Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bo(L)etus Zobacz posta
    Hej hej .... czy my tu zarabiamy na Legii ???

Przychodzi grajek do drużyny. Niech gra, zapierdala i pokaże że jest wart zainwestowanych pieniędzy.

A czy to się Moduskiemu opłaci, to problem Mioduskiego, nie nasz
    Sensowny komentarz, brawo. [emoji122]
    Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
    lokalna prasa w Leicester pisze że będą go chcieli się pozbyć latem więc może pójdzie do jakiejś League One za podobną kasę niż w Legii ale wzędzie dostanie mniej. Pytanie czy będzie chciał czekać te 18 miesięcy w rezerwach / U23 i inkasować ten milion z Leicester w tym wieku kiedy musi grać....
    Ma jeszcze rok kontraktu. Jak nie rozwiążą za porozumieniem, to go wypożyczą. Żadnego klubu w którym mógłby się odbudować nie stać na jego pensję z Leicester, więc tu wchodzi tylko w grę partycypowanie w kosztach ze strony Lisów. Czyli wypożyczenie. IMO-Legia nie jest bez szans.
    Ostatnio edytowany przez Zyga; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Delete

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
        dziwne podejście. Jak Legia popadnie w długi i będzie spadał systematycznie poziom sportowy to też nie nasz problem?

Stadion to miejsce gdzie możemy o takich rzeczach nie myśleć. Należy jedynie drzeć ryja, niezależnie od wyniku.
        Forum to jednak miejsce, gdzie większość chce właśnie spojrzeć już w szerszej perspektywie na to co się dzieje wokół i w samym środku ukochanego klubu. Dlatego właśnie oceniamy każdą wydaną złotówkę, kontrastujemy z jakością przychodzacych grajków i nie uważam, żeby było w tym coś dziwnego.
        Z całym szacunkiem .... od wydania 1,5 mln na 20-letniego grajka Legia nie zbankrutuje. Szczególnie biorąc pod uwagę ile ostatnimi czasy zarobiła.
        Nie wiem ile prezes wydaje na pochlebców (zwanych również dyrektorami odpowiedzialnymi za ... tu wstaw dowolne słowo), na zatrudnianie kolejnych trenerów pozwalających realizować jego "strategiczną wizję".
        Ale porównując, uważam że kupienie młodego Polaka, z perspektywami, nie jest złym rozwiązaniem.
        Dlatego nie będę przez kolejne 3 strony roztrząsał czy Legia kiedyś na nim zarobi ...

Możemy oczywiście kupować w niższych ligach po 0,5 mln. Ale nikt nie zagwarantuje, że to się zwróci.
        Możemy również kupować/brać z rezerw Śląska. Ale nikt nie zagwarantuje, że gracz odpali. A o zwrocie nawet chyba nie ma co myśleć ...

Ale jak to na forum ... każdy może mieć swoją opinię. Ja wyraziłem moją.
        Never Surrender

Komentarz

Z całym szacunkiem .... od wydania 1,5 mln na 20-letniego grajka Legia nie zbankrutuje. Szczególnie biorąc pod uwagę ile ostatnimi czasy zarobiła.
          Nie wiem ile prezes wydaje na pochlebców (zwanych również dyrektorami odpowiedzialnymi za ... tu wstaw dowolne słowo), na zatrudnianie kolejnych trenerów pozwalających realizować jego "strategiczną wizję".
          Ale porównując, uważam że kupienie młodego Polaka, z perspektywami, nie jest złym rozwiązaniem.
          Dlatego nie będę przez kolejne 3 strony roztrząsał czy Legia kiedyś na nim zarobi ...

Możemy oczywiście kupować w niższych ligach po 0,5 mln. Ale nikt nie zagwarantuje, że to się zwróci.
          Możemy również kupować/brać z rezerw Śląska. Ale nikt nie zagwarantuje, że gracz odpali. A o zwrocie nawet chyba nie ma co myśleć ...

Ale jak to na forum ... każdy może mieć swoją opinię. Ja wyraziłem moją.
          ależ ja nigdzie nie napisałem, że uważam to za zły ruch. Po prostu dajmy sobie możliwość do podyskutowania. Jeżeli ktoś twierdzi, że Slisz ani nie wniesie do drużyny jakości za blisko 2 mln euro, ani w przyszłości nie da zwrotu z tej inwestycji rzędu XXX%, to ma do tego prawo.
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Kapustka nie dla Legii

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...legii-warszawa
            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Leicester City nie chce jednak zgodzić się na wypożyczenie swojego zawodnika do polskiej ligi, uznając to za krok wstecz w karierze.

