Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Saga z napastnikiem trwa, a mnie zastanawia czy w klubie szukają kogoś na lewą obronę. Piekarski wspominał ostatnio w wywiadzie, że Karbownik zostaje na pewno do końca tego sezonu, a później może zostać pod warunkiem zdobycia przez Legię mistrzostwa i gry w el. LM oraz pod warunkiem że Karbownik będzie grał na swojej nominalnej pozycji. Po sprzedaży Cafu nawet jest miejsce dla Karbownika w pomocy.
    Patrząc na ekstraklasowe podwórko to solidnych lewych obrońców jak na lekarstwo, ale taki Mladenovic z Lechii, któremu kończy się za pół roku kontrakt byłby lepszym rozwiązaniem niż bezproduktywny Rocha. Co prawda interesuje się nim Rijeka, ale teraz po zarobieniu niezłej kasy Loczek mógłby spróbować

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
      spokojnie ktoś się skusi gdy pokażą ostatnie transfery out:

Moulin - PAOK
      Cafu - Olympiacos
      GUI -Włochu i teraz Trabzon
      Niezgoda - USA
      Majecki - Monaco
      Niko - USA
      Prijo - Grecja i Araby
      Bereś - Włochy
      Vadis - Grecja i Belgia

to pokaże, ze mozesz do nas przyjsc, pokopac i iść dalej rozwijac kariere.
      No tak średnio odbiłeś piłeczkę kolego względem tego co napisałem.
      Cafu - kontrakt kończył mu się w czerwcu więc odszedł za frytki.
      Majecki i Niezgoda - Polacy, jak wiadomo to teraz najczęstsze zjawisko w naszej lidze, kluby kupują naszych ze względu na perspektywę przyszłości.
      Pozostali - wszyscy grali w pucharach

Komentarz

• W sumie z lewych obrońców, którym wygasa kontrakt - ciekawe czy jest szansa na jakiekolwiek pozyskanie Rybusa.

Komentarz

• Mladenovicowi za pół roku kończy się kontrakt. W tej chwili to ostatni dzwonek dla Lechii, żeby na nim cokolwiek zarobić. Nie rozumiem, dlaczego nie próbujemy go do nas ściągnąć. 28 lat, reprezentant Serbii, sprawdzony na poziomie Ekstraklasy z dobrze ułożoną nogą na stałe fragmenty gry. Karbownik mógłby iść na swoją nominalną pozycje do środka. Jeśli Guilherme z Jagiellonii był ciekawą opcją tak tutaj mamy jeszcze lepszy strzał...
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
            Mladenovicowi za pół roku kończy się kontrakt. W tej chwili to ostatni dzwonek dla Lechii, żeby na nim cokolwiek zarobić. Nie rozumiem, dlaczego nie próbujemy go do nas ściągnąć. 28 lat, reprezentant Serbii, sprawdzony na poziomie Ekstraklasy z dobrze ułożoną nogą na stałe fragmenty gry. Karbownik mógłby iść na swoją nominalną pozycje do środka. Jeśli Guilherme z Jagiellonii był ciekawą opcją tak tutaj mamy jeszcze lepszy strzał...
            Według Lechia.net z Lechii Gdańsk w najbliższym czasie odejść może Filip Mladenović, a więc jeden z najlepszych o ile nie najlepszy lewy defensor w Ekstraklasie. Serb co prawda już latem przymierzany był do Crvenej zvezdy, ale wtedy pozostał on w Polsce. Teraz najprawdopodobniej będzie inaczej.

Gdańszczanie mają problemy z regularnym wypłacaniem pensji zawodnikom, a tymczasem po dziesięciokrotnego reprezentanta Serbii zgłosiła się HNK Rijeka. Trzecia ekipa chorwackiej ekstraklasy może tym samym przejąć prawda do 28-latka i to za stosunkowo niewielką kwotę, gdyż umowa doświadczonego piłkarza wygasa już 30 czerwca.

Na razie władze zdobywcy Pucharu Polski nie tracą nadziei na pozostanie Mladenovicia i próbują nakłonić go do przedłużenia współpracy, jednak szanse na to są niewielkie. Ponadto wciąż niepewna jest przyszłość Karola Fili. Mając to wszystko na uwadze, może jasno stwierdzić, że trwa wyprzedaż Lechii, trzeciego zespołu poprzedniego sezonu i triumfatora Superpucharu Polski.
            transfery.info

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
              Saga z napastnikiem trwa, a mnie zastanawia czy w klubie szukają kogoś na lewą obronę.
              No przecież jest Cholewiak. Jak trzeba to zagra i w ataku i pomocy i na obronie a i Majeckiego może zluzować .

A tak na serio, to pewnie mają jakąś listę zakupów na tą pozycję ale to dopiero na letnie okienko. Pytanie tylko co to za zawodnicy .

Komentarz

• Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
                W sumie z lewych obrońców, którym wygasa kontrakt - ciekawe czy jest szansa na jakiekolwiek pozyskanie Rybusa.
                A po co nam obrońca który jest zdrowy raz na 3 miesiące? Wisłą wzięła Błaszczykowskiego i co? Częściej się leczy niż gra. Już lepiej ściągnąć kogoś z niższej półki ale do grania A nie do zwiedzania kliniki.

