Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Faktycznie, pojechał sobie wypożyczonym samochodem. To dowodzi totalnej sodówce...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Jeśli nawet nie jego wina (to była czołówka i tak naprawdę nic więcej poza samym faktem wypadku w necie nie znalazłem), to samo to, że już w tym wieku lubi się polansować w taki sposób, wiele mówi o podejściu i mentalności. W Warszawie wszak jeszcze więcej pokus by na niego czyhało aniżeli w Wyszogrodzie
      Niech pierwszy rzuci kamieniem kto za małolata nic nie odj...

Komentarz

• Js też kiedyś zniszczyłem Lamborghini.
        Tylko, że tamto było z gumy Turbo.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Js też kiedyś zniszczyłem Lamborghini.
          Ja też.
          A ile jeszcze, klasowych fur z Matchboxa się przewinęło w moim życiu...
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Wezmą Piętaszka z KTS Weszło i mu każą maseczki na trybunach sprawdzać

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Js też kiedyś zniszczyłem Lamborghini.
              Ej ! To nie tak

Dwa tysiące kosztowało babcię z gumy Turbo czerwone Diablo. Nie chcę powtarzać na głos, co ojciec zrobiłby czerwonym kanaliom
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Nie chce wam psuć zabawy ale info o Bułce po raz pierwszy pojawiło się tutaj

https://twitter.com/JJeziorecki/stat...945439746?s=19
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Żeby było śmieszniej, ten news zaczął żyć swoim życiem: https://twitter.com/JJeziorecki/stat...19427266748417

Komentarz

• Piekario niech szuka Kante klubu. Ze dwie bańki by mogły wpaść
                    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                      Piekario niech szuka Kante klubu. Ze dwie bańki by mogły wpaść
                      29letni piłkarz, który przez całą karierę odchodził z klubu do klubu za darmo, 3 razy w karierze strzelił w sezonie 10 goli i wiecej. Tak na bank ktoś da więcej niż milion euro. Miejmy nadzieję, że ten ktoś będzie ślepy i z ograniczonym dostępem do internetu.

Zawsze był to jakościowo żaden piłkarz a teraz po wczorajszym jest jeszcze zbędny.
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• To ta <wypikane> jest jeszcze zawodnikiem Legii ? Mioduski zawiodłeś mnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                          To ta <wypikane> jest jeszcze zawodnikiem Legii ? Mioduski zawiodłeś mnie.
                          A spodziewałeś się, że Mioduski go zwolni z dnia na dzień?
                          Przy mocnym wstawiennictwie Vuko to Kante może zostać i na nastepny sezon. Tylko, że Vuko i Mioduski zrobiliby mu krzywdę taką decyzją. Raczej chłopina nie czułby się komfortowo grając "u siebie".
                          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Zawsze był to jakościowo żaden piłkarz a teraz po wczorajszym jest jeszcze zbędny.
                            Bez kozery, najgorszy napastnik ostatniego dziesięciolecia
                            A te jego 10 bramek nie uratowało nad przed spadkiem
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                              A spodziewałeś się, że Mioduski go zwolni z dnia na dzień?
                              Tak. Tylko do tego trzeba mieć jaja i Legię w sercu. A Mioduski nie ma ani jednego ani drugiego.

Komentarz

• Jako, że jaja i serce mamy odhaczone. To co trzba mieć we łbie by uważać, że zwalnianie za takie coś nie poskutkuje tym, że w niedalekiej przyszłości ktoś kto będzie chciał odejść nie pobawi się Kante(patrz Prijović, który jak głupi straszył zamiast to załatwić inaczej)? To znaczy wiem, że nie mózg, ale tak bardziej makaron czy wate?

Komentarz

Pracuję...
                                X