Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Spytałem o to wczoraj Vukovicia na konferencji. Powiedział, że będą chcieli uzupełnić lukę po Cafu, ale jakoś mnie nie przekonał - stawiam na to, że będzie musiała trafić się jakaś dobra okazja na koniec okienka, a na teraz będzie jak jest.
    A jak wygląda sytuacja z kontraktem dla Martinsa?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      To zależy jaki kontrakt dostanie. Jak serio >= 3 lata to zdrowo kogoś posrało. Jak 1,5+1 to powiedzmy. Jak w klubie mają mózg to dodatkowo powinien mieć dużo do podniesienia z boiska, zamiast dużej podstawy.
      No właśnie te wspominane 3 lata mnie najbardziej dziwią/martwią w kontekście tej, w najlepszym wypadku, zapchajdziury (to się chyba ładnie nazywa: uzupełnienie składu).
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Piotr Koźminski wrzucił info że kontrakt 2,5 roku

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
          Wyjaśniając tę kwestię... mam dość dobrze potwierdzone, że faktycznie Vuković go chce. Oczywiście nie oznacza to, że był pierwszym wyborem, ale nie jest tak, że został sprowadzony wbrew czy bez wiedzy/akceptacji trenera. To kolejny element drużyny, z którego będzie można "Vuko" rozliczać.
          Vukovic chcial tez Novikovasa i widac co z tego wyszlo

Komentarz

• Novikovas to przykład czołowego gracza ligi, który po przyjściu do Legii zapomina jak się gra w piłkę (Śrutwa, Giza).

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              Novikovas to przykład czołowego gracza ligi, który po przyjściu do Legii zapomina jak się gra w piłkę (Śrutwa, Giza).
              Presja panie, presja.....może jeszcze co z niego będzie, może potrzebuje więcej czasu jak inni, by się zaaklimatyzować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                Presja panie, presja.....może jeszcze co z niego będzie, może potrzebuje więcej czasu jak inni, by się zaaklimatyzować.
                W meczach sparingowych tez nie radzil sobie z presja

Komentarz

• Pamiętajcie, że czasem jeden odpala po 2 meczach a inny po 2 obozach.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Coś cisza z tym Pekhartem. Zaraz sie okaże, że wygrała opcja "Niby jest za darmo ale po chvj mu płacić skoro jest tanszy Rosołek a i tak nikt sie nie przyjebie bo to wychowanek"
                    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Niestety ale chyba testy medyczne trwają 2 dni. Więc jeszcze mogą go ogłosić.

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                        Coś cisza z tym Pekhartem. Zaraz sie okaże, że wygrała opcja "Niby jest za darmo ale po chvj mu płacić skoro jest tanszy Rosołek a i tak nikt sie nie przyjebie bo to wychowanek"
                        Czyli jak go zakontraktują to źle, a jak nie to jeszcze gorzej ?

Komentarz

• A był wczoraj na meczu/trybunach?

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                            A był wczoraj na meczu/trybunach?
                            Był.
                            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                              Czyli jak go zakontraktują to źle, a jak nie to jeszcze gorzej ?
                              Nie no, ja jestem za bo w tej buraczanej lidze bramki może strzelać np świnka morska wiec jest szansa ze bedzie strzelał i Pekhart. Zastanawiam sie po prostu czy chytry Dariusz po wczorajszym meczu nie zwietrzył okazji żeby zaoszczedzic kolejny kwit nie wydając na pensję dla sympatycznego Czecha
                              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                                Nie no, ja jestem za bo w tej buraczanej lidze bramki może strzelać np świnka morska wiec jest szansa ze bedzie strzelał i Pekhart. Zastanawiam sie po prostu czy chytry Dariusz po wczorajszym meczu nie zwietrzył okazji żeby zaoszczedzic kolejny kwit nie wydając na pensję dla sympatycznego Czecha
                                ooo i to będzie korpo dymanie na dwa baty chłop miał rozwiązać specjalnie tam kontrakt więc jak by go wysterowali to ma pojechane

Komentarz

Pracuję...
                                X