Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Wyślijcie cv do księgowości do Miodka. Praca od poniedziałku.
    Ty jako omnibus może złóż cv na viceprezesa.
    edit: literówka.

Komentarz

• Fajnie, ze sie juz powyzywaliscie, to moze wrocmy do tematu

Podobno w tym tygodniu ma byc jakis konkretny ruch zrobiony w sprawie Swierczoka, zrodlo mam mocno niepewne, no ale temat plotek, wiec pisze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
        Podobno w tym tygodniu ma byc jakis konkretny ruch zrobiony w sprawie Swierczoka, zrodlo mam mocno niepewne, no ale temat plotek, wiec pisze.
        Pierwotnym źródłem jest menadżer Świerczoka, który chodzi koło tego tematu bardzo intensywnie. Problemem jest już tylko kasa. Pewnie będzie propozycja bardzo dużego procentu od następnego transferu, jakoś nie wiedzę aby Legia wyłożyła 3 bańki jurków na stół.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Temat skończy się tak że Świerczok odejdzie gdzie indziej a my zostaniemy bez napastnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
            Temat skończy się tak że Świerczok odejdzie gdzie indziej a my zostaniemy bez napastnika.
            O, to coś nowego. Skąd masz info? Moje źródła mówią, ze jest pare opcji po Świerczoku i to raczej w miarę pewne źródła.

Komentarz

O, to coś nowego. Skąd masz info? Moje źródła mówią, ze jest pare opcji po Świerczoku i to raczej w miarę pewne źródła.
              Nie mam żadnych źródeł, oceniam tylko że słabo wygląda proces zatrudnienia nowego napastnika. Podaj kilka nazwisk z tych Twoich pewnych źródeł.

Komentarz

• Bartkovy.

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• To że wypływaja informacje o Świerczoku i Alibecu, potwierdzone przez Vuko, może świadczyć o tym, że nasi odpuścili sobie ich całkowicie, a rozmawiaja:

A - z jakimś innym grajkiem co podniesie poziom
                  B - zakontraktują ogóra
                  C - lecimy tym co mamy

Za DM raczej info o transferach nie przenikało do prasy

Komentarz

• Zamieszczone przez TheFatOne Zobacz posta
                    To że wypływaja informacje o Świerczoku i Alibecu, potwierdzone przez Vuko, może świadczyć o tym, że nasi odpuścili sobie ich całkowicie, a rozmawiaja:

A - z jakimś innym grajkiem co podniesie poziom
                    B - zakontraktują ogóra
                    C - lecimy tym co mamy

Za DM raczej info o transferach nie przenikało do prasy
                    Szkoda że rozmowy trwają i trwają, zbyt poważnie to nie wygląda skoro do ligi jest tydzień a my mamy Kante. Z całym szacunkiem dla gościa ale jeszcze 3 lata temu nie łapał by się do meczowej ,, 18".
                    Oczywiście oby strzelał jak najwięcej nie mam nic przeciwko.

Komentarz

• A co z tym Kante jest nie tak? Przecież w wielu meczach był pierwszym wyborem, teraz piszesz w jego kontekście, jakbyśmy mieli wyjść jakimś nieopierzonym juniorem albo totalnym ogórkiem.

Druga sprawa. Skąd pewność, że ten nowy napastnik zacznie od razu strzelać jak na zawołanie i z miejsca zaadaptuje się w zespole?

Także logiczne, że na początku plac będzie miał Kante o ile będziemy grać 1 napastnikiem. Chyba, że ktoś łudzi się, że w kwotach jakimi operujemy jesteśmy w stanie ściągnąć grajka, który będzie gwarantem czegokolwiek to powodzenia. Proponuję przypomnieć sobie początki Prijovića albo Vadisa.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

Nie mam żadnych źródeł, oceniam tylko że słabo wygląda proces zatrudnienia nowego napastnika. Podaj kilka nazwisk z tych Twoich pewnych źródeł.
                        Okienko jest otwarte od paru godzin, spokojnie. Obstawiam, ze pewnie dopiero pod koniec lutego beda jakies konkrety.

Komentarz

Szkoda że rozmowy trwają i trwają, zbyt poważnie to nie wygląda skoro do ligi jest tydzień a my mamy Kante. Z całym szacunkiem dla gościa ale jeszcze 3 lata temu nie łapał by się do meczowej ,, 18".
                          Oczywiście oby strzelał jak najwięcej nie mam nic przeciwko.

Napastnicy 3 lata temu:
                          -Sulley
                          -Necid
                          -Kulenovic
                          -Chima
                          -Sanogo

I wedlug ciebie ci magicy byli lepsi od Kante i by go wygryzli z 18 meczowej?

Komentarz

Okienko jest otwarte od paru godzin, spokojnie. Obstawiam, ze pewnie dopiero pod koniec lutego beda jakies konkrety.
                            Od jakich paru godzin?
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

No pod koniec lutego konkrety. Zanim go zgłoszą i potrenuje tydzień lub dwa z drużyną to będzie połowa marca i 6 kolejek za nami... Tak właśnie wygląda transferowanie zawodników w zimę. Później wyjdzie tak jak z Chukwu lub Necidem. Skoro było pewne, że Niezgoda odejdzie, a i sytuacja z Majeckim również była klarowna wcześniej to napastnik powinien być tu już na początku stycznia. I nie gadajcie że nie było kasy bo można takie rzeczy zrobić inaczej. Zresztą widać to na przykładzie transferu Majeckiego gdzie 3.5 miliona dostajemy teraz resztę w 2021 roku. Kucharski i cała świta zgromadzona wokół niego to amatorzy... przy nich Żewłakow i Ebebenge jawią się niczym Monchi z Sevilli.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                                Zresztą widać to na przykładzie transferu Majeckiego gdzie 3.5 miliona dostajemy teraz resztę w 2021 roku. Kucharski i cała świta zgromadzona wokół niego to amatorzy... przy nich Żewłakow i Ebebenge jawią się niczym Monchi z Sevilli.
                                Przecież takie rozliczanie transferu z podziałem na transze, rozbite nawet na 2-3 lat, to nic nowego w dzisiejszej piłce i jest to praktykowane w największych klubach. Co w tym niby amatorskiego?
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X