Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    A ja wolę wygrywać. Ta dwójka na teraz (po obserwacjach treningowych) raczej tego nie zagwarantuje.
    Rosołka chwalicie w Q&A obozowych. Czemu nie miałby zostać drugi napastnikiem i kręcić liczby jak Karbownik?

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
      I na co ci ta kasa ???
      Piszę tylko że lepszy młody niż stary kopacz, przy ryzyku jakie niesie sprowadzanie do klubu anonimowych piłkarzy z dwojga złego lepszy młody. Nawet jak nie wypali, to jest jeszcze szansa że gdzieś go się da upchać, bo ktoś się zawsze skusi na młodego.
      Ale podobno to plota z tym Rodado i dobrze, dotychczas do klubu przychodzili goście o których nikt do samego końca nie wiedział z tzw. kumatych na tt i fb, więc cały czas jest nadzieja że i teraz będzie podobnie. Gada o tym Vuko, gada Kucharski, że ktoś na pozycję napastnika przyjdzie wartościowy, więc myślę że nie mówią tego by tylko coś powiedzieć. Gdyby gadał o tym tylko Mioduski, to można by było mieć uzasadnione wątpliwości czy ktoś się pojawi faktycznie.
      Dla mnie Vuko jest gwarantem tego że ktoś przyjdzie, bo jak pokazuje życie Vuko jak już coś mówi to zazwyczaj się sprawdza, zabiera głos tylko wtedy gdy jest czegoś pewny że tak się stanie.
      Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A ja wolę wygrywać. Ta dwójka na teraz (po obserwacjach treningowych) raczej tego nie zagwarantuje.
        A my Wojtku myślisz, że wprost przeciwnie? Problem w tym, że od takiego nap**** się na forum czy tt kasy ani dobrych piłkarzy nie przybędzie. Od kilku okienek widać grube odchudzanie i to się na razie nie zmieni. Skleimy mieszanką fuksa, dobrego scoutingu i jakością wychowanków dobrą pakę to przyjdą sukcesy i gra w Europie. Jak bedą sukcesy to nam znowu rozkupią pakę (jak po LM) i zaczniemy odbudowę. Ważne, żeby wyciągać wnioski i nie zanotować takiego dola jak przez ostatnie 2 sezony. Innego scenariusza przy tym układzie właścicielskim i takich środkach w lidze nie widzę.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

"To chyba wyjaśnia sprawę, przynajmniej na ten moment. Z tego co wiemy, w Legii znają Angela Rodado, ale obecnie szukają piłkarza bardziej doświadczonego, już gotowego, sprawdzonego, który zapewni drużynie bramki na wiosne"

Czyli Angulo

Komentarz

Od kiedy jest Mioduski to niektórzy z kibicowania Legii Warszawa przerzucili się na kibicownaie działowi księgowemu Legii Warszawa i zapomnieli o co w tym chodzi.

Przecież gdyby w klubie mieli gotowego piłkarza za Niezgode to już w piątek on byłby u nas a skoro nie ma to świadczy to tylko i wyłącznie o jednym, ze są w dupie.

Nie wypalił Swierczok co było w zasadzie dla wszystkich myślących oczywiste, że tak będzie i jest problem. Czekam tylko jak z ŁKSem się skończy 0-0 i winny będzie Vukovic bo Legia gola nie strzeliła.

A w sierpniu wiadomo kogo wina, że nie ma nas w pucharach.
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
              Rosołka chwalicie w Q&A obozowych. Czemu nie miałby zostać drugi napastnikiem i kręcić liczby jak Karbownik?
              Kto chwali, ten chwali - rozumiem, że masz na myśli legianet i oficjalną.
              Ja na LL nic jego temat nie pisałem, tak samo jak - w przeciwieństwie do niektórych - nie jarałem się latem Agrą.

Po obozie:
              - pozytywnie oceniam Cholewiaka i Rochę (ale u niego nie spodziewam się cudów)
              - negatywnie oceniam Novikovasa i Kostorza
              - Remy bez żadnego błysku
              - Muzyk słabiej od Miszty
              - reszta na tym poziomie co oglądaliśmy.

Komentarz

Pamiętam dokładnie rok temu jak oficjalna i Legianet z Dawidziukiem i tym drugim cmokała z zachwytu nad Legia Pinto po obozach w Portugalii... Szybko przyszła weryfikacja a jednocześnie też kompromitacja tych osob więc nie ma co się nimi sugerować. Co Jankowski powie to oni napiszą.

#TeamVuko

Komentarz

Ja na LL nic jego temat nie pisałem, tak samo jak - w przeciwieństwie do niektórych - nie jarałem się latem Agrą.

Po obozie:
                  - pozytywnie oceniam Cholewiaka i Rochę (ale u niego nie spodziewam się cudów)
                  - negatywnie oceniam Novikovasa i Kostorza
                  - Remy bez żadnego błysku
                  - Muzyk słabiej od Miszty
                  - reszta na tym poziomie co oglądaliśmy.
                  Mam bardzo podobne odczucia po obejrzeniu wszystkich sparingów. Kostorz dramatycznie nieskuteczny. Novikovas...szkoda słów. Nie dziwi, że chcieli skrzydłowego z Crveny.
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                    wolę grać Kostorzem i Rosołkiem niż noname'em z zagranicy.

A to akurat widzimy Panie Dariuszu...

Komentarz

• https://twitter.com/cwiakala/status/...236496384?s=19

To apropo tego niby szrotu z zagranicy i tej medialnej nagonki i wszystkich zatroskanych o finanswe jak to muszą grać mlodzi. Żeby było jasne nie mówię, że nie mają grać ale jak pokazują te statystyki nie jest tak źle z tymi obcokrajowcami. (pomijam ten szrot w Gdyni, Kielcach etc)

Zamieszczone przez Fenrir Zobacz posta
                      A to akurat widzimy Panie Dariuszu...

#TeamVuko

Komentarz

• Pekhart teraz na tapecie?

Komentarz

• https://www.canarias7.es/amp/deporte...mpression=true

Komentarz

• W pasmanterii mówią o Necidzie.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• To moze lepiej niech Rosolek juz gra niz taki wynalazek

Komentarz

• najlepszą zagadką będzie jak na końcu się okaże, że ojebią kogo się da, zejdą z pensji kogo się da, nikogo nie kupią a zaraz będzie raport finansowy na licencję na kolejny sezon i znowu zer na minus przybędzie to będzie majstersztyk księgowości (kreatywnej).

Komentarz

Pracuję...
                                X