Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Dużo wskazuje na to, że Slisz nie będzie miał łatwo w tym sezonie o minuty na boisku. Gwilla, Antolic i Martins są na prawdę w dobrej formie. Ciekawa sytuacja. Najwyższy transfer w historii ekstraklasy, chwalony niemal ze wszystkich stron, będzie miał ciężko o gre w pierwszej jedenastce Ale zawsze uważałem, że funkcjonowanie środka pola jest najważniejsze, a z taką obsadą jaką teraz mamy chyba nie ma się narazie co martwić. Jest dobrze.
    Pierwszą okazję pokazania się być może dostanie już w środę, wobec absencji Martinsa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
      Nie ma na to najmniejszych szans. Ślisz był okazją , bo miał niziutką klauzulę wykupu. W przeciwnym razie Zagłębie za te pieniądze by go nie puściło.
      I tak i nie. Na polskie kluby nie wydawała się to niska klauzula

Moment zawarcia klauzli o wykupie i jej ewentualnej wysokości to moment podpisywania kontraktu. O ile pamiętam nie przyszedł do nas Płacheta (?), bo jego menago żądał takowej klauzuli w wysokości 1 mln Euro.

Oczywiste jest, że nie uda się tak z każdym zawodnikiem. Ale nie wykluczone, że temat jest do powtórzenia.
      Never Surrender

Komentarz

• Jeśli chodzi o dopiero zakończone okienko transferowe, to próbowałem je sobie tak na szybko ocenić i... jest ciężko. Na minus na pewno to co działo się w temacie napastnika, bo czasu i pieniędzy było na tyle dużo, że w kadrze powinniśmy mieć obecnie zawodnika, który byłby gwarantem co najmniej kilkunastu bramek w sezonie. Pekhart kimś takim nie jest, więc tutaj na pewno jesteśmy stratni, względem stanu z sierpnia czy nawet grudnia 2019.

Na plus transfery Slisza czy Pyrdoła, którzy mają szansę rozwinąć u nas skrzydła i wzmocnić pozycje, na których po odejściu Nagy'ego i Cafu mieliśmy wakat. Trochę szkoda, że Slisz blokuje w środku miejsce Karbownikowi, ale nie można mieć wszystkiego, a Michał i tak skazany jest póki co na grę w defensywie.

Oceniając kadrę na teraz, wydaje się, że brakuje nam napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcy. Novikovas to porażka, Karbownik może odejść już w lecie, a z przodu bez snajpera z prawdziwego zdarzenia może nam być ciężko. Patrząc na to jak uniwersalnym zawodnikiem jest Kante, myślę że Vukovic miałby fajny zestaw do wyboru, gdyby za napadziorem z prawdziwego zdarzenia mógł umieszczać w zależności od przeciwnika Gwineiczyka albo Luquinhasa. Patrząc na to, że Remy został już chyba odpalony, a Jędza z Lewczukiem młodsi się nie robią, wypadałoby uzupełnić skład stoperem, ale tutaj obawiam się, że będziemy próbowali ryzykować z młodzieżą.

Komentarz

• Patrząc na nieodpowiedzialne zachowania Karbownika z kiwaniem rywali i zbyt dalekim wypuszczaniem piłki, chyba cieszę się, że nie gra u nas w środku pola.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Na środek obrony pewnie wróci Żyro ze Stali i jeszcze kogoś kupią. W sumie 2 so pożegnamy Astiz i Remy.

Komentarz

• Za obrońce lepiej płacą

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                Patrząc na nieodpowiedzialne zachowania Karbownika z kiwaniem rywali i zbyt dalekim wypuszczaniem piłki, chyba cieszę się, że nie gra u nas w środku pola.
                Myślę, że w środku pola nie miałby tyle przestrzeni, żeby te piłki sobie tak ochoczo wypuszczać przed siebie. Poza tym obserwując go od kiedy zaczął grać - mam wrażenie, że on bardziej pasuje na skrzydłowego niż do środka. Przyśpieszenie jakie posiada i łatwość mijania przeciwnika kiedy ma tylko odrobinę przestrzeni to jego najmocniejsze cechy. Obawiam się, że w środku pola nie miałby już tyle miejsca, żeby rozpędzić się z piłką, a widać, że to lubi i nieźle mu to wychodzi. W środku raczej musiałby szybciej rozstawać się z piłką i mniej korzystać ze swoich atutów.
                Ale to tylko moje gdybanie i mój pogląd na jego predyspozycje.
                Mimo wszystko chciałbym go zobaczyć w tym środku i przekonać się, że nie mam racji i będzie kotem gdzie by nie grał
                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                  Mimo wszystko chciałbym go zobaczyć w tym środku i przekonać się, że nie mam racji i będzie kotem gdzie by nie grał
                  Dokładnie tak. Poza tym w środku pola nie grałby jako szóstka, bo do tej roli sprowadziliśmy z Lubina Slisza. Zresztą to już nawet nie chodzi o to, że Karbownikowi na lewej obronie dzieje się krzywda czy coś w tym stylu - po prostu skoro na zmienionej pozycji wygląda tak dobrze, to aż chciałoby się sprawdzić czy na nominalnej byłby w stanie utrzymać ten poziom, a może nawet dać od siebie coś ekstra. Tym swoim holowaniem piłki przypomina mi trochę Jodłowca za czasów Czerczesowa, który zaczynał akcję 40 metrów od bramki i wbiegał z przeciwnikiem w pole karne powodując tam spore zagrożenie. Karbownik jest lepszy technicznie, potrafi zagrać kombinacyjnie i w przeciwieństwie do Antolica i Martinsa, potrafi zrobić przewagę wygrywając pojedynek 1vs1.

