Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Grał u nas za darmo. Jak dobrze policzyć to by wyszło, że suma sumarum wyszliśmy na zero. A nawet do przodu
    Jak za darmo ?

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
      400 tysięcy za zawodnika,za którego dopiero co zapłaciliśmy 800.Deal życia
      Jeszcze lepszy deal by był w lecie gdy zawodnik odszedłby za 0 euro/zł. Uważam, że uzyskanie za niego czegokolwiek teraz, majac na uwadze że wiosną byłby ławkowym, jest pozytywne. Oczywiście nie jest to żaden majstresztyk, ale przynajmniej ograniczono straty.

Zresztą za Cafu nie będe zbytnio płakał. Moim zdaniem on nigdy nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Po jego przyjściu czytałem nawet informacje, że skoro Philips w pierwszych meczach jawił się jako wzmocnienie, to Cafu tę ligę pozamiata. Myślę, że nie pozamiatał. Dodatkowo nie jest to okaz zdrowia. O paru ważnych golach (np. z Wisłą Płock na 3-2) należy pamiętać, ale chyba liczono na więcej.
      Ostatnio edytowany przez e(L)egion; [ARG:4 UNDEFINED].
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jeżeli Martins przedłuży umowę, (a raczej Miodek da mu podwyżkę, bo z tego co można przeczytać to Martins by chętnie przedłużył), to lepiej Karbownika dać do pomocy a ściągnąć lewego obrońcę. Tylko wiadomo jak to z kupnem lewego obrońcy w Legii wyglądało przez ostatnie lata.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Co do Furmana, w obecnej sytuacji lepiej by chyba było za Cafu ściągnąć 10 z lewą nogą najlepiej. Na tyły są Martins, Antolić, Gwilia, do tego zawsze Karbownik może zagrać(z wywiadu z Vuko wynika, że Rocha się chyba trochę ogarnął), a i Remy był tam sprawdzany zdaje się.
          Ramirez

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
            Jak za darmo ?
            No niezbyt precyzyjny byłem w wypowiedzi...pensje mu płaciło Metz, a my im w pewnym sensie oddaliśmy potem obowiązkowym
            wykupem. Czyli jedyne koszty z Cafu to wykup za ponoć 800 tysięcy ojro. Jakby go opchneli faktycznie za te 400 tysiaków
            to źle nie wyjdziemy na tym, ale nie zarobimy też bo wydawało mi się, ze dłużej u nas był.

Komentarz

• Szkoda Mój ulubiony piłkarz z chorwackiego zaciągu.

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                No niezbyt precyzyjny byłem w wypowiedzi...pensje mu płaciło Metz, a my im w pewnym sensie oddaliśmy potem obowiązkowym
                wykupem. Czyli jedyne koszty z Cafu to wykup za ponoć 800 tysięcy ojro. Jakby go opchneli faktycznie za te 400 tysiaków
                to źle nie wyjdziemy na tym, ale nie zarobimy też bo wydawało mi się, ze dłużej u nas był.
                To tak poza tym że od Lipca inkasuje solidną pensję .

Komentarz

• Do lata pensję opłacało Metz, Legia mu nic nie płaciła przez 1.5 roku. Legia latem musiała według umów wykupić go za 800 tys euro, czyli tak jakby zwrócić Francuzom to co zainwestowali w pensje.

Od lata Legia sama płaci Cafu, który zarabia ok. 500 tys euro. A więc wypłaciła mu jakieś 300 tys euro, czyli koniec końców 2 lata Cafu w Legii kosztowało klub jakieś 700 tys euro (odliczając te 400 tys euro od Olympiakosu).
                  Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• W ostatnich ośmiu miesiącach Legia Warszawa zarobiła na pięciu transferach z klubu niemal 20 milionów euro. Nie jest to jednak całkowita kwota, ponieważ jeżeli zrealizowane zostaną zapisane bonusy, to całkowity zarobek klubu może wzrosnąć do 23 milionów euro, czyli prawie 100 milionów złotych.

Sebastian Szymański - 5,5 mln euro + 1,5 mln euro w bonusach
                    Sandro Kulenović - 2 mln euro + bonusy
                    Carlitos - 1,5 mln euro
                    Radosław Majecki - 7 mln euro + 0,5 mln euro w bonusach + 10% od kolejnego transferu
                    Jarosław Niezgoda - 3,5 mln euro + ponad 1 mln euro w bonusach
                    #justsaying.

Gdzie się podziała ta kasa? Ile z tych pieniędzy zostało przeznaczone na transfery? Tych pytań gawiedź nie zada.
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                      Szkoda Mój ulubiony piłkarz z chorwackiego zaciągu.
                      Bez żalu, jak pozostali odchodzący.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        #justsaying.

Gdