Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Kondycją państw się martwię w innych wątkach, a stanem kasy Legii jestem żywotnie zainteresowany ze względu na prawie 50-letnie kibicowanie temu klubowi, mojemu klubowi. Jesteśmy na początku łańcucha pokarmowego i o 10 milionach jurków za Karbo to sobie możemy już tylko prawdopodobnie pomarzyć
    Granie przy pustych trybunach to straty z dnia meczowego dla klubu. Dobrze, że Miodulski ma pewne zapasy $$$ zrobione po ostatnich transferach, chociaż pewnie były planowane inne wydatki.
    Nie sądzę, by rynek transferowy się załamał, będzie exodus piłkarzy z Włoch, ligi zresztą przeżartej korupcja i fatalnym sędziowaniem. Dla reszty to zbyt duży biznes, patrz Niemcy, UK. W czarne scenariusze nie ma co wierzyć, bo te zdarzają się tylko w filmach i to tych post apokaliptycznych

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Kondycją państw się martwię w innych wątkach, a stanem kasy Legii jestem żywotnie zainteresowany ze względu na prawie 50-letnie kibicowanie temu klubowi, mojemu klubowi. Jesteśmy na początku łańcucha pokarmowego i o 10 milionach jurków za Karbo to sobie możemy już tylko prawdopodobnie pomarzyć
      Ale to działa w dwie strony Karbo nie będzie kosztował 10 mln, ale jego następca też nie będzie kosztował 500 tysięcy, tylko 50, i będzie też zarabiał odpowiednio mniej.
      Wiadomo pewny czasie 2?3? lata wszystko wróci do względnej normy (która realnie jest zjebana), oczywiście przy założeniu, że ogólnie uda się powstrzymać to ścierwo.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        Ale to działa w dwie strony Karbo nie będzie kosztował 10 mln, ale jego następca też nie będzie kosztował 500 tysięcy, tylko 50, i będzie też zarabiał odpowiednio mniej.
        Wiadomo pewny czasie 2?3? lata wszystko wróci do względnej normy (która realnie jest zjebana), oczywiście przy założeniu, że ogólnie uda się powstrzymać to ścierwo.
        No właśnie wszystko zależy od tego jak długo to potrwa. Dlatego stawiam cezurę czasową w okolicach maja, wtedy straty jeszcze nie będą nie do odrobienia w piłce. Jak się przedłuży to mamy w plecy następny sezon a tego nie przeżyje wiele klubów, tym samym wyparuje z obiegu mnóstwo kasy. Może nie styknąć na opłacenie kontraktów i wtedy zima.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          No właśnie wszystko zależy od tego jak długo to potrwa. Dlatego stawiam cezurę czasową w okolicach maja, wtedy straty jeszcze nie będą nie do odrobienia w piłce. Jak się przedłuży to mamy w plecy następny sezon a tego nie przeżyje wiele klubów, tym samym wyparuje z obiegu mnóstwo kasy. Może nie styknąć na opłacenie kontraktów i wtedy zima.
          Rynek sam się oczyści ze zbędnych elementów. Wirus tylko to przyspieszy i wyeliminuje najsłabsze ogniwa.

Komentarz

• Karbownik w Realu?

Lista klubów zainteresowanych Michałem Karbownikiem wydłuża się. Z doniesień Piotra Kamienieckiego ze Sport.tvp.pl wynika, że wśród zespołów obserwujących zawodnika Legii Warszawa znajduje się Real Madryt.
            https://transfery.info/aktualnosci/r...-polaka/135599

Komentarz

• Niewykluczone ale czy od razu w tym madryckim? Trochę tych królewskich tam mają

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                Trochę jak z Piątkiem, tez co to za kluby się nim interesowały, a trafił do Herthy.
                Zapewne i w przypadku Karbownika skonczy się na jakimś średniaku.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Trochę jak z Piątkiem, tez co to za kluby się nim interesowały, a trafił do Herthy.
                  Karbownik jednak trochę młodszy, jego nazwisko przez ostatnie pół roku często przewijało się w mediach, UEFA wrzuciła go do tych 50 największych talentów. Szanse, że pójdzie do lepszego klubu niz Piątek są duże.
                  Aczkolwiek jestem zdania, że te wszystkie artykuły o Barcelonie, Realu itd. to robota Piekarskiego, żeby wokół Karbownika ciągle było głosno.
                  |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                  Better Dead Than Red

Komentarz

• A Piątek był drugim van Bastenem i lepszy od Szewczenki
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                      UEFA wrzuciła go do tych 50 największych talentów.
                      Tak jakby to akurat miało jakieś znaczenie skoro do tego rankingu a bardziej zestawienia piłkarzy wyznaczali dziennikarze z poszczegolnych krajów.

Dziennikarzem z Polski był.... Kozminski.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Ale co ma Piątek do Karbownika? Dziwne porównanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Tak jakby to akurat miało jakieś znaczenie skoro do tego rankingu a bardziej zestawienia piłkarzy wyznaczali dziennikarze z poszczegolnych krajów.

Dziennikarzem z Polski był.... Kozminski.
                          Chodzi mi o jakby to ująć... rozpoznawalność na rynku transferowym, taki "marketingowy bonus" w jego przypadku. Mały, niewiele znaczący, ale zawsze to jakiś plusik przy jego nazwisku
                          Better Dead Than Red

Komentarz

• Kompletnie nic nie znaczacy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Kompletnie nic nie znaczacy.
                              Być może.
                              A tak już zahaczając o temat tych 50 najbardziej utalentowanych młodzieżowców w tym zestawieniu UEFA... To na jakiej zasadzie to działa w takim razie? Skoro mówisz, że to dziennikarze ich wyznaczają to później jest jakieś głosowanie i wybór tych 50 najlepszych spośród jakiejś większej liczby zgłoszonych zawodników czy jak?
                              Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Żeby ustalić jakikolwiek ranking to musisz mieć jasne kryteria wokół których budujesz ten ranking. Jeśli jasnych kryteriów nie ma to jest to tylko widzimisię autora nie mające nic wspólnego z obiektywizmem i rzetelnościa.

Komentarz

Pracuję...
                                X