Oprócz tego przy przestawieniu Karbownika do środka otwiera się opcja do ustawiania Gvilii na skrzydle, bo wtedy obaj mogliby zmieniać się pozycjami, wprowadzając trochę zamieszania. Normalnie Gruzin się do takiej gry nie nadaje, ale ze zbiegającym na skrzydło Michałem mogłoby to zaskoczyć

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Bartkovy wez daj spokoj.
                    Po prostu informuję o tym, co usłyszałem od kogoś mającego dostęp do ważnych osób w klubie.Nie ogłaszam transferu, bo z pewnością nie będę brał za nikogo odpowiedzialności ale skoro ktoś pytał o Boruca, to informacja nadaje się do tematu I tyle.

PS taka plotka krążyła zresztą od pewnego czasu, jako "kumaty" powinieneś wiedzieć Więc taki scenariusz jest możliwy.
                    Ostatnio edytowany przez b3nito; [ARG:4 UNDEFINED].
                    ...

Komentarz

• Damian Warchoł, 23-letni napastnik Pelikana Łowicz, zasili rezerwy warszawskiej Legii. Damian jest najlepszym strzelcem III ligi, w 16 meczach tego sezonu strzelił 17 bramek.

Komentarz

• https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...fep1-V5pS.html

Niezgody transfer total 5.2 mln USD
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Te 1.6 w bonusach to takie same jak Lech chcial dac ŁKSowi (albo my Wisle za Carlitosa) typu za awans do Ligi Mistrzow?

Wyszlo 3.6 a te 1.6 to palcem na wodzie pisane ale wiadomka, ze zakochani w pudlu zajarani.
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Te 1.6 w bonusach to takie same jak Lech chcial dac ŁKSowi (albo my Wisle za Carlitosa) typu za awans do Ligi Mistrzow?

Wyszlo 3.6 a te 1.6 to palcem na wodzie pisane ale wiadomka, ze zakochani w pudlu zajarani.

Kijek ochłoń trochę...nie jestem zwolennikiem Mioduskiego, ale jest jak jest i my nic nie możemy zmienić, a mogło być gorzej.
                            Pamiętam czasy wojska, Romanowskiego czy koreańczyków, że nie wspomnę o iti, więc błagam nie narzekaj ciągle.
                            Co do Jarka to jeśli chciał koniecznie wyjechać, a nie było innych (a nie było niestety) sensownych
                            ofert to miał go siłą przywiązać do kaloryfera?? Kasa jest jak jest...sam jesteś przedsiębiorca tak jak i ja i wiadomo, że
                            czasami trzeba zejść z ceny bo czujesz, że to jest okazja. Zauważ, że Niezgoda wyjechał z ligi bodajże z 29 miejsca rankingu europejskiego i nie będąc nawet reprezentantem kraju. Ba...sprzedali go chorego. O historii jego podatności na różne dolegliwości i kontuzje nie wspomnę. Pamiętaj o jednym Jarosław Niezgoda chciał wyjechać i wykorzystał być może jedyną okazję. Nie wiem czy znasz historię jego managera Marka Citkę. On też dostał tę jedyną okazję
                            transferu do Blackburn. Odrzucił ją bo mu się coś nie podobało...miasto czy cuś. Jakiś czas potem go połamali i już nigdzie nie wyjechał. Więc sam rozumiesz. Ja bardziej wkurzony byłem jak odchodzili za frytki Orlando SA, Niko czy Prijo, że nie wspomnę o VOO. No ale wtedy było ok. bo inny prezes rządził....

Komentarz

• A VOO to za czyich czasow odchodzil?
                              Tak tylko pytam.
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

A VOO to za czyich czasow odchodzil?
                                Tak tylko pytam.
                                Kto mu obiecał takie odejście?? Tak tylko pytam...

Komentarz

Pracuję...
                                X