibec strzelił 2 bramki i asystował przy trzeciej. #DarekMusisz
                | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Dziennikarz z Rumunii napisał, że Legia stara się o transfer Alibeca, a on sam naciska na klubowe władze, aby go puścili już teraz.

https://twitter.com/Emishor/status/1...017895936?s=19
                  | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Kolejne okienko, gdzie temat jego transferu jest grany.

Patrząc na te przymiarki, które pojawiają się w ostatnich tygodniach to myślę, że będziemy koncentrowali się na stranierich w średnim wieku i młodych Polakach.

Pozostaje pytanie, czy ktoś oprócz Majeckiego odchodzi, bo mówiąc szczerze jakby udało nam się utrzymać Karbownika do zimy to ruchy transferowe nie musiałyby być wielkie, 3-4 transfery wystarczą.

Komentarz

• dzień dobry po dłuższej przerwie

podzielę się swoją wizją i obawami związanymi z najbliższym okienkiem.

Alibec - jak najbardziej tak, wystarczy sobie zobaczyć te jego gole i asystę z ostatniego tygodnia z Steauą. Świetnie ułożony technicznie napadzior - muszę przyznać, że rzadko jaram się jakimś potencjalnym transferem, ale w tym przypadku tak jest. Ten drugi sezon w FCSB mu nie wyszedł, wrócił do Astry (w sumie po powrocie ten pierwszy też słaby, ale teraz już kozacki), ale to jest po prostu kot.

Wiecie tylko czego się obawiam? Czy znów za jakiś czas nie wróci do nas problem sprzed roku-dwóch, czyli dużej grupy nasyconych, będących u schyłku kariery zawodników.
                      Jest Antolić, Martins 30 latkowie, stoperzy starzy, Veso się zbliża, Mladenović w tym samym wieku, Alibec za rok 30.. To tylko taka mała luźna refleksja

Druga sprawa - co myśliscie o Gvilii? A konkretnie jego sprzedaży. Nie mówi się o tym, a dla mnie to ruch z gatunku MUST DO.
                      W środku pola mamy Martinsa z wysokim kontraktem, Antolę trzeba przedłużyć, bo to ostoja obecnie, no i musi swoje szanse dostawać Slisz, żeby się rozwijał, żeby na nim zarobić w przyszłości, no i pewnie będzie pełnił tego jedynego rolę młodzieżowca jakby odszedł Karbo.
                      Tu nie ma miejsca na Valeriana. Na "10" wszyscy wiemy jak wygląda z nim gra.. po prostu siada. Gość notuje cyferkowo bardzo dobry sezon, ale mnie osobiście strasznie irytuje. Jest ociężały, zwalnia gra. Na plus zagrania z piłki stojącej i to, że potrafi się znaleźć w polu karnym i uderzyć. Ale ja go tak średnio widzę w zespole i dlatego uważam, że Kucharski powinien niczym rasowy GM w NBA, po dobrym sezonie i u szczytu wartości, sprzedać (w NBA wymienić) zawodnika, która nie pasuje do zespołu. Po prostu nie ma tu dla niego miejsca imo. Jak zostanie to Vukovic będzie wciąż go upychał na tej "10" bez sensu..

Jakby Karbo został to:
                      X - Veso (po rekowalescencji) Jędza Lewczuk Mladenovic - Antolic Martins (Slisz) - Karbownik Luquinhas Wszołek - Alibec i muszę przyznać, że dawno nasz skład by mi tak nie imponował (na papierze przynajmniej oczywiście). W ofensywie wygląda to przekozacko. Byłoby wszystko.
                      Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                      #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie wiem na czym opieramy się, twierdząc, że Karbownik może zostać dłużej niż 2-3 rundy europucharów. Tu już trzeba myśleć jak ułożyć drużynę bez niego, bo transfer to moim zdaniem kwestia tygodni.
                        W drużynie zawsze jest grupa wiekowych zawodników, nie da się grać samymi Karbownikami i Rosołkami. Wydaje mi się, że to nie problem, bo na bieżąco wymieniamy te starzejące się ogniwa (przed obecnym sezonie nawet kilka).
                        Dla mnie Gvilia super transfer. Na ligową młóckę zawodnik nieoceniony, bardzo dobre liczby. Ja bym zostawił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                          Nie wiem na czym opieramy się, twierdząc, że Karbownik może zostać dłużej niż 2-3 rundy europucharów. Tu już trzeba myśleć jak ułożyć drużynę bez niego, bo transfer to moim zdaniem kwestia tygodni.
                          W drużynie zawsze jest grupa wiekowych zawodników, nie da się grać samymi Karbownikami i Rosołkami. Wydaje mi się, że to nie problem, bo na bieżąco wymieniamy te starzejące się ogniwa (przed obecnym sezonie nawet kilka).
                          Dla mnie Gvilia super transfer. Na ligową młóckę zawodnik nieoceniony, bardzo dobre liczby. Ja bym zostawił.
                          Ależ ja nigdzie nie powiedziałem, że to zły transfer (szczególnie za 300K), tylko, że:
                          - nie bardzo jest dla niego miejsce w środku pola, bo: jest Martins, prawdopodobnie z TOP kontraktem w lidze i w formie TOP zawodnik ligi, jest do przedłużenia Antolic, czyli obecnie chyba najlepsza "8" w lidze, do tego młody Slisz, który kosztował sporo i musi grać żeby się rozwijać i spłacić. Prosta sprawa. Powinniśmy rotować tymi trzema zawodnikami i na 4 Gvilię jest tu zwyczajnie zbyt ciasno
                          - średnio podoba mi się Gvilia na "10", bo wszyscy widzimy, że wtedy nasza gra robi się statyczna i powolna. Może jako backup dla Luquinhasa, ale ja jednak preferowałbym żeby zmiana "10" nie zmieniała tak diametralnie od razu stylu gry.

Stąd zwyczajnie uważam, że powinniśmy wykorzystać obecnie wysoką wartość rynkową Vako i go spieniężyć. To byłby po prostu mądry biznesowo ruch. 2 mln euro myślę ze Wschodu ktoś by rzucił.

Komentarz

• Ten Alibec to mógłby być taki transfer w stylu Nikolicia.
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Na pewno napastnik z liczbami, tylko czy ten temat jest nadal aktualny. Ma jeszcze rok kontraktu, niby dla Astry ostatni gwizdek na zarobek...

Komentarz

• Jeżeli rację ma ten rumuński dziennikarz, że dalej bardzo go chcemy i on dalej tak samo chce do nas, to..
                                Po nieudanym transferze zimą była wypowiedź trenera Astry i samego Alibeca, że on bardzo chciał przejść do Legii, ale właściciel zablokował transfer, bo chciał żeby został do lata i pomógł walczyć o mistrzostwo.. a mamy lato, więc..

Komentarz

Pracuję...
                                X