Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przypominają się stare dobre wynalazki- Chima Chukwu, Necid, Nacho Novo, Blanco, Pasquatto. Jedna ciągłość- Radek Kucharski i za Miodka i za Bodka.

Komentarz

• Panie Darku, naprawdę fajnie się te transfery wpisują w "strategię odmładzania drużyny", o której Pan tyle wspominał dopóki nie zgarnął Pan ponad 10 mln euro za Kulenovica, Niezgodę i Majeckiego!
      30 letni Cholewiak i 30 letni Czech to powiew świeżości i ewidentny przykład konsekwencji w działaniu i potwierdzaniu Pana strategicznych kompetencji i wiarygodności!

Efektem systematycznego odmładzania składu są: 37 letni Cierzniak w bramce, 33 letni Jędza i 35 letni Lewczuk w obronie, para 30 letnich środkowych pomocników, 30 latek w ataku i jego 30 letni zastępca z Czech, ewentualnie 30 letni Cholewiak... Wymieniam tych najbliżej pierwszej 11stki.... Wszołek, Novikovas, Vesovic, Gvilla którym bliżej już do 30stki, Luki i ... Karbownik, z którym po sezonie też się pewnie pożegnamy. Noo noo Panie Darku, tylko pogratulować realizowania wizji!
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Kvrwa panie Dariuszu mieniący się prezesem naszego klubu zarobiłeś ładnie kilka pięknych baniek weź uskutecznij jakieś carpie diem i zaszalej trochę! Chodząc po galerii z żoną nie masz tak, że raz na jakiś czas kupisz coś droższego sobie, żonie lub dzieciom? Nie masz czasem takiej myśli a chvj co mi szkodzi raz się żyje? Zaczyna mnie to wszystko mocno wkur...obym się mylił i mimo wszystko gdzieś po cichu z tyłu głowy liczę, że jednak tym razem będzie jakiś sensowny grajek...
        (L)

Komentarz

• Jeszcze żeby go brali na pół roku, to jeszcze możnaby to jakoś próbować wytłumaczyć, ale 3 lata? O co tu chodzi?

Komentarz

• https://twitter.com/DomowyScouting/s...568455681?s=20

Domowy Scouting - Piłkarze warci uwagi! @DomowyScouting 11 g.

Tomas Pekhart mówicie? Poniżej jego sytuacja z października (nr 17). Tak jak rozumiem że Legia może szukać napastnika, który będzie pressował, grał na granicy spalonego i wykorzysta swoje warunki, bo to Czech potrafi, tak akurat wyboru Pekharta nie rozumiem. Ciężko być optymistą.

Zalety? Dobra gra głową, choć mimo takich warunków jest go za łatwo przepchnąć. Dość dobrze gra na granicy spalonego, potrafi się nieźle zastawić i odegrać.

Wady? Przeciętny technicznie, sporo kiksów, niecelnych podań i złych wyborów.

Znając życie zostanie królem strzelców.
            https://twitter.com/GRUdynek/status/...086801409?s=20
            Grzegorz Rudynek

@GRUdynek

W odpowiedzi do
            @m_gratkowski
            i
            @PiotrWolosik
            Możliwe. Nie znam tematu poza tym, co przeczytałem tu. I z ciekawości zapytałem dwóch znajomych Czechów, co o nim sądzą. Powiedzieli, że słyszeli wiele złych rzeczy i nie rekomendowaliby. Tyle
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• To okienko w wykonaniu Legii to jest jakaś totalna kompromitacja.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mało pozytywne komentarze od osób, które się znają na czeskiej piłce czyli można być pewnym, że to będzie właśnie on.
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Przynajmniej dużo pieniędzy zostanie!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Mało pozytywne komentarze od osób, które się znają na czeskiej piłce czyli można być pewnym, że to będzie właśnie on.
                    Obradović, Agra, Pekhart?

Komentarz

• Tak jak w lecie transfery do klubu były okej, tak w tym okienku kompletnie nie rozumiem co chce ugrać Kucharski. W ciągu kilku ostatnich miesięcy pozbyliśmy się trzech napastników za łączną sumę 7,5 miliona euro (pomijam bonusy za Sandro i Niezgodę) i jako kibic mam rozumieć, że zdaniem klubu wydanie 10 czy nawet 20% na potencjalnego następcę to dużo?

