Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To jeszcze dodaj jedna ważna rzecz o której oczywiście nie wspomniałeś. Czyli pierwsze mistrzostwo zdobyte drużyna Bogusia z rozpędu. Drugie już zaczynal Mioduski grzebać przy drużynie zdobyte tylko dlatego, że Lech je przegrał. Takie są fakty. A od kiedy Mioduski zaczął grzebać przy drużynie, zaczął się handelek Mioduski nie zdobył na razie nic + jeszcze do tego 3 razy brak fazy grupowej pucharów.

Takie są fakty. Sorawix.
    A za Leśnego to co wszystkie mistrzostwa zdobyliśmy w cuglach?
    Fakty są takie jakie przedstawił Antares, to że coś wygraliśmy z rozpędu czy coś Lech przegrał nie ma żadnego znaczenia. Liczy się to co w gablocie, co de facto sam wielokrotnie powtarzałeś.

Ciekawe co będziesz pisał we wrześniu, jeśli uda się wygrać mistrza i awansować do pucharów.

Komentarz

Ale co Qbas tu niby podsumował? Sprzedany Majecki zostaje u nas na kolejne pół roku, za Niezgodę ma przyjść jakiś zawodnik, a na teraz mamy Kantę, który grał z Jarkiem na zmianę + straciliśmy Cafu, który całą rundę przesiedział na ławce/trybunach.

Realnie osłabiła się cała liga z czego my jesteśmy w naprawdę komfortowej sytuacji, bo możemy się przynajmniej łudzić, że część z zarobionych pieniędzy pójdzie na wzmocnienia + dysponujemy szerszą kadrą niż reszta ligi. Jedynym klubem, który szybko znalazł sobie zastępcę za utraconego zawodnika jest chyba Pogoń, ale po pierwsze Cibicki notował gorsze cyferki niż odganiany stąd widłami Skuletic, a po drugie nadal nie mają dla podstawowego napastnika sensownej alternatywy.

Ja wiem, że kiedyś było fajnie, bo podkupowaliśmy Lechowi zawodników, rozgrywaliśmy fajne sezony w pucharach i jeszcze wyluzowany prezes trashtalkował rywali w wywiadach, ale to się niestety skończyło. Mioduski naśladować swojego poprzednika, ale skompromitował się w pucharach, przegrał mistrzostwo i wielokrotnie podniósł ciśnienie wygadując różne głupoty w mediach. Teraz próbuje inaczej i póki co jako tako się to trzyma, więc wydaje mi się, że przy całej tej słusznej krytyce naszego blond prezesa, warto zaczekać te kilka dni i wrócić do krytykowania go jak okaże się, że ten hiszpański erasmus jest tak naprawdę za Niezgodę, a reszta kadry jest git i wzmocnień nie potrzeba.

Komentarz

• No to jeszcze zestawmy bilans gry w Pucharach za obu Panów.

Hmm
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
          .

Ciekawe co będziesz pisał we wrześniu, jeśli uda się wygrać mistrza i awansować do pucharów.
          Najpierw wygrajmy i awansujemy a wtedy przekonasz się co będę pisał. Bardzo daleka droga do tego.

Ja w ciemno wiem, kto według kibolskiej forumki będzie winny jak nie awansujemy.
          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Najpierw wygrajmy i awansujemy a wtedy przekonasz się co będę pisał. Bardzo daleka droga do tego.

Ja w ciemno wiem, kto według kibolskiej forumki będzie winny jak nie awansujemy.
            już w Szczecinie i Lubinie pokazali jak niewiele trzeba żeby te "mocną" Legię opierdolić jak leszcza ...

Komentarz

• Chorwacki, a potem portugalski pomysł okazał się drogim niewypałem. Tu nie ma co dyskutować, masa pomyłek, kijowa gra, kompromitacja w pucharach, dziura w budżecie. Jednak od lata zaczyna to wyglądać rozsądnie, gra też. Takiej Legii w lidze jak tej od październikowej przerwy to widzieliśmy od czasów Magiery. Sam Kijek byłeś wielkim zwolennikiem Vuko, a teraz się nie podoba?

Wiadome było, że Majecki prędzej czy później odejdzie. 7 mln euro to małe pieniądze za niego? Jakość drużyny mocno ucierpi jak nawet Cierzniak wejdzie w jego miejsce? Bo jednak myślę, że wcale. Radek ma ogromny potencjał, ale na ten moment to mu daleko jeszcze chociażby do Fabiana, Boruca, Kuciaka czy Muchy z ostatnich sezonów kiedy od nas odchodzili.

Dalej Niezgoda gdzie jeszcze latem większość tylko wzruszyłaby ramionami na wiadomość, że został wypożyczony do odbudowy do ŁKSu. A tu teraz komentarze, że bez niego to już po mistrzowie, katastrofa. Spokojnie, po pierwsze nie wiemy jeszcze kto przyjdzie w jego miejscu po drugie jeśli dalej będziemy grać tak jak od października to czy to Kante czy nowy napastnik też będą strzelać.

