Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dla mnie to płaczek i pajac, a takich nie chciałbym u nas widzieć bez względu na umiejętności

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
      Dla mnie to płaczek i pajac, a takich nie chciałbym u nas widzieć bez względu na umiejętności
      +1.
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Dla mnie to płaczek i pajac, a takich nie chciałbym u nas widzieć bez względu na umiejętności
        Jestem tego samego zdania.
        | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

Novikovas lubi to.
          Nie ma na rynku lepszego w naszym zasięgu.
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
            Pomyślałem że sam na sam z Kuciakiem to chyba jednak nie jest komfortowa sytuacja dla napastnika. Dobrze że Wszołek miał ze sobą trzech obrońców Lechii.
            Kuciak to jest top golkiper w Polsce i basta. A te teksty o jego rzekomym trudnym okiełznaniu można włożyć między bajki.

Ciekaw jestem pomysłów ekspertów od Transfery itp. kogo niby widzą w bramce w następnym sezonie. Zamiast kolejnego Antolica lepiej postawić na sprawdzony wariant. A dobry bramkarz to skarb.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
              Opcja jak najbardziej sensowna. Gość dobrze zaaklimatyzowany w naszym kraju, sprawdzony no i w dobrym wieku.

Podobno latem będziemy znowu chcieli sprowadzić Kapustkę.
              Przecież Mladenovic to świr. W zeszłym sezonie 11 żółtych kartek, a w obecnym już 12, a gdzie
              tam koniec sezonu. 80% kartek za pyskowanie dzięki bardzo. Zresztą już ma dogadany klub bodajże kierunek
              turecki o ile pamiętam.

Komentarz

• Jeżeli chcesz grać jak Lechia to bierz Kuciaków, Mladenoviców, Janickich.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                  Jeżeli chcesz grać jak Lechia to bierz Kuciaków, Mladenoviców, Janickich.
                  Moim zdaniem jak brać z Lechii, to Kuciaka i Paixao.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                    Kuciak to jest top golkiper w Polsce i basta. A te teksty o jego rzekomym trudnym okiełznaniu można włożyć między bajki.

Ciekaw jestem pomysłów ekspertów od Transfery itp. kogo niby widzą w bramce w następnym sezonie. Zamiast kolejnego Antolica lepiej postawić na sprawdzony wariant. A dobry bramkarz to skarb.
                    Top golkiper - zgoda.
                    Nie chodzi o jego okiełznanie, ale o to, że swoim zachowaniem na boisku w sytuacjach kryzysowych wprowadza nerwową atmosferę w drużynie. Źle funkcjonuje w grupie, poza boiskiem chodzi swoimi ścieżkami, gdzieś obok drużyny, odludek.
                    Jak ważna jest zgrana grupa ludzi właśnie pokazał Vuko. Jak Legia zaczęła funkcjonować po pozbyciu się zgniłych jabłek : lenia Nagya, przekonanego o własnej wielkości Kinga, porywczego i źle znoszącego ławkę Cafu, gwiazdorka Carlitosa.
                    Nie neguję umiejętności Kuciaka, ale niepotrzebny nam niepasujący element w szatni. Mam nadzieję, że Vuko i Kucharski mają podobne zdanie i Kuciak tu nie trafi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                      Top golkiper - zgoda.
                      Nie chodzi o jego okiełznanie, ale o to, że swoim zachowaniem na boisku w sytuacjach kryzysowych wprowadza nerwową atmosferę w drużynie. Źle funkcjonuje w grupie, poza boiskiem chodzi swoimi ścieżkami, gdzieś obok drużyny, odludek.
                      Jak ważna jest zgrana grupa ludzi właśnie pokazał Vuko. Jak Legia zaczęła funkcjonować po pozbyciu się zgniłych jabłek : lenia Nagya, przekonanego o własnej wielkości Kinga, porywczego i źle znoszącego ławkę Cafu, gwiazdorka Carlitosa.
                      Nie neguję umiejętności Kuciaka, ale niepotrzebny nam niepasujący element w szatni. Mam nadzieję, że Vuko i Kucharski mają podobne zdanie i Kuciak tu nie trafi.
                      Ja tego nie rozumiem kompletnie.

Co to jest za argument że chodzi swoimi ścieżkami itp...

Najważniejsze co na boisku, ma bronić jak pojebany i łapać piłkę w zęby.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                        Moim zdaniem jak brać z Lechii, to Kuciaka i Paixao.
                        Obaj zostali wyśmienicie zweryfikowani przez "zagranicę" czy to poprzez grzanie ławy w Hull City, czy to poprzez karierę z Porto, poprzez Hamilton Academical i Teraktor Sazi Tebriz, aż po samo Wielką Lechię nie moich marzeń. Ale ok miało być na Rumaku do Europy, może być też na 35 letnim Kuciaku.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Obaj zostali wyśmienicie zweryfikowani przez "zagranicę" czy to poprzez grzanie ławy w Hull City, czy to poprzez karierę z Porto, poprzez Hamilton Academical i Teraktor Sazi Tebriz, aż po samo Wielką Lechię nie moich marzeń. Ale ok miało być na Rumaku do Europy, może być też na 35 letnim Kuciaku.
                          Ale w Polskich warunkach się sprawdzają, Lechia zdobyła PP między innymi dzięki temu że mają w składzie dobrego bramkarza i napastnika z prawdziwego zdarzenia.

Komentarz

Poza wszystkim to chciałbym żeby do Polski trafiali goście "zweryfikowani" na poziomie championship... Obecnie mniej więcej 7 liga świata.
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Ten napastnik z "prawdziwego zdarzenia" zagrał w ostatnim meczu 2 poziomy gorzej niż do niedawna nasz napastnik 4 wyboru.
                              Tak jak pisałem chcemy grać jak Lechia (i mieć sukcesy na poziomie PP i moralnego miszcza Polski) to faktycznie "wzmacniajmy" się 35 letnimi zawodnikami z Lechii...czy tam jakiegokolwiek innego polskiego klubu.
                              Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Przecież ten Kuciak i Pajszo to jest trolling
                                Tak samo jak wyciąganie piłkarzy z Lechii typu Wolski to śmieszki z użytkownika zapatrzonego w Pogoń, Lechię i Cracovię.
                                W razie czego na szczęście Vuko i Kucharski mają głowę na karku i jakimś osranym Flavio I furiatowi powiedzą NIE.
                                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Pracuję...
                                X