Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dobra, dobra. Zawsze można bić na alarm i wieszczyć jakąś abstrakcje pt. spadek z ligi, degradacja, bankructwo itd.

Boguś zbudował... zmianę trenera co pół roku, Legię z wychowankami na stulecie, Legię cudzoziemską, Legię z najlepszymi Polakami w składzie, nowoczesnego trenera z zachodu, zamordystę, szkoleniowca na lata z Polski. Polityka transferowa na zasadzie "ile sobie naruchasz tyle wydasz", turnusy z Fluminense, czy załatwianie Orlando Sa na cypryjskiej dyskotece.

To jest spójna wizja funkcjonowania piłkarskiego klubu i solidne podwaliny pod dobrze funkcjonujący klub. A szkodnik Mioduch przylazł i to wszystko zniszczył.
    Jak mam być szczery, to wolę politykę transferową spod szyldu "ile sobie naruchasz tyle wydasz" niż "możesz wydać 1/20 tego, co naruchasz" i Orlando Sa załatwionego na dyskotece niż Pekharta wynegocjowanego w zaciszu gabinetów.
    I myślę, że Ty też

Ale oczywiście rozumiem, że chodziło o to, że za Leśnego nie wszystko było idealne i profesjonalne i z tym się zgadzam.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mamy jakiegoś młodzieżowca rokującego z napastników?
      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Widze, ze solidny hejt sie wylewa, ale prognozowanie spadku to cos nowego

Ostatnio taka jazda po transferach byla chyba w momencie jak Vadis przyszedl. Jezu, co sie wtedy dzialo, z 2 miesiace trwala po nim jazda bez trzymanki, a "grubas" to byl chyba najabardziej liberalne okreslenie jakie padalo w jego strone.
        Na razie jestesmy w Pucharze, mamy lidera. Kadra oslabila sie prawie w ogole, sorry ale Cafu i tak nie gral od miesiecy, jedynie Niezgody szkoda, ale po ablacji i tak by nie byl w stanie grac przez pierwsze tygodnie, a moze i nawet cala runde(sam mialem ten zabieg, nikt mi nie wmowi, ze mozna po nim wrocic do pelni sprawnosci w pare dni).

Prawda jest taka, ze jak wygramy pierwsze 2-3 mecze to wszystko sie znowu uspokoi, najgorzej bedzie jak przyjdzie pierwszy remis lub porazka, wtedy znowu szambo wybije. No, ale coz, uroki bycia kibicem w Polsce

Komentarz

• Pekhart przychodzi jako następca Niezgody, powiem tak- jest coś takiego jak minimalizm. Jak rządził Leśny takie akcje były by nie do pomyślenia gdy wpada 10 mln euro z transferów. I generalnie polityka Leśnego była o wiele ciekawsza dla kibiców. Natomiast postępowanie zarządu dziś to w dużym stopniu minimalizm- żeby tylko w maju nie obrócił się przeciwko nam.
          A i żeby była jasność, kibicuje Pekhartowi- niech strzeli z 10 goli i zamknie nam wszystkim usta

Komentarz

• Ale w czym wy macie problem ??? Czy któryś z Was naprawdę łudził się ,że Miodek nagle się zmieni ? Nagle wielkie oburzenie bo przychodzi za darmo 30 letni Czech.? A kiedy było inaczej ?

