Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Petrasek dobry, bo wygląda dobrze z Arkami Gdynia, Luquinhas chujowy, bo nie strzelił Rangersom.
    Morelos też ujowy, bo przecież nie wykorzystał sam na sam z Majeckim w pierwszym meczu.

Musiolik pierwszy gol w sezonie w 15. kolejce, w poprzednim sezonie 18 meczów, 4 gole. Piłkarz na Legie.
    Ostatnio edytowany przez SebaKalisz1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Lepper już tyle razy się skompromitował, że szkoda gadać. Całe szczęście forum nie usuwa starych postów.
      edit: literówka.

Komentarz

• Wam się chce kopać z typem.....
        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Taki e-sport...
          Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
          Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
          ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Mimo, że Kijka mam na ignorowanym to i tak nie da się czytać tego tematu bo 2/3 postów to odpowiedzi do jego postów. Powiedźcie mi: po co z nim dyskutujecie? Każdy kto ma jakieś pojęcie o piłce i miał z nią do czynienia wie, że jego ocena sprowadza się do stereotypów i uprzedzeń i nie ma nic wspólnego z rzeczową oceną potencjału/formy piłkarzy.

Czy na prawdę stali bywalcy tego forum, którzy się z nim nie zgadzają nie mogą skorzystać z funkcji ignoruj tylko kopią się z koniem? W jakim celu? Ani on Was nie przekona, ani Wy jego a robi się tylko śmietnik.

Komentarz

• Z naszej ligi ciekawi zawodnicy to: Bohar, Mladenović, i w sumie to byłoby na tyle. Duńczyka z Lecha nie piszę bo on i tak by do nas nie chciał przyjść. Żaden Paixao,Musiolik na boga- panowie szanujmy się. Co do Tudora to warto obserwować.

Komentarz

• Ten Tudor jest bardzo ciekawym piłkarzem ale wiadomo lepiej ku uciesze towarzystwa wzajemniej adoracji szydzić ze mnie bo to ja napisałem o nim jako pierwszy. Ale wtedy kółeczko doda "+1 " Zresztą podobnie było z Boharem. Życie zweryfikowało.

Ci sami, którzy są spoceni z wrażenia nad tym ile Luquinhas ma goli i asyst i tak to chętnie podają to już nie podają tego samego w przypadku Bohara. Ciekawe dlaczego.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Chcesz oceniać Tudora po 5 meczach? Niech zagra dobrą rundę i można się zastanowić, a nie po miesiącu grania

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Ci sami, którzy są spoceni z wrażenia nad tym ile Luquinhas ma goli i asyst i tak to chętnie podają to już nie podają tego samego w przypadku Bohara. Ciekawe dlaczego.
                    Napiszę coś co może być dla ciebie szokiem więc mam nadzieję, że siedzisz. Uwaga. Ponieważ jest to forum kibiców Legii Warszawa.

Komentarz

• No właśnie doskonale, że to wspominasz, że kibiców a nie np. Księgowych Legii Warszawa. If you know what i mean.

Komentarz

• Zatroskanych kwotą uzyskaną za Niezgodę
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Takze.

Komentarz

• Prawdopodobnie załamie się rynek transferowy i z tego powodu będziemy inaczej patrzeć na to co było "przed chwilą".
                            Kluby na całym świecie poniosą olbrzymie straty jeśli korona nie wygaśnie w okolicach maja, nie chcę myśleć co będzie jak się to przedłuży na okres letni.
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                              Prawdopodobnie załamie się rynek transferowy i z tego powodu będziemy inaczej patrzeć na to co było "przed chwilą".
                              Kluby na całym świecie poniosą olbrzymie straty jeśli korona nie wygaśnie w okolicach maja, nie chcę myśleć co będzie jak się to przedłuży na okres letni.
                              Ty się martw o kondycję państw a nie klubów...
                              Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                              Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                              To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                              Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                              Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                              Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                              W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                              A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
                                Ty się martw o kondycję państw a nie klubów...
                                Kondycją państw się martwię w innych wątkach, a stanem kasy Legii jestem żywotnie zainteresowany ze względu na prawie 50-letnie kibicowanie temu klubowi, mojemu klubowi. Jesteśmy na początku łańcucha pokarmowego i o 10 milionach jurków za Karbo to sobie możemy już tylko prawdopodobnie pomarzyć
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X