Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia.net pisze, że jutro przylatuje na testy, także pozmiatane...

- Mamy drużynę, która jest optymalnie przygotowana personalnie, na każdej pozycji jest co najmniej dwóch zawodników o równorzędnych możliwościach. Jedyną pozycją po odejściu Jarka Niezgody, która wymaga uzupełnienia, jest atak. Szukamy. Wydawało nam się, że jesteśmy blisko pozyskania gracza pasującego do naszej koncepcji i pewnie wydalibyśmy na niego najwięcej w historii klubu... Chodzi o Denisa Alibeca. Wbrew temu, co się mówiło, nigdy nie doszliśmy do momentu, w którym byłaby mowa o cenie. Mniej więcej usłyszeliśmy od agentów, jakich warunków możemy się spodziewać, ale nie posunęliśmy się dalej, bo druga strona od początku była „na nie”. O Jakubie Świerczoku jest głośno w naszym kontekście, ale żeby kupić, ktoś musi chcieć sprzedać. Zimą jest trudno o dobrego piłkarza. W transferach wszystko jest mocno dynamiczne. Jeśli ktoś przyjdzie, to tylko taki gracz, który wiele wniesie do Legii. Jestem pewien, że do końca okienka znajdziemy jakieś rozwiązanie, na pewno nam na tym bardzo zależy - powiedział w rozmowie z "Polsatem Sport" prezes i właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski.
    za to chytry Darek, już ******** w mediach że chciał wydać najwięcej w historii klubu, ale jak zwykle mu nie wyszło, więc bierze chłopa z łapanki....

ja pierdole, co to jest za amator, to się w głowie nie mieści....
    Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• W Legii jest zatrudnionych 450 osób? No straszne. Szkoda, że zapomniał wspomnieć jak zatrudnienie uroslo za jego rządów. O kosztach zarządu, dyrektorów z pokrywającymi się obowiązkami etc nawet nie wspominam.

I kolejna bardzo sprytna manipulacja z jego strony, że niby kibicuje oczekują, że sprzedał za milion to kupi za milion.

Panie Dariuszu, kibice tego nie oczekuja. Kibice oczekuja, że skoro sprzedał Pan za 20 w ostatnim czasie to kupi chociaż za 3 miliony (no dobra chociaż za 2). To trochę inne proporcje niż te o których Pan mówi.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
        ja jestem dumny z Prezesa, że dał radę wysupłać te 300 tysięcy euro
        Dokładnie. Wszyscy do krytykowania, a to jest po prostu INWESTYCJA!
        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
          Tak z ciekawości zerknąłem. Lechia straciła Haraslina, Łukasika, Sobiecha. Jagiellonia Guilherme, Klimale, u nas ze znaczących odszedł Jarek i Cafu.
          Domyslam się, ze patrzysz na to pod kątem transferów do klubu, ale ciężko w tym momencie stwierdzić, czy transfery, których dokonali będą znaczące.
          Zapomniałem o Lechii, ale to może dlatego, że oni chyba teraz bardziej walczą o przetrwanie, niż o mistrzostwo. A u nas do osłabień automatycznie (błędnie) dodałem Majeckiego. Odszedł też Nagy, który – przynajmniej teoretycznie – był jakąś opcją na skrzydło.
          Ale faktycznie patrzę również przez pryzmat zakupów, co oczywiście jest wróżeniem z fusów, ale u nas te fusy bardzo kiepściutkie, jakby wysypane z torebki z herbaty ekspresowej.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Ale faktycznie patrzę również przez pryzmat zakupów, co oczywiście jest wróżeniem z fusów, ale u nas te fusy bardzo kiepściutkie, jakby wysypane z torebki z herbaty ekspresowej.
            Nie wiadomo, czy to nie będą jednak fusy z zielonej herbaty, która ponoć ujędrnia skórę i przeciwdziała cellulitowi.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Tak jeszcze w kwestii wywiadu z Dariuszem.

