Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Absolutnie nie mam takiej wiedzy o 20 latkach na pozycji pomocnika w naszej lidze w każdym klubie więc nie oceniam wartości dodatnej piłkarskiej bo nie umiem. Mam tylko nadzieję, że z chłopakiem dojedzie głowa bo przy takich okolicznościach może być z tym ciężko i że to nie jest transfer w stylu " ja nie wydam dużo euro ???? potrzymaj mi piwo!"

Komentarz

• 1.84 mln euro brutto
      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Generalnie byłbym na tak, ale z vatem ta kwota jest naprawdę duża. Aby zarobić na chłopaku trzeba byłoby mu dać dużo grać i liczyć, że odpali i to najlepiej od razu
        Ryzyko jest spore. Pytanie czy nie lepiej byłoby kupić np. trzech równie młodych po 0.5 mln euro i od razu wypożyczyć ich do klubów ekstraklasy w których grają. Takimi strzałami mógłby być np. Buksa z Wisły, Białek z Zagłębia czy Makowski z Lechii. Myślę że każdy z nich ma potencjał a jeszcze nie wypłynęli na tyle żeby kwoty były z kosmosu. Poza tym kwoty rzędu 400-500 tyś. za każdego z Wymienionych myślę, że przekonałyby prezesów ich klubów
        Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          Generalnie byłbym na tak, ale z vatem ta kwota jest naprawdę duża. Aby zarobić na chłopaku trzeba byłoby mu dać dużo grać i liczyć, że odpali i to najlepiej od razu
          Ryzyko jest spore. Pytanie czy nie lepiej byłoby kupić np. trzech równie młodych po 0.5 mln euro i od razu wypożyczyć ich do klubów ekstraklasy w których grają. Takimi strzałami mógłby być np. Buksa z Wisły, Białek z Zagłębia czy Makowski z Lechii. Myślę że każdy z nich ma potencjał a jeszcze nie wypłynęli na tyle żeby kwoty były z kosmosu.
          Żadnego z nich nie kupić za 0,5mln...
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
            Żadnego z nich nie kupić za 0,5mln...
            Ponieważ?
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ponieważ coś kojarzę, że Prezes Wisły mówił, że za Bukse odrzucali już grubsze oferty.

Ps. W listopadzie pisałem, że ten Białek z Lubina to bardzo ciekawy napastnik ale wówczas Chmielo z zasady wyśmiał.
              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Ponieważ?
                Bo te kluby mają pewnie takie same plany wobec tych zawodników jak my względem Karbownika. Slisz też byłby nie do wyjęcia gdyby nie klauzula. Po tym jak kluby włoskie lekką ręką płacą po 4 mln euro za naszych młodych zawodników, nikt nie będzie Legii sprzedawał takich graczy za 500 tyś euro...
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Ponieważ?
                  Bo np Wisła wycenia Buksę już na wyższe kwoty:
                  https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2...wandowski.html

Komentarz

Generalnie byłbym na tak, ale z vatem ta kwota jest naprawdę duża.
                    VAT sobie Lokowaty odliczy.

Komentarz

• Ja mam wątpliwość czy Wisła sprzedałaby (a szczególnie nam) Buksę za te 1,84 mln Euro, a nie za 0,5 mln.

Nie znam się na tyle na naszej Ekstraklapie, żeby powiedzieć czy to dobry transfer (na pewno zaskakujący i rekordowy). Ale skoro zwykle narzekamy na Mioduskiego, że skąpi grosza i kupuje tani szrot, to teraz nie narzekajmy, że zamiast tego jednego mógłby kupić trzech tańszych (akurat nie tych), bo tak właśnie działał do tej pory.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                        VAT sobie Lokowaty odliczy.
                        tak i nie, bo przychód w tym okresie dużo większy

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Ps. W listopadzie pisałem, że ten Białek z Lubina to bardzo ciekawy napastnik ale wówczas Chmielo z zasady wyśmiał.
                          Czego ty nie napisałeś. Fantazji ci nie brakowało.

Wracając do tematu. Księciuniu w punkt. Nie kupuje to źle, jak kupuje to za drogo i czy na gościu da się zarobić. Litości.
                          Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Źródło wam się nie spodoba, ale wyświetliło mi się teraz, czytając tweety o Sliszu

Ostatnie dni okienka transferowego mogą być ciekawe . Nie tylko Slisz, ale i Bartosz Kapustka może trafić do Legii.
                            https://twitter.com/bartkovy_01/stat...942092802?s=20

Komentarz

• Woytek coś pisał o jakimś jeszcze jednym Polaku, więc może to nie jest jakiś farmazon.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                                tak i nie, bo przychód w tym okresie dużo większy
                                Litości, przecież kwota VAT którą płaci nie ma praktycznie żadnego znaczenia gdyż pomniejsza ona to co musi w tym (lub kolejnym) miesiącu/kwartale odprowadzić do US. Przypominam też, że faktury wewnątrz EU (Majecki do Monaco) wystawia się bez Vatu

ps. Wielki plus dla Mioducha za ten ruch.

Komentarz

Pracuję...
                                X