Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Walec to był za Berga 13/14, ostatnie trzy mistrzostwa to ślizganie się na farcie.
    No wiadomo. Jak Legia Magiery za czasów LM jechała do Wrocławia, Gliwic czy Białegostoku i rozwalała każdego w 15 minut to na farcie. Potem Magiera stracił dwóch napastników to owszem było gorzej ale graliśmy.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      No wiadomo. Jak Legia Magiery za czasów LM jechała do Wrocławia, Gliwic czy Białegostoku i rozwalała każdego w 15 minut to na farcie. Potem Magiera stracił dwóch napastników to owszem było gorzej ale graliśmy.
      Chodzi o przewagę pkt na koniec sezonu. Paka z jesieni 2016 to najlepsza drużyna w tej lidze od czasów Wisły Kasperczaka.

Komentarz

• Nie pojebały się Wam tematy?

Komentarz

Daj juz spokoj

Komentarz

• Nie.

#TeamVuko

Komentarz

• Segura ponoć klepnięty. Zostały tylko testy medyczne. Najwyższy kontrakt. (na szczęście w dwójce)

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                Segura ponoć klepnięty. Zostały tylko testy medyczne. Najwyższy kontrakt. (na szczęście w dwójce)
                Jak do rezerw to ciekawy transfer. Swoją drogą to ciekawe co mu naobiecywali że gość zamienił 3 ligę hiszpańską na 4 ligę polską (4 poziom rozgrywek)

Komentarz

• Ha co ja wyczytałem na tt...
                  Pisze to Godlewski którego wiarygodność jest dyskusyjna. Bardziej mi to
                  wygląda jak już na tweeta zamówionego przez Mioduskiego aby ocieplić
                  swój wizerunek. Wicie rozumicie myśmy chcieli i robili wszystko co w naszej mocy...
                  Poniżej wklejam go w całości

Cafu miał propozycję nowego kontraktu w @LegiaWarszawa
                  -na 3 lata- i obiecaną podwyżkę, ale... przy Ł3 można usłyszeć, że odchodząc nie osłabił zespołu. O miejsce w wyjściowej 11 rywalizował teraz z Martinsem, Antoliciem i Gwilią. I co najmniej z dwoma w rankingu AV przegrywał...

Komentarz

• Jak Guilerme odchodził z Legii to też paru tu pisało, że dobrze, że idzie bo to żadne osłabienie. Efekt widoczny. Teraz będzie to samo.

No ale cóż... Widocznie za słaby na Legie nie okazuje się zbyt słaby na Olympiakos. Ależ ten Mioduski maszynę zbudował.

Ps. Ciekawe jakie będą tłumaczenia jak Martins podpisze z kimś innym. Rozumiem, że też to żadna strata bo on również jak Cafu nic nie daje, bez formy, itd. jak sprawiedliwie to sprawiedliwie.
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Kontrakt z Cafu trzeba było negocjować latem, a nie na ostatnią chwilę. Zaraz to samo będzie z Kante i z Martinsem. Obaj mogą nawet dzisiaj podpisać umowy z nowymi klubami (hipotetycznie). Zresztą Praszelik również.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                        Ha co ja wyczytałem na tt...
                        Pisze to Godlewski którego wiarygodność jest dyskusyjna. Bardziej mi to
                        wygląda jak już na tweeta zamówionego przez Mioduskiego aby ocieplić
                        swój wizerunek. Wicie rozumicie myśmy chcieli i robili wszystko co w naszej mocy...
                        Poniżej wklejam go w całości

Cafu miał propozycję nowego kontraktu w @LegiaWarszawa
                        -na 3 lata- i obiecaną podwyżkę, ale... przy Ł3 można usłyszeć, że odchodząc nie osłabił zespołu. O miejsce w wyjściowej 11 rywalizował teraz z Martinsem, Antoliciem i Gwilią. I co najmniej z dwoma w rankingu AV przegrywał...
                        No ale przecież to prawda. Chyba nikt się nie spodziewał, że gość po ciężkiej kontuzji wróci i od razy wygryzie podstawowych zawodników, którzy radzili sobie w tej rundzie różnie, ale jednak z przewagą meczów na dobrym poziomie.

Komentarz

• Nie chce mi się wierzyć, że oni cokolwiek z nim negocjowali. Zarabia kupę kasy i jeszcze
                          podwyżkę by mu dali za siedzenie na trybunach?? No proszę Cię...Wierzę Koźminskiemu
                          który zapewnia, że nie było żadnych propozycji przedłużenia kontraktu. Czy to dobry ruch pozbywać się go?
                          Nie wiem, ale skoro Aco nie widział go w składzie to co zrobić? Na marginesie ten Olympiakos coś uwziął, się na
                          naszych grajków. To byłby bodajże już trzeci zawodnik w krótkim odstępie czasu.
                          P.S.
                          Mimo wszystko trochę szkoda. Przypominał mi czasami Jodłę z najlepszych czasów.
                          Kawał chłopa.

Komentarz

Z ciekawości niedawno obejrzałem ten mecz w Gliwicach. Chciałem powspominać jak to kiedyś rozjezdzaliśmy rywali. I o dziwo równie dobrze wynik mógł być w drugą stronę, ale Malarz dokonywał cudów w bramce.

Komentarz

Jak Guilerme odchodził z Legii to też paru tu pisało, że dobrze, że idzie bo to żadne osłabienie. Efekt widoczny. Teraz będzie to samo.

No ale cóż... Widocznie za słaby na Legie nie okazuje się zbyt słaby na Olympiakos. Ależ ten Mioduski maszynę zbudował.

Ps. Ciekawe jakie będą tłumaczenia jak Martins podpisze z kimś innym. Rozumiem, że też to żadna strata bo on również jak Cafu nic nie daje, bez formy, itd. jak sprawiedliwie to sprawiedliwie.
                              Czyli jednak zmieniłeś zdanie o Martinsie? Teraz byłoby go szkoda? Co za historia.
                              Dobre mecze Cafu można by policzyć na palcach jednej ręki.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Zabawne w kontekście tego co o nim pisałeś zaraz po przyjściu do nas.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X