Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Super, to mamy już bramkarza, lewego obrońcę w postaci Filipa (odpada argument o dwóch wariatach, będzie niestety nadal jeden przez prawie rok), teraz kolej na lewonożnego stopera, są jakieś propozycje?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jeśli faktycznie Miszta jest szykowany na naszą jedynkę ale za dwa-trzy lata to Bośniak wydaje się być w sam raz. Doświadczenie, ogranie w meczach na najwyższym poziomie.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
        Super, to mamy już bramkarza, lewego obrońcę w postaci Filipa (odpada argument o dwóch wariatach, będzie niestety nadal jeden przez prawie rok), teraz kolej na lewonożnego stopera, są jakieś propozycje?
        Mamy już lewonożnego stopera. Bochniewicza.

Ma z Legią na dzisiaj tyle samo wspólnego co "Filip" i ten bramkarz.

Komentarz

• No to stoper też już odhaczony. Jeszcze jakieś wzmocnienia potrzebne czy kończymy na dziś?
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A może lewoskrzydłowy?
            „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Dominik wraca
              Kolej na "napastnika z prawdziwego zdarzenia"
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Super, to mamy już bramkarza, lewego obrońcę w postaci Filipa (odpada argument o dwóch wariatach, będzie niestety nadal jeden przez prawie rok), teraz kolej na lewonożnego stopera, są jakieś propozycje?
                Sorry, że się trochę wtrącę, ale wg. Dawidziuka Filip ma ofertę z Kataru.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Legia.net też o tym wspomina, ale w kontekście, że Legia jest nadal najbardziej realna dla Mladenovica:

Rozmowy z zawodnikiem trwają od kilku tygodni. W międzyczasie dostał bajeczną finansowo ofertę z Kataru, był nawet skłonny ją przyjąć. Zawodnik poinformował Legię o wspomnianej ofercie, rozmowy trwały dalej. Ustalano szczegóły, niektóre zapisy kontraktu jeszcze negocjowano. Wiadomo, że dopóki nie będzie podpisów, trudno być pewnym tego transferu, ale Legia raczej dopnie swego i sprowadzi 28-letniego reprezentanta Serbii.
                  Tekst właście sprzed kilkunastu minut:
                  https://legia.net/news/mladenovic-ze...az-legia/77654

Komentarz

• Filip jest blisko ale wiadomo, że kasa panie, kasa ...

Natomiast jest kolejny ananas, jak w podobnym tonie gadał Arvydas to od razu napisałem o co chodzi i się stało po pół roku, a tu proszę, mamy stopera, wprawdzie prawonożnego ale co tam:
                    W ubiegłym roku powiedział pan, że swoją grą, postawą na mistrzostwo zasłużył Piast, a nie Legia. A teraz?

Dziś Legia jest numerem jeden. Na kolejnym, drugim poziomie nie ma nikogo, a reszta stawki, czyli pozostałe zespoły są na trzecim poziomie. Tak widzę tę różnicę. Od dawna nie widziałem w polskiej lidze podobnie mocnej, fajnie poukładanej ekipy.Grają ładną piłkę, jak na dłoni widać automatyzm, zagrania, do opanowania których dążył pewnie trener Aleksandar Vukovic. Codziennie rozmawiam z Arvydasem Novikovasem. Mimo, iż nie gra, nie marudzi. Chwali sobie pobyt w Legii z piłkarskiego punktu widzenia. A to, że tej klasy zawodnik nie występuje, świadczy o sile i jakości ekipy z Warszawy. Przydałoby się, by Legia coś osiągnęła w pucharach, by przedstawiciel polskiej ligi dobrze, w miarę wyraźnie zaznaczył swoją obecność w Europie.
                    Nie ma to jak dobrze udokumentowana teoria spiskowa

Komentarz

Filip jest blisko ale wiadomo, że kasa panie, kasa ...

Natomiast jest kolejny ananas, jak w podobnym tonie gadał Arvydas to od razu napisałem o co chodzi i się stało po pół roku, a tu proszę, mamy stopera, wprawdzie prawonożnego ale co tam:

Nie ma to jak dobrze udokumentowana teoria spiskowa
                      Jeszcze jakbyś napisał czyje to słowa to może uwierzymy w tę teorię.

Komentarz

• Myślałem, że to oczywiste - Ivan Runje, mówił jeszcze coś o zapytaniach z 10 klubów eklapy

Komentarz

• Tak Ivan Runje.

Gość, który jeszcze parę miesięcy temu płakał w c+, że sędziowie pomagają Legii. A potem zdziwieni, że piłkarze nie szanują koszulki.

Będzie kolejny.

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Dlatego tak nagła zmiana narracji jest chyba oczywista?

Komentarz

• Mam pytanie: czy w naszej lidze funkcjonuje takie coś jak transfer medyczny ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peacemaker Zobacz posta
                                Mam pytanie: czy w naszej lidze funkcjonuje takie coś jak transfer medyczny ?
                                Strasburgerem polecę: nie wiem, jak w innych klubach, ale w Legii w razie W są w stanie zorganizować transfer do najbliższej placówki Enel-med.

Komentarz

Pracuję...
                                X