Wiem co się tu pisało o Angulo, ale szczerze mówiąc wolałbym dać Górnikowi te 100 czy 200 tysięcy euro i przejąć gościa na rok, niż pakować się w Pekharta, który jest dokładnym przeciwieństwem bramkostrzelnego Jarka. Priorytetem na teraz powinno być załatanie dziury i ściągnięcie tu solidnego egzekutora, a my pakujemy się w gościa, który nijak nie pasuje do tego co graliśmy jesienią. Nawet jeżeli Vuko chce mieć tutaj kogoś o takiej charakterystyce, to nie jest to moment na takie transfery.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Mało pozytywne komentarze od osób, które się znają na czeskiej piłce czyli można być pewnym, że to będzie właśnie on.
                        Jeśli chodzi o graczy z Czech nieocenionym źródłem wiedzy był zawsze Mario

Komentarz

• Pewnie cena za metr była niska to się zdecydowali.

Czym dłużej o tym myślę tym bardziej jestem wkurwiony. Jak już mają robić taka prowizorkę to niech dadzą szansę Kante i Rosolkowi (ale wtedy trzeba się pogodzić,że o mistrzostwo będzie gruba walka) zamiast jakimś leszczom. Nic się nie uczą w tym klubie. Nic
                          Ostatnio edytowany przez tre_zoliborz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie ma chyba w naszej Eklapie klubu, który by tak osłabił swoją kadrę w tym (niezamkniętym jeszcze) okienku.
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Nie ma chyba w naszej Eklapie klubu, który by tak osłabił swoją kadrę w tym (niezamkniętym jeszcze) okienku.
                              Tak z ciekawości zerknąłem. Lechia straciła Haraslina, Łukasika, Sobiecha. Jagiellonia Guilherme, Klimale, u nas ze znaczących odszedł Jarek i Cafu.
                              Domyslam się, ze patrzysz na to pod kątem transferów do klubu, ale ciężko w tym momencie stwierdzić, czy transfery, których dokonali będą znaczące.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Nie ma chyba w naszej Eklapie klubu, który by tak osłabił swoją kadrę w tym (niezamkniętym jeszcze) okienku.
                                Roszczeniowcy. Doświadczony ex-zawodnik Tottenhamu za byłego gracza Wisły Puławy to zła wymiana?

Zamieszczone przez Dariusz
                                Kibice często patrzą na to w prosty sposób: sprzedał za milion, to kupi za milion, bo ten milion leży w banku i czeka. Realia są zupełnie inne. Funkcjonujemy jako klub-instytucja z kosztami na określonym poziomie. I dodam od razu, że jest to poziom, który ma nam uprawdopodobnić szansę gry w europejskich pucharach, wcześniej wygranie mistrzostwa Polski. Inwestujemy w wiele spraw: poprawę infrastruktury, wyszkolenie trenerów, narzędzia poprawiające komunikację z naszymi kibicami, klubowe media. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi, czego nikt nie dostrzega, bo widać tylko końcowy efekt na boisku. Na końcu to on jest najważniejszy, natomiast koszty prowadzenia klubu są ogromne. W Legii zatrudnionych jest w sumie około 450 ludzi, z czego mało kto zdaje sobie sprawę. Dopiero patrząc na naszą strukturę, widać, ile to kosztuje. Nasz bilans transferowy jest częścią przychodów, które mają pokrywać te koszty. Nie powiem więc nigdy, że kwoty uzyskane z transferów z klubu zostaną przeznaczone w całości na zakup piłkarzy do klubu. To część fundamentu naszego budżetu obok wpływów sponsorskich czy praw telewizyjnych.

Transfery na tym poziomie dają nam jednak możliwość inwestowania części tych środków w nowych graczy. Mogę zapewnić, że kwoty te będą rosły i rekordów należy się spodziewać również po tej stronie.
                                ja jestem dumny z Prezesa, że dał radę wysupłać te 300 tysięcy euro

Komentarz

Pracuję...
                                X