Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cholewiak szykowany do jedenastki przecież na lewym skrzydle.. plus taki, ze nie będzie trzeba patrzeć na Litwina, ale.. no chyba komentarz zbędny.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      Transfer napastnika miał być uzależniony od zatwierdzenia przelewu za Niezgodę. W międzyczasie wpadł jeszcze pewnie przelew za Majeckiego. Później Cafu. Zakładam, że poszły trzy przelewy, do startu ligi kilka dni.... a tu cisza.
      Własnie dlatego wydaje mi się, że upadły główne opcje i teraz jest problem i kalkulacja którą z opcji rezerwowych wybrać.
      | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• To duży optymizm,zakładać,że Mioduski ma jakąś trzecią opcję.Już i tak cud,że miał drugą.Teraz albo nie przyjdzie nikt,a prezes wymyśli jakąś bajeczkę okraszoną korpobełkotem,by to uzasadnić,albo przyjdzie ktoś wyszukany zupełnie "na wariata".
        #MioduskiOut

Komentarz

• Coś mi się wydaje, że skończy się tym że wezmą Angulo. Podpiszą do końca sezonu a potem znowu zaczną czekać na okazje i powtórka z rozrywki, obym się mylił ale za kodziarza jest taka amatorka że szkoda cokolwiek pisać...
          ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
            Transfer napastnika miał być uzależniony od zatwierdzenia przelewu za Niezgodę. W międzyczasie wpadł jeszcze pewnie przelew za Majeckiego. Później Cafu. Zakładam, że poszły trzy przelewy, do startu ligi kilka dni.... a tu cisza.
            Nie zdziwie się jak będzie tak, że Cholewiak będzie napastnikiem, a ten co ściągneli go niby do rezerw "okaże się takim kotem, że może siedzieć na ławce w pierwszej drużynie i naciskać skrzydłowych z pierwszej 11stki"
            Trwa zasypywanie dziury budżetowej. Bo braku fazy grupowej pucharów Europejskich parę lat z rzędu, obecna wyprzedaż nie może dziwić.....

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              Bo tak powiedział jego menago? Śmiechu warte.
              Mnie też niezmiernie cieszą te wszystkie informacje o GOAT Świerczoku które mają jeden wspólny mianownik - informatora w postaci jego menago.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
                Trwa zasypywanie dziury budżetowej. Bo braku fazy grupowej pucharów Europejskich parę lat z rzędu, obecna wyprzedaż nie może dziwić.....
                Jak mnie pamięć nie myli, to już rok temu mieliśmy budżet, który zakładał funkcjonowanie Legii bez kasy z LE.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                  Jak mnie pamięć nie myli, to już rok temu mieliśmy budżet, który zakładał funkcjonowanie Legii bez kasy z LE.
                  Transfery IN o tym nie zwiastują... Chyba, że zakładamy ciągłe funkcjonowanie na żałosnym ligowym poziomie, to jak najbardziej

Komentarz

przy ostatnich dywagacjach po opublikowaniu sprawozdania finansowego były wyliczenia, że obecnie koszty przewyższają wpływy o bodajże 30 baniek rocznie.

w naszym przypadku wyprzedaż to konieczność

najważniejsze, że oddala się widmo upadku klubu
                    Mioduski przy swoim dyletanctwie byłby w stanie powtórzyć casus polonii, która zaraz będzie startować od B klasy

seryjne zatrudnianie amatorów na stanowisku 1go trenera nie zwiastowało niczego dobrego
                    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
                      Czyli generalnie znowu przyjdzie opcja nr 5 z naszej wishlisty i skończy się trzymaniem Ferrari w garażu.
                      Nie przyjdzie, bo z tego co rozumiem to jeśli nie będą do kogoś przekonani to odpuszczą transfer w ogóle.
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• I nie dość, że bez "10" to i bez napastnika?
                        Coraz lepiej.
                        "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                        (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                        Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          I nie dość, że bez "10" to i bez napastnika?
                          Coraz lepiej.
                          Luquinas kontuzjowany?
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

w.g. mnie ten budżet zakładał też wyprzedaż zawodników żeby go zbilansować

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                              Luquinas kontuzjowany?
                              nie moze grac na 10 bo musi zastepowac na skrzydle wirtuoza z Litwy

Komentarz

• Część osób chyba zapomina jeszcze o fakcie, że z płacami również zeszliśmy bardzo mocno.

Cafu 500 tys euro rocznie
                                Nagy 300 tys euro rocznie
                                Niezgoda 180 tys euro rocznie
                                Majecki 80 tys euro rocznie (Monaco opłaca)
                                Philipps 250 tys euro rocznie
                                Kulenović 80 tys euro rocznie
                                Carlitos 450 tys euro rocznie

Nowi?
                                Cholewiak max 100 euro rocznie
                                Wszołek ok 300 tys euro rocznie

Szrot:
                                Obradović 350 tys euro rocznie + pakiet medyczny full

Oszczędności Panowie...

Komentarz

Pracuję...
                                X