Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Pochwale, ze zaczyna sie uczyc pilki. Zajelo mu to 4 lata.
    Niektórym zajmuje to dłużej...
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Na twitterze rozgorzała dyskusja o przyjściu Gytkjaera do Legii i chociaż dużo w tym szydery i trollingu ze strony Legionistów, to jednak Poznaniacy są niespokojni. Ktoś coś więcej wie?
      | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
        Na twitterze rozgorzała dyskusja o przyjściu Gytkjaera do Legii i chociaż dużo w tym szydery i trollingu ze strony Legionistów, to jednak Poznaniacy są niespokojni. Ktoś coś więcej wie?
        Przed Państwem znany i uwielbiany na Legijnym Forum, cały na biało - Janekx89:

https://twitter.com/janekx89/status/1272847503713603586
        Ostatnio edytowany przez Yurij; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Brak wgrania załącznika

Komentarz

• Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta

Przed Państwem znany i uwielbiany na Legijnym Forum, cały na biało - Janekx89:

https://twitter.com/janekx89/status/1272847503713603586
          Ja tam czekam na potwierdzenie Bartkovego
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Przecież on sobie pójdzie do jakiegoś Fenerbahce czy innego Dynama Moskwa gdzie dostanie 2 razy więcej za podpis, 2 razy więcej pensji i nie będą mu dupy truli czemu poszedł tu a nie tam.

Komentarz

• Mladenovic to dobry piłkarz, ale pajac i płaczek więc jestem na nie. Mam alergię na takich typów

Komentarz

• No qwa, jak ten Gytkjaer sie potwierdzi to zes mi pudlu zaimponowal. Chyba nawet wujek Bodek i Hamalainen sie chowaja.

Btw. to tylko jkies anonimy z tweetera podaja? Bo juz ze dwoch kumpli mi podsyla jakies linki, a jedyne co czytalem to jakis noname bez matury wrzuca swoje kumate info.
                Ostatnio edytowany przez Bonhart; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• @Up

Już bez przesady, transfer Hamalainena był jednak mocniejszy, to był wówczas ich zdecydowanie najlepszy zawodnik.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Gytkjear ma super statystyki, ale szczerze mówiąc wolałbym Alibeca. Moim zdaniem lepiej by się nadawał do gry z takim Luquinhasem, Gwilią czy Antoliciem. Mam wrażenie, że mielibyśmy wtedy ofensywę nie do zatrzymania.
                    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• Antolica na chwilę obecna to my mamy jeszcze tylko dwa tygodnie
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Antolić ma kontrakt do końca roku.

Komentarz

• No to trochę lepiej
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
                            Gytkjear ma super statystyki, ale szczerze mówiąc wolałbym Alibeca. Moim zdaniem lepiej by się nadawał do gry z takim Luquinhasem, Gwilią czy Antoliciem. Mam wrażenie, że mielibyśmy wtedy ofensywę nie do zatrzymania.
                            Ten Alibec już nie pierwszy raz się przewija przez to forum. Wy serio oglądacie ligę rumuńską, że wiecie jaki on prezentuje styl gry i z kim by stworzył super atak?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                              Przecież on sobie pójdzie do jakiegoś Fenerbahce czy innego Dynama Moskwa gdzie dostanie 2 razy więcej za podpis, 2 razy więcej pensji i nie będą mu dupy truli czemu poszedł tu a nie tam.
                              Lekko.
                              Skonczy sezon majac ze 20pare goli.
                              W Lechu ma spokojnie ze 450-500 tysiecy euro rocznie. U nas jakos znacznie wiecej nie dostalby. Majjac karte na reku to w takiej Turcji czy Rosji spokojnie mu zaplaca za sam podpis z powyzej miliona euro.

Sam transfer super ale bez szans.

No ale zeby zaplonela ich forumka to byloby warto.
                              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Każdy zastanawia się czy przyjdą, kiedy, za ile, czy Vuko ogarnie Mladenovica, czy temat Duńczyka to nie tylko próba wynegocjowania lepszego kontraktu a chyba jeszcze nikt nie zapytał czy któryś z nich śpiewał coś na Legię Wypadałoby sprawdzić początki ich przygody z polską piłką
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X