Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ogór.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Młyński jest młody i takich zawodników trzeba brać. Szansa że wypali jak zawsze 50/50. Priorytet na okienko to kozak do bramki i na stopera. Jeżeli odejdzie Karbownik to lewy obrońca też priorytetem. Dalej przydałby się też ktoś na lewe skrzydło i jeszcze jeden człowiek do ataku. Także myśląc o Europie trzeba przynajmniej 4 ogarnietych ludzi. W skrajnej wersji nawet 5.
      Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jak dla mnie potrzebnych jest dwóch ŚO.
        Jędza pierwszy sklad, Lewczuk z racji wieku bardziej rezerwa, Remy wiecznie kontuzje więc czas się pożegnać. Co do Wieteski wierze, że ktoś się skusi z racji jego wieku i zarobimy 1,5 - 2 mln euro.
        Dlatego kozaka do pierwszego składu obok Jędzy, do tego jakiegos mlodziana żeby się ogrywał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          Jak dla mnie potrzebnych jest dwóch ŚO.
          Jędza pierwszy sklad, Lewczuk z racji wieku bardziej rezerwa, Remy wiecznie kontuzje więc czas się pożegnać. Co do Wieteski wierze, że ktoś się skusi z racji jego wieku i zarobimy 1,5 - 2 mln euro.
          Dlatego kozaka do pierwszego składu obok Jędzy, do tego jakiegos mlodziana żeby się ogrywał.
          Ja bym widział to w konfiguracji Jędza- nowy kozak- Lewczuk i jako czwarty młody Żyro lub Mosór. W razie w zgłosić Astiza jak co roku...

Żegnamy Remy'ego i Wieteskę. Za tą dwójkę myślę że spokojnie można opłacić dobry kontrakt na poziomie 400 tys euro. Jakby jeszcze za Wieteskę udało się skasować ze 2-3 bańki € to już w ogóle piękna sprawa. Generalnie to uważam, że jeśli mamy sprzedać to maks dwóch ludzi. Karbownika raczej nie ma szans utrzymać a drugim do sprzedaży powinien być Wieteska. Za tę dwójkę wyrwać ile się da (10-12 mln euro realne) i spokojnie powinno starczyć na 3-4 dobre transfery (czyli w naszych realiach za maks 2 mln €) i ze dwa strzały typu Młynski czy inny młodzian i jeszcze zostanie na załatanie dziury covidovej, premie dla chłopaków i wczasy w Szczytnie dla żony Mioduskiego.

Kadra jest nieźle skrojona. W zasadzie z bezproduktywnych ludzi został Remy. Astiza nie liczę bo to człowiek od innych zadań. Do przemyślenia rola w Legii Rochy, Sanogo, Praszelika i Novikovasa.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Nie wiem na ile to możliwe ale mimo wszystko dobrze by było zatrzymać Karbownika na puchary. W przypadku naszego awansu i jego późniejszej gry ,cena może wzrosnąć dwukrotnie.

Chłopak może pojechać na Euro więc gra w Legii moze mu tylko posłużyć.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Sanogo jako zmiennik/joker w ekstraklasie ze słabszymi drużynami czy PP moim zdaniem nada się idealnie.

Komentarz

• Mladenović może trafić do Legii

https://legia.net/news/mladenovic-mo...do-legii/77554

Komentarz

• Bardzo dobra decyzja .
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Piłkarsko tak, oby głowa dojechała i nie było kwasów.

Komentarz

• Mladenović ? Świetny pomysł, facet ma pojęcie o grze i te asysty się z kosmosu nie wzięły. Pasuje do nas.

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Nie wiem na ile to możliwe ale mimo wszystko dobrze by było zatrzymać Karbownika na puchary. W przypadku naszego awansu i jego późniejszej gry ,cena może wzrosnąć dwukrotnie.

Chłopak może pojechać na Euro więc gra w Legii moze mu tylko posłużyć.
                      Zapewne parę występów w Europie i reprezentacji bardzo wpłynęłoby na cenę.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Pamiętam że miewał kłopoty z emocjami, jego zachowanie przypominało mi starego Veso. Skoro Czarnogórzec się ogarnął to może i Mladenović jest w stanie powstrzymać swój temperament. Czysto piłkarsko bardzo dobry pomysł.

Komentarz

• Najlepszy lewy obrońca ligi tylko pod kopułą nie do końca wszystko dobrze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                            Najlepszy lewy obrońca ligi tylko pod kopułą nie do końca wszystko dobrze.
                            To będzie zadanie dla Vuko, załatwią. to jak Serb z Serbem.

Komentarz

• Niezbyt młody, kolekcjoner kartek i jeszcze jak napisał pan kolega wyżej - pod kopułą nie do końca wszystko dobrze. Trochę sporo tych mankamentów jak na najlepszego obrońcę ekstraklapy.

Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

To będzie zadanie dla Vuko, załatwią. to jak Serb z Serbem.
                              Z Obradoviciem też miał załatwiać a wyszło jak wyszło.
                              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                                Niezbyt młody, kolekcjoner kartek i jeszcze jak napisał pan kolega wyżej - pod kopułą nie do końca wszystko dobrze. Trochę sporo tych mankamentów jak na najlepszego obrońcę ekstraklapy.

Z Obradoviciem też miał załatwiać a wyszło jak wyszło.
                                Vuko nad mentalnością zawodnika może popracować, reanimować jego organizm już nie bardzo.

Komentarz

Pracuję...
                                X