Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• - Nie jest łatwo znaleźć kogoś wartościowego, na pewno nie będziemy wydawać tylko po to, żeby wydać. Mam złe doświadczenia z przeszłości, kiedy po odejściu Nemanji Nikolicia i Aleksandara Prijovicia wydawało się, że łatwo uzupełnimy powstałą po nich wyrwę. Następcy, którzy mieli ich zastąpić, wyglądali fajnie, ale tylko na papierze. Nie popełnimy tego samego błędu. Jeśli ktoś przyjdzie, to tylko taki gracz, który wiele wniesie do Legii. Jestem pewien, że do końca okienka znajdziemy jakieś rozwiązanie, na pewno nam na tym bardzo zależy.
    Teraz robimy na odwrót. Bierzemy gościa, który na papierze wygląda bardzo niefajnie.
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• hooj ci w oko mioduski za to jak prowadzisz Legię.
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• O DM to było napisane wszystko, ale po grzyba Kucharski wypowiadał się w tonie zaskoczymy kibiców, 2 mln możemy wydać itd... biorą typa co na żadnej płaszczyźnie się nie broni, chyba w niczym nie pasuje do koncepcji Vuko. Jedyny logiczny wniosek to biorą go do dwójki ... najwięksi optymiści strzelą karpia jak podpiszą tego czecha

Komentarz

• Pekhart? To już lepiej, żeby nikt nie przychodził. Ja rozumiem, że pieniądze niewielkie, ale nawet i taką kwotą szkoda palić w piecu...

Komentarz

• Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
            O DM to było napisane wszystko, ale po grzyba Kucharski wypowiadał się w tonie zaskoczymy kibiców, 2 mln możemy wydać itd...
            Po to żeby Pan Darek mógł chodzić do zaprzyjaźnionych gazet i kreować narreację jak to on chciał wdać miliony ojro na jakiegoś kocura, ale świat sprzysiągł się przeciwko niemu.
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• O dwóch milionach euro to pisał chyba tylko portal sport.pl. Także rozliczajmy ich za to co rzeczywiście powiedzieli, a nie za wymysły dziennikarzy.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Kolejny "genialny" transfer DM.Dotychczasowe osiągnięcia marne(całe 5 bramek na sezon w drugiej lidze,tyle to niektórzy obrońcy strzelają),perspektyw na rozwój w tym wieku raczej nie ma.Jak mamy sprowadzać takich zawodników,to już lepiej postawić na kogoś z młodych.
                #MioduskiOut

Komentarz

• Wczoraj słuchałem audycji o czeskim futbolu. Pewien dziennikarz opowiadał o wywiadzie
                  jaki przeprowadził kilka lat temu z właścicielem Victorii Pilzno gdy ta osiągała swoje
                  największe sukcesy włącznie z grą w LM. I tenże prezes na pytanie jak to osiągnął
                  to powiedział min., że nie kupi zawodnika za 1 mln euro bo do zdobycia mistrzostwa
                  w kraju jest mu niepotrzebny, a jednocześnie nie da on 100% gwarancji, że pomoże
                  w awansie do LM. I on woli ten milion zainwestować w boiska treningowe i akademie.
                  Dam głowę sobie uciąć, że pan Dariusz też to czytał i macie odpowiedź czemu jest jak jest.
                  Inna sprawa, że niedawno do Slavii wjechali chińczycy i sytuacja Pilzna zmieniła się
                  diametralnie, ale to osobna historia...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    Przeczytajcie ten wywiad. Każdy kto miał jakieś złudzenia niech je porzuci... Za Mioduskiego czeka nas bilansowanie excela. Chłop nie ma serca do tego. Traktuje Legię jak biznes. Trochę inny ale jednak biznes. Stagnacja. To czeka Legię za jego rządów. Oby szybko zbilanował swój wkład i krzyż na drogę.
                    To prawda, ale już mniejsza z tym. Jego biznes, jego sprawa można powiedzieć - niezależnie od tego, że nam się to podobać z oczywistych względów, nie może. Mnie bardziej wk..ur..wia to jego pi...erd...olenie, o wizji, strategii, itp. gdzie każdy, kto choć troszkę się Legią interesuje widzi w którą stronę to zmierza - czyli leży i kwiczy. Wyszedłby przed kamery, powiedział, że on to tak widzi jak jest, nie stać nas na innych piłkarzy i uj. Jego zabawki, jego kasa, jego sprawa. Byłoby chociaż wiadomo, na czym stoimy. Teraz w sumie też jest, ale pan prezes uparcie twierdzi, że jest super.
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                      To prawda, ale już mniejsza z tym. Jego biznes, jego sprawa można powiedzieć - niezależnie od tego, że nam się to podobać z oczywistych względów, nie może. Mnie bardziej wk..ur..wia to jego pi...erd...olenie, o wizji, strategii, itp. gdzie każdy, kto choć troszkę się Legią interesuje widzi w którą stronę to zmierza - czyli leży i kwiczy. Wyszedłby przed kamery, powiedział, że on to tak widzi jak jest, nie stać nas na innych piłkarzy i uj. Jego zabawki, jego kasa, jego sprawa. Byłoby chociaż wiadomo, na czym stoimy. Teraz w sumie też jest, ale pan prezes uparcie twierdzi, że jest super.
                      W tym pierdzieleniu kocopołów i udawaniu, że wszystko jest super Dariusz jest bardzo podobny do towarzysza Bolka.