Taka polityka Legii od lat i raczej się to nie zmieni. Niech Pekharty najpierw przyjdzie, zagra parę spotkań j wtedy będzie można ocenić czy Mioduski nadal się kompromituje czy zrobił deal życia
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wydawało nam się, że jesteśmy blisko pozyskania gracza pasującego do naszej koncepcji i pewnie wydalibyśmy na niego najwięcej w historii klubu... Chodzi o Denisa Alibeca.
              Zgodnie z naszymi informacjami, Tomas Pekhart przyleci do Warszawy w piątek (7.02) i zacznie przechodzić testy medyczne. Potwierdził to dyrektor sportowy Las Palmas, Rocco Maiorino. Napastnik rozwiąże kontrakt z dotychczasowym pracodawcą, czyli Legia nie będzie musiała płacić kwoty odstępnego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Ale w czym wy macie problem ???
                Nie wiem jak pozostali, ale ja po przeczytaniu tego wywiadu czuję się tak, jakby Mioduski prosto w oczy powiedział mi, że jestem idiotą. I to z uśmiechem na twarzy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                  Nie wiem jak pozostali, ale ja po przeczytaniu tego wywiadu czuję się tak, jakby Mioduski prosto w oczy powiedział mi, że jestem idiotą. I to z uśmiechem na twarzy.
                  Ale czy to coś nowego ?? Nie. Zawsze pier..doli kocopaly i robi co innego. Taki ma klimat.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
                    Widze, ze solidny hejt sie wylewa, ale prognozowanie spadku to cos nowego

Ostatnio taka jazda po transferach byla chyba w momencie jak Vadis przyszedl. Jezu, co sie wtedy dzialo, z 2 miesiace trwala po nim jazda bez trzymanki, a "grubas" to byl chyba najabardziej liberalne okreslenie jakie padalo w jego strone.
                    Na razie jestesmy w Pucharze, mamy lidera. Kadra oslabila sie prawie w ogole, sorry ale Cafu i tak nie gral od miesiecy, jedynie Niezgody szkoda, ale po ablacji i tak by nie byl w stanie grac przez pierwsze tygodnie, a moze i nawet cala runde(sam mialem ten zabieg, nikt mi nie wmowi, ze mozna po nim wrocic do pelni sprawnosci w pare dni).

Prawda jest taka, ze jak wygramy pierwsze 2-3 mecze to wszystko sie znowu uspokoi, najgorzej bedzie jak przyjdzie pierwszy remis lub porazka, wtedy znowu szambo wybije. No, ale coz, uroki bycia kibicem w Polsce
                    Co robić, taka moda nastała, a i prześcignąć Kijka w krytyce, to również jakaś tam nobilitacja.

Komentarz

• Po co zarabiać i mieć sukcesy? Można zarabiać i sukcesów nie mieć. Ot całą filozofia tego amatora...
                      (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        W Legii jest zatrudnionych 450 osób? No straszne. Szkoda, że zapomniał wspomnieć jak zatrudnienie uroslo za jego rządów. O kosztach zarządu, dyrektorów z pokrywającymi się obowiązkami etc nawet nie wspominam.
                        A mógłbyś przytoczyć jakieś dane dot. liczby osób i kosztów zatrudnienia Leśny vs. Miodek? Ciekawy jestem jak duża to jest różnica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                          Co robić, taka moda nastała, a i prześcignąć Kijka w krytyce, to również jakaś tam nobilitacja.
                          Tylko, ze to niemozliwe bo po chwili wpadnie Kijek i od nowa zdefiniuje poziom
                          Red is bad.

Komentarz

• Zamieszczone przez trt Zobacz posta
                            A mógłbyś przytoczyć jakieś dane dot. liczby osób i kosztów zatrudnienia Leśny vs. Miodek? Ciekawy jestem jak duża to jest różnica.
                            Za Leśnego było poniżej 400 zatrudnionych, ale nie porównam struktury z braku danych
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Tych 450 zatrudnionych to rozumiem razem ze wszystkimi piłkarzami?

Komentarz

• Dawno żaden piłkarz nie miał tak złych opinii ze wszystkich stron jak ten Pekhart. Wolny, mało skuteczny, drewniany, leniwy, głupek, pomimo wzrostu słabo grający głową. Nie widziałem ani jednej pozytywnej opinii wydanej przez jakiegoś dziennikarza czy trenera z Czech czy Hiszpanii. Kucharski mocno ryzykuje dając kontrakt na 3,5 roku takiemu komuś. Następca Niezgody, kpina jakaś.
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X