Teraz Cafu, rezerwowy z gwiazdorską pensją, który nieliczne dobre mecze rozgrywał jeszcze za Jozaka i od roku praktycznie jest nieprzydatny. Do tego rezerwowy, który latem poszedłby za darmo.

Okienko się nie skończyło w 3 dni sprzedali 3 piłkarzy, teraz poczekajmy kto przyjdzie w zamian. Bo w tym momencie w porównaniu do jesieni tylko Jarek miał duży wpływ na grę zespołu. A tu komentarze jakby wszystkich sprzedali. Daleko nam do tej rozbiórki sprzed 4 lat od kiedy wszystko zaczęło się pieprzyć.
              Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
                No jak to co? Kunszt Vukovića na pohybel szkodnikowi. Byłem #teamVuko (zanim było to modne). A jak coś by nie zagrało to wiadomo, że winny Mioduch, a Aco robił co mógł. Sytuacja win-win.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                  No to jeszcze zestawmy bilans gry w Pucharach za obu Panów.

Hmm
                  W punkt!

Komentarz

• Ale tu nie chodzi o to ze Mioduski sprzedaje bo akurat nie mozna sie przyczepic do zadnego z tych transferów pod kątem finansowym. Problem polega na tym, że ta druzyna jest stopniowo osłabiana juz któryś rok z rzędu, od momentu gry w LM. Druzyna, która wtedy remisowała z Realem pogoniła by obecną grając na pół gwizdka. Taki Kante, który ma nas zbawiać w ataku by sie nie łapał do 18 a Rocha by robił co najwyżej za tłumacza dla Guilherme. Z roku na rok mamy po prostu coraz słabszych piłkarzy. I nawet jezeli nie wynika to ze skąpstwa Mioduskiego to w takim razie z chujni panującej w pionie sportowym. Ale.. "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. " Koło się zamyka. Dupę ratuje mu, aż głupio przyznać, Vukovic bo widać, że wyciska maxa z tego czym dysponuje.
                    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Fajnych czasów doczekałem. Jeszcze niedawno podbieraliśmy z Lecha młodego juniora by zarobić na nim duże pieniądze, osłabialiśmy największego rywala podkupując ich najlepszego ofensywnego zawodnika, a teraz masa zawodników oddanych za frajer, wzmocnienia z ŁKSu czy Śląska i to by było na tyle. Mioduch ! Ty zaraz nie będziesz miał kogo sprzedawać.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
                        W punkt!
                        Faktycznie te 4-8 to przejdzie do historii naszych wiktorii i a jeszcze 0-6. I jeszcze te pogromy Dundalku i Trencina - o takiej Legii marzyłem
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                          Faktycznie te 4-8 to przejdzie do historii naszych wiktorii i a jeszcze 0-6. I jeszcze te pogromy Dundalku i Trencina - o takiej Legii marzyłem
                          W sumie racja. Teraz nie ma obaw o takie "wtopy", bo nie ma nawet okazji do nich.

Komentarz

3-3 z Realem
                            1-0 że Sportingiem
                            Wyjście z 3 miejsca w grupy LM wypadło z głowy?

Wiele świetnych meczów w LE wypadło z głowy?

Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                            Ale tu nie chodzi o to ze Mioduski sprzedaje bo akurat nie mozna sie przyczepic do zadnego z tych transferów pod kątem finansowym. Problem polega na tym, że ta druzyna jest stopniowo osłabiana juz któryś rok z rzędu, od momentu gry w LM. Druzyna, która wtedy remisowała z Realem pogoniła by obecną grając na pół gwizdka. Taki Kante, który ma nas zbawiać w ataku by sie nie łapał do 18 a Rocha by robił co najwyżej za tłumacza dla Guilherme. Z roku na rok mamy po prostu coraz słabszych piłkarzy. I nawet jezeli nie wynika to ze skąpstwa Mioduskiego to w takim razie z chujni panującej w pionie sportowym. Ale.. "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. " Koło się zamyka. Dupę ratuje mu, aż głupio przyznać, Vukovic bo widać, że wyciska maxa z tego czym dysponuje.
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                              Fajnych czasów doczekałem. Jeszcze niedawno podbieraliśmy z Lecha młodego juniora by zarobić na nim duże pieniądze, osłabialiśmy największego rywala podkupując ich najlepszego ofensywnego zawodnika, a teraz masa zawodników oddanych za frajer, wzmocnienia z ŁKSu czy Śląska i to by było na tyle. Mioduch ! Ty zaraz nie będziesz miał kogo sprzedawać.
                              A teraz podbieramy juniora z Realu, który chwilę poodpoczywał w Las Palmas xD
                              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Zawsze można dostać w trąbkę od innego przedstawiciela ze Słowacji z Trnawy z Erikem Grendelem na czele.

Komentarz

Pracuję...
                                X