Komentarz

• To już zamiast tego Necida bis
                        trzeba było brać tego Dani Ramireza z Łksu
                        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Pisałem wcześniej że z dwojga złego (Pekhart vs Świerczok) wolę już tego Pekharta, chociaż prawdę mówiąc to spodziewałem się że ani jeden ani drugi nie dołączy do Legii tym bardziej że za grosz do Legii Vuko nie pasuje wysoki napastnik.

Wiele osób narzeka a ja wolę poczekać, ekstraklasa to liga w której często transfery które powinny być fajnymi wzmocnieniami okazują się totalnie nietrafione, a totalne ogóry okazują się kozakami, przecież taki Joel Valencia przychodził do Piasta po sezonie gdzie grał na Słoweniii przez cały sezon nie strzelił ani jednej bramki a dodatkowo nie zanotował ani jednej asysty. Przyszedł taki "ogór" do Ekstraklasy i wymiatał, dołożył bardzo dużą cegiełkę do mistrzostwa Piasta Gliwice, dodatkowo został wybrany najlepszym piłkarzem Ekstraklasy ubiegłego sezonu (co nie było jakoś wielce kontrowersyjnie) i dołożył liczby czyli 6 bramek i 6 asyst. Ogólnie gość dla Piasta zagrał w 65 meczach w których strzelił 9 bramek i dołożył 7 asyst. A żeby pokazać jakim był ogórem przed Piastem, to wcześniej w seniorskiej piłce grał głównie w 3 lidze Hiszpańskiej i Słowenii gdzie w tak znamienitych ligach uzbierał 89 spotkań w których strzelił "aż" 2 bramki i dołożył 4 asysty.

Zupełnie nie zdziwię się jak ten Pekhart walnie na wiosnę z 10 bramek, chociaż na dzień dzisiejszy uważam że będzie totalnym niewypałem.

Komentarz

• Przecież tutaj nikt za milion czy więcej euro nie przyjdzie chyba że na emeryturę kupony odcinać. Czas zejść na ziemie i przestać marzyć o milionowych transferach do klubu. Ekstraklasa przyciąga emerytów i rekonwalescentów a nie zawodowców

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                              Przecież tutaj nikt za milion czy więcej euro nie przyjdzie chyba że na emeryturę kupony odcinać. Czas zejść na ziemie i przestać marzyć o milionowych transferach do klubu. Ekstraklasa przyciąga emerytów i rekonwalescentów a nie zawodowców
                              To lepiej nie brać nikogo,niż obciążać budżet następnym ogórem i to na 3 lata(A potem będzie DM płakał w wywiadach,że trzeba sprzedawać,bo kasy nie ma). Zresztą za Leśnodorskiego tacy zawodnicy przychodzili,dziwnym trafem stracili na to ochotę po zmianie na stanowisku prezesa.Przypadek? Bo Ekstraklasa jako całość była piłkarskim dnem Europy i wtedy i teraz.
                              #MioduskiOut

Komentarz

• Jacy przychodzili bo nie mogę skojarzyć tych którzy w porządnej lidze coś potem osiągneli?

Komentarz

Pracuję...
                                X