Komentarz

• Zwrócę uwagę na dwie rzeczy.

1. Transfer Antolicia. Jeżeli dobrze zrozumiałem z wpisów w temacie, kontrakt kończy mu się w zimie 20/21. Oznaczto, że w lecie będzie mógł podpisać kontrakt z nowym pracodawcą. Czyli w takiej sytuacji, przy sprzedaży po tym sezonie, cena na pewno będzie niższa niż wartość zawodnika. obstawiam około 0,5 mln E.

2. Gra Slisza. W tym sezonie, rzeczywiście może nie pograć dużo. Jednak po odejściu Majeckiego po sezonie i prawdopodobnej sprzedaży Karbownika w lecie, na ten moment wydaje się najlepszym młodzieżowcem do grania od przyszłego sezonu. Oczywiście jeżeli nikt nie przyjdzie albo nie błyśnie przez pół roku.
                Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie wiem co wyrośnie ze Slisza, ale taki ruch wydaje się sensowniejszy niż wydawanie milionów na hiszpańskich trzecioligowców.
                  Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                    Zwrócę uwagę na dwie rzeczy.

1. Transfer Antolicia. Jeżeli dobrze zrozumiałem z wpisów w temacie, kontrakt kończy mu się w zimie 21/22. Oznaczto, że w lecie będzie mógł podpisać kontrakt z nowym pracodawcą. Czyli w takiej sytuacji, przy sprzedaży po tym sezonie, cena na pewno będzie niższa niż wartość zawodnika. obstawiam około 0,5 mln E.

2. Gra Slisza. W tym sezonie, rzeczywiście może nie pograć dużo. Jednak po odejściu Majeckiego po sezonie i prawdopodobnej sprzedaży Karbownika w lecie, na ten moment wydaje się najlepszym młodzieżowcem do grania od przyszłego sezonu. Oczywiście jeżeli nikt nie przyjdzie albo nie błyśnie przez pół roku.
                    Ad. 1 ... przypominam tylko, że mamy rok 2020 .... a przyszła zima to będzie 20/21 ... tak że ten ....
                    Ad. 2 Niech przyjdzie i podejmie rywalizację, a kto wie ???
                    Never Surrender

Komentarz

Ad. 1 ... przypominam tylko, że mamy rok 2020 .... a przyszła zima to będzie 20/21 ... tak że ten ....
                      Dokładnie, o to mi chodziło, pomyłka przy pisaniu.

Komentarz

• Antolic niby ma kontrakt do 31.12.2020. O ile nie przedłużymy szybko w czerwcu podpisać może z nowym pracodawca.

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
                          Antolic niby ma kontrakt do 31.12.2020. O ile nie przedłużymy szybko w czerwcu podpisać może z nowym pracodawca.
                          Niech idzie w cholerę i teraz.
                          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            Ciekawe czy to decyzja klubu czy jednak Kapustki. Lepszego miejsca do ratowania kariery niż Legia to on nie znajdzie na dziś... Potem to już tylko Lechia Gdańsk go czeka ...

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                              Ciekawe czy to decyzja klubu czy jednak Kapustki. Lepszego miejsca do ratowania kariery niż Legia to on nie znajdzie na dziś... Potem to już tylko Lechia Gdańsk go czeka ...
                              Jeśli on zarabia w Anglii taką kapustkę jak ktoś wyżej podał to pewnie chce spić do końca śmietankę i zacząć odbudowę kariery od 25 roku życia.
                              Drugi raz negocjując pensję nie będzie miał szansy zagrać kartą potencjału młodego piłkarza.
                              Poza tym może zna przypadki Zenona Burzawy i Grzegorza Piechny, którzy mimo późnego rozpoczęcia kariery potrafili błysnąć w Ekstraklasie.

Komentarz

• Swoją drogą gość niesamowicie poprowadził karierę. Z roku na rok leci na pysk, zamiast trochę pomyśleć.

Komentarz

Pracuję...
                                X