Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z jednej strony, jakiś czas temu przeszedł do nas ponoć najlepszy skrzydłowy ligi i wiadomo jak to się skończyło, więc jestem ostrożny z huraoptymizmem.
    Z drugiej strony, piłkarsko najlepszy lewy obrońca ligi, nie jest stary, za darmo i jeszcze zagramy na nosie Lechii - takie transfery można lubić

Komentarz

• Kierunek - bierzemy z ligi najlepszego na jakiejś pozycji, to dobry kierunek, a 28 lat to jeszcze nie jest piłkarska emerytura, byle go nie przepłacić i dać kontrakt 1+1 co najwyżej.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jeśli Vukovicowi uda się opanować temperament Mladenovica to - teoretycznie - bardzo dobry transfer. Facet łapie tyle kartek za dyskusje z sędziami i jakieś inne dziwne zachowania, że mógłby tu wzbudzać niemałą irytację W szatni zretsztą pewnie też. Ale jeśli uda się go trochę "wyciszyć" to piłkarsko chyba nie ma obaw, że będzie to wzmocnienie.
        Generalnie jeśli Karbownik ma odejść za te kilka milionów euro, a zastąpić go ma Mladenovic - za darmo... to wygląda to na naprawdę fajna roszadę
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zawsze muszę być jakieś minusy. Byle nie kartki, temperament być może grałby np w Turcji albo Rosji za lepsze pieniądze.
          Pomysł mi się podoba żeby kupować wyróżniających się graczy z naszych ligowych konkurentów, od razu odpada problem aklimatyzacji.

Komentarz

• Jeśli to prawda to świetny ruch.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Mladenovic to *****. Dla takich przebierańców jedno wielkie NIE.

Komentarz

• Bardzo fajnie to wyglada od roku. Sprowadzamy najlepszych zawodnikow z ligi, zamiast szukac szrotu po calej Europie. Wlasnie tak to powinno wygladac, plus paru mlodziezowcow na lawke z akademii.

Komentarz

• Coraz więcej wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu z Zagłębia Lubin odejdzie wychowanek - bramkarz Dominik Hładun. Nowym klubem "Hładiego" ma zostać Legia Warszawa.
                  https://mkszaglebie.pl/art/show/domi...iu-sezonu/5103

Komentarz

• biorąc pod uwagę cytat z innego tematu ....

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

No stworzył (zabawnie teraz czytać posty dokładnie sprzed roku o Vukovicu ) i golimy leszczy tylko ciągle mam gigantyczne wątpliwości (wiadomo Ci zakochani w pudlu ich nie mają, i generalnie posty jeśli się nie uda awansować, że to wina Vukovica za gotowe) z tym awansem. Brak nam jakości na Europę szczególnie na środku obrony do duetu z Jędza i w ataku oraz na lewym skrzydle.

Ja zdania nie zmieniam, potrzebujemy tak jak pisałem pół roku temu (wiadomo kto będzie deprecjonowal):

Bramkarza (Hladun, dla tych co nie oglądają ekstraklasy ale do wysmiwania pierwsi to informuję to taki bramkarz z Lubina. Niezły.)
                    Środkowego obronce
                    Skrzydlowego
                    10 (Kapustka?)
                    9 (Swierczok? Alibec?)

Aby mieć przekonanie, że możemy zagrać w fazie grupowej LE musimy się wzmocnić na tych pozycjach.

Co Cie to to, że Vukovic super praca, wyciskaniem maxa z tych zawodników co ma, zaoral kilku użytkowników tutaj.
                    to ten transfer nie może się nie wypalić .

W końcu będziemy mieli bramkarza z prawdziwego zdarzenia.

Tylko kogo pochwalić za ewentualny transfer? Mioducha? .... dylemacik
                    Never Surrender

Komentarz

• Dominik wraca z Grecji, wiec jeden skrzydłowy więcej będzie
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Hladun, Grytkier i Mladenovic i będzie spoko ,
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                          Mladenovic to *****. Dla takich przebierańców jedno wielkie NIE.
                          Piłkarsko ten ewentualny transfer się broni, pod kopułą może nie jest zbyt normalnie, ale może to naprostować. Tej klasy zawodnik i to za frytki, wstyd nie skorzystać.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• W ciągu ostatnich kilku miesięcy kilkukrotnie narzekałem na to, że nie spróbowaliśmy wyciągnąć z Jagiellonii Guilherme, który był do wzięcia za frytki. Nie sądziłem przy tym, że będziemy w stanie pozyskać Mladenovica, który od Brazylijczyka jest moim zdaniem jeszcze półkę wyżej. Jeśli ten transfer faktycznie dojdzie do skutku, to boki obrony będziemy mieli naprawdę solidne.

Ogólnie patrząc na kadrę wydaje się, że po odejściu Majeckiego niezbędne będzie pozyskanie kogoś sensownego na bramkę i wzmocnienie środka obrony. Wydaje się, że da się to zrobić za relatywnie niewielką kasę i w przypadku sprzedaży Karbownika mieć jeszcze trochę grosza na sensownego skrzydłowego, którym w długiej perspektywie nie będą ani rzucani tam Luquinhas z Gvilią, ani wyglądający zaskakująco dobrze Cholewiak, ani też wracający z wypożyczenia Nagy. Gdyby udało się znaleźć tutaj kogoś potrafiącego zagrać 1vs1 i łamać akcje do środka, to mielibyśmy naprawdę elegancką ofensywę

Komentarz

• Jest taki jeden w Rosji
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta

biorąc pod uwagę cytat z innego tematu ....

to ten transfer nie może się nie wypalić .

W końcu będziemy mieli bramkarza z prawdziwego zdarzenia.

Tylko kogo pochwalić za ewentualny transfer? Mioducha? .... dylemacik
                                Pochwale, ze zaczyna sie uczyc pilki. Zajelo mu to 4 lata.
                                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X