Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wydaje mi się, że jeśli chodzi o obsadę bramki, pod uwagę brane są obecnie dwa scenariusze:

1. Miszta lub inny młody golkiper z akademii ma zdaniem Dowhania papiery na zrobienie dużej kariery --> ściągamy kogoś doświadczonego na 2 sezony i ogrywamy młodego na wypożyczeniach.
    2. W akademii bieda, a Muzyk nie rokuje --> celujemy w kogoś takiego jak Mucha czy Kuciak, czyli zawodników, którzy mogą wskoczyć do bramki na dłużej i nie są debiutantami, tylko mają za sobą jakieś doświadczenie (tu bardziej Kuciak).

W pierwszym wariancie nie trzeba wydawać wielkiej kasy, natomiast w drugim sprawa jest o tyle trudniejsza, że nie wiem czy nasz skauting miał przed sprzedażą Majeckiego upatrzonego jakiegoś następcę. Jeżeli w klubie założyli sobie, że za nowym bramkarzem będą się rozglądali w rundzie wiosennej, to nie zdziwiłoby mnie sięgnięcie właśnie po kogoś takiego jak Hładun, który do LM nas pewnie na swoich barkach nie wciągnie, ale presję gry w pierwszym zespole Legii powinien udźwignąć. Mam nadzieję, że coś tutaj Kucharski z Dowhaniem wymyślą, bo przystępować do pucharów z duetem Muzyk&Cierzniak, to na ten moment samobójstwo.

Komentarz

• Miszta podobno ma papiery, tylko jeszcze dla niego za wcześnie - może nie dwa lata, ale z rok powinien gdzieś jeszcze poterminować. A jeżeli mają wobec niego plany, to nie będą wydawac dużej kasy dziś na bramkarza i Hładun ma być pewnie taką budżetową opcją na przeczekanie bez ryzyka wieszania ręcznika w bramce (a później do naciskania Miszty i bycia rezerwowym).
      A jak będzie życie pokaże; Cierzniak też miał wygryźć Malarza.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tak w sumie to dlaczego? Majecki zaczal grac w Legii wlasnie w takim wieku jak obecnie jest Miszta. Nie wydaje mi sie, zeby byl gorszy, w razie czego Cierzniak to raczej pewne zabezpieczenie.
        Zdarzylo mi sie widziec jak CM gra w Radomiaku, wygladal w miare pewnie.

Komentarz

• Ja Miszty w Radomiaku nie widziałem, powtarzam tylko to, co gdzieś przeczytałem. Jeżeli byłby już (w miarę) gotów, to tym lepiej. Ale i tak Hładun nie jest złym pomysłem - jako rywal/zabezpieczenie dla Miszty lub nr 2 pewniejszy od Cierzniaka.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
            Tak w sumie to dlaczego? Majecki zaczal grac w Legii wlasnie w takim wieku jak obecnie jest Miszta. Nie wydaje mi sie, zeby byl gorszy, w razie czego Cierzniak to raczej pewne zabezpieczenie.
            Zdarzylo mi sie widziec jak CM gra w Radomiaku, wygladal w miare pewnie.
            Obawiam się, że aby wskoczyć między słupki w Legii, trzeba wyglądać nieco lepiej niż "w miarę pewnie" na poziomie 1 ligi. Życzę Miszcie jak najlepiej, ale Majecki przed debiutem w Legii rozegrał pełen sezon na zapleczu Ekstraklasy, zbierając tam bardzo dobre opinie i to nadal nie wystarczyło do tego, żeby wygryźć Malarza z pierwszej 11tki. Krzywda się Miszcie nie stanie jak wróci do nas w 2021 z większym doświadczeniem boiskowym niż teraz.

Komentarz

• Potrzebujemy bramkarza, który nam wybroni na 0-0, np. taki mecz jak z Górnikiem, kiedy z przodu nic nie chce wpaść.

Komentarz

• Miszta był planem na pierwszego, ale pandemia wstrzymała grę i nie zebrał tyle doświadczenia ile miła grając w Radomiaku.
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                  Potrzebujemy bramkarza, który nam wybroni na 0-0, np. taki mecz jak z Górnikiem, kiedy z przodu nic nie chce wpaść.

Takich meczów gdzie mecze nam wybraniali Kuciak, Malarz, Mucha były dziesiątki. Niestety Majecki takiego meczu poza jednym we Wrocławiu nie miał. Strzały lecace w niego broni (no z wyjątkiem Zabrza) ale jak ma coś wyjąć nadprogramowo to zawsze puszcza. Do tego ta fatalna gra nogami.

Mecz z Górnikiem był najlepszym podsumowaniem tego o czym pisałem od roku no i znowu się potwierdziło...

Miszta, Cierzniak no dajcie spokój. Cierzniak jest sympatyczny, ma duży wpływ na drużynę w szatni, bezkonfliktowy ale bramkarz to przeciętny. Grając nigdy pewności w bramce nie dawał, chociażby jego zawalony mecz bodajże z Pogonią w playoffach w zeszłym sezonie.
                  ​​​​​
                  Miszta ma jeszcze mniejsze doświadczenie niż Majecki. Majecki miał zagrany cały sezon w Mielcu i był tam chwalony Miszta na razie niech pogra. To że wstawiamy na bramkę jakieś gimby bez doświadczenia jak Majecki czy Miszta pokazuje, że to nie ma nic wspólnego z poważna piłka a jedynie excelem i szkółka piłkarska.

Potrzebujemy gościa na bramkę. Hladun z ligowych bramkarzy (tych do wzięcia) jest zdecydowanie najlepszy.
                  ​​​​​
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Majecki fajny chłopak i dobry bramkarz, ale patrząc przez pryzmat przeszłości, to jednak malarz, kuciak, czy mucha wybraniali nam mecze swoimi interwencjami, a Radek gdzie jest sytuacja na styk, to zazwyczaj puszcza.

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Odnośnie perspektywicznego bramkarza to nasi Włodarze podobno rozmawiają z Bułką. W sumie fajna opcja i chłopak z Mazowsza.

Komentarz

• Według kogo niby?

Komentarz

• Na włoskim Twitterze lata takie info bo ponoć gada też z Udinese.

Komentarz

• Jeśli to ten co rozbił Lambo to słaby pomysł - siano w głowie. Takich tu nie potrzeba...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Jeśli to ten co rozbił Lambo to słaby pomysł - siano w głowie. Takich tu nie potrzeba...
                              Tylko, że ten wypadek to nie jego wina, jak już tak chcemy o kimś dokładnie mówić...
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta

Tylko, że ten wypadek to nie jego wina, jak już tak chcemy o kimś dokładnie mówić...
                                Jeśli nawet nie jego wina (to była czołówka i tak naprawdę nic więcej poza samym faktem wypadku w necie nie znalazłem), to samo to, że już w tym wieku lubi się polansować w taki sposób, wiele mówi o podejściu i mentalności. W Warszawie wszak jeszcze więcej pokus by na niego czyhało aniżeli w Wyszogrodzie

Komentarz

Pracuję...
                                X