Jeśli chodzi o sport są trzy: mistrzostwo Polski, a jesteśmy jedynym klubem, który otwarcie o tym mówi, gra w pucharach w fazie grupowej, która jest równorzędnym celem, oraz Puchar Polski, bo Legia zawsze chce dubletu, chce każdego trofeum możliwego do zdobycia. W całym klubie mamy nawet wiele celów, sportowych i komercyjnych, które są opisane konkretami.
              Dariuszu drogi, otóż eliminacje to nie faza grupowa. Co to jest za dzban

Trzeba być nie lada desperatem i naiwniakiem, żeby uwierzyć w jakikolwiek dyrdymał lokowanego prezesa wszech czasów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Nie ma chyba w naszej Eklapie klubu, który by tak osłabił swoją kadrę w tym (niezamkniętym jeszcze) okienku.
                Tak z ciekawości zerknąłem. Lechia straciła Haraslina, Łukasika, Sobiecha. Jagiellonia Guilherme, Klimale, u nas ze znaczących odszedł Jarek i Cafu.
                Lechia odsunęła jeszcze od pierwszej drużyny Wolskiego, Augustyna i Peszkę. Jagiellonia przeniosła do rezerw Savkovicia i Mudrinskiego.

Komentarz

• Wolak co przeskrobał ? Niech wraca do nas.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                    Tak jeszcze w kwestii wywiadu z Dariuszem.

Jeśli chodzi o sport są trzy: mistrzostwo Polski, a jesteśmy jedynym klubem, który otwarcie o tym mówi, gra w pucharach w fazie grupowej, która jest równorzędnym celem, oraz Puchar Polski, bo Legia zawsze chce dubletu, chce każdego trofeum możliwego do zdobycia. W całym klubie mamy nawet wiele celów, sportowych i komercyjnych, które są opisane konkretami.

Dariuszu drogi, otóż eliminacje to nie faza grupowa. Co to jest za dzban

Trzeba być nie lada desperatem i naiwniakiem, żeby uwierzyć w jakikolwiek dyrdymał lokowanego prezesa wszech czasów.
                    Nie żebym bronił prezesa, ale... umiejętność czytania ze zrozumieniem ewidentnie w odwrocie
                    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                      Wolak co przeskrobał ? Niech wraca do nas.
                      Podobno upomniał się o pieniądze. Do Piasta ma iść.

Komentarz

• Zwracam honor

Za dużo już się naczytałem darkowych kocopołów, żeby czytać jego wypowiedzi ze zrozumieniem

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                          Zwracam honor

Za dużo już się naczytałem darkowych kocopołów, żeby czytać jego wypowiedzi ze zrozumieniem
                          A to jest jakieś uzasadnienie, zgadzam się w 100%
                          "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Komentarz

• Przeczytajcie ten wywiad. Każdy kto miał jakieś złudzenia niech je porzuci... Za Mioduskiego czeka nas bilansowanie excela. Chłop nie ma serca do tego. Traktuje Legię jak biznes. Trochę inny ale jednak biznes. Stagnacja. To czeka Legię za jego rządów. Oby szybko zbilanował swój wkład i krzyż na drogę.
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                              Przeczytajcie ten wywiad. Każdy kto miał jakieś złudzenia niech je porzuci... Za Mioduskiego czeka nas bilansowanie excela. Chłop nie ma serca do tego. Traktuje Legię jak biznes. Trochę inny ale jednak biznes. Stagnacja. To czeka Legię za jego rządów. Oby szybko zbilanował swój wkład i krzyż na drogę.
                              To że traktuje to jak biznes to normalne, sęk w tym aby tak nim zarządzać aby ten biznes kwitł.

Komentarz

• To co Kijek wspomniał o milionie zarobionym i milionie wydanym na zawodnika to ręce opadają. Gość (Miodek) zarobił kilkanaście czy nawet 20 mln euro a bierze jakiegoś ogórasa za kilkaset tys euro. I jeszcze bezczelnie "nie wymagajcie żebym sprzedał za milion i kupił za milion". Nikt nawet nie marzył i nie myślał o wydaniu tych zarobionych 20mln euro. Pięknie prezes w korpogadce powiedział "dajta mnie spokój, kasa moja, macie jakiś szrot i się cieszcie"
                                Ostatnio edytowany przez so(L)dier; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka

Komentarz

Pracuję...
                                X