Zresztą musiałby być skończonym ******** żeby zamienić mistrza 6 ligi w Europie grającego co roku w LM na wicemistrza 32 ligi w Europie nie grającego od 3 lat nigdzie.
                Ostatnio edytowany przez Kaligula; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Mladenovicowi za pół roku kończy się kontrakt. W tej chwili to ostatni dzwonek dla Lechii, żeby na nim cokolwiek zarobić. Nie rozumiem, dlaczego nie próbujemy go do nas ściągnąć. 28 lat, reprezentant Serbii, sprawdzony na poziomie Ekstraklasy z dobrze ułożoną nogą na stałe fragmenty gry. Karbownik mógłby iść na swoją nominalną pozycje do środka. Jeśli Guilherme z Jagiellonii był ciekawą opcją tak tutaj mamy jeszcze lepszy strzał...
                  Gui z Jagi szybko piął się do góry, najpierw Termalica, potem Jagiellonia i teraz Turcja. Z Lechii było sporo do wyrwania, ale jakoś nie byliśmy zainteresowani tymi zawodnikami.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kaligula Zobacz posta
                    A po co nam obrońca który jest zdrowy raz na 3 miesiące? Wisłą wzięła Błaszczykowskiego i co? Częściej się leczy niż gra. Już lepiej ściągnąć kogoś z niższej półki ale do grania A nie do zwiedzania kliniki.

Zresztą musiałby być skończonym ******** żeby zamienić mistrza 6 ligi w Europie grającego co roku w LM na wicemistrza 32 ligi w Europie nie grającego od 3 lat nigdzie.
                    Co do Rybusa to i tak się pożegna z Lokomotivem, bo tam od przyszłego sezonu wchodzą obostrzenia dotyczące liczby obcokrajowców w kadrze. Ale tak sobie ostatnio fantazjowałem, że moglibyśmy go wypożyczyć do końca sezonu, żeby Maciek zwiększył swoje szanse na wyjazd na Euro jak niegdyś Jędrzejczyk. Pomarzyć fajnie, ale takie rzeczy to za Leśnodorskiego a nie teraz w naszej szarej rzeczywistości
                    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                      Co do Rybusa to i tak się pożegna z Lokomotivem, bo tam od przyszłego sezonu wchodzą obostrzenia dotyczące liczby obcokrajowców w kadrze. Ale tak sobie ostatnio fantazjowałem, że moglibyśmy go wypożyczyć do końca sezonu, żeby Maciek zwiększył swoje szanse na wyjazd na Euro jak niegdyś Jędrzejczyk. Pomarzyć fajnie, ale takie rzeczy to za Leśnodorskiego a nie teraz w naszej szarej rzeczywistości
                      Na LO w kadrze jest taka bieda, że nawet jakby pół roku nie grał to i tak by pojechał
                      Ktoś go z pewnością lepszy zgarnie.

Komentarz

• Pytanko do kogoś kumatego, szczególnie Woytka, czy jesteś wstanie przedstawić mniej więcej jak wygląda u nas skauting?. Liczba skautów, mniej więcej rozmieszczenie geograficzne za które regiony są odpowiedzialne, widziałem kiedyś coś takiego bodaj na przykładzie któregoś z niemieckich klubów.
                        Co do napastnika , skoro niektórzy zakładają że potrzebuje aklimatyzacji, to może lepiej jak najszybciej takiego kogoś zakontraktować np żeby obudził się na rundę mistrzowską?.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                          Pytanko do kogoś kumatego, szczególnie Woytka, czy jesteś wstanie przedstawić mniej więcej jak wygląda u nas skauting?. Liczba skautów, mniej więcej rozmieszczenie geograficzne za które regiony są odpowiedzialne, widziałem kiedyś coś takiego bodaj na przykładzie któregoś z niemieckich klubów.
                          Co do napastnika , skoro niektórzy zakładają że potrzebuje aklimatyzacji, to może lepiej jak najszybciej takiego kogoś zakontraktować np żeby obudził się na rundę mistrzowską?.
                          Ja jestem zajebiście kumaty więc odpowiem jest taka strona www.youtube.com gdzie jest baza mega kotów z Portugalii ! Do tego wspomagają się tajnym skryptem transfermarkt.de , ale psss bo się ci z Lecha dowiedzą i nam podbiorą najlepszych !

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                            Ja jestem zajebiście kumaty więc odpowiem jest taka strona www.youtube.com gdzie jest baza mega kotów z Portugalii ! Do tego wspomagają się tajnym skryptem transfermarkt.de , ale psss bo się ci z Lecha dowiedzą i nam podbiorą najlepszych !
                            W moim pytaniu o skauting był pewien podtekst, podobnej odpowiedzi się spodziewałem, albo jeszcze wzmianki o Football Managerze.

Komentarz

• I ja myślę dokładnie tak samo. Mladen to od kilku sezonów jeden z najlepszych lewych obrońców grających w Polsce, a może i najlepszy. Zna ligę, ma dobrą centrę, rzut wolny i jest solidny w obronie. Szkoda, że nic nie słychać.

Komentarz

• Temat Alibeca upadł. Ludogorets skłonne negocjować ale najlepiej aż po meczu z Interem czyli koniec lutego. Także opcję się kurczą i jeżeli ktoś przyjdzie to nie pierwszego wyboru... ot taki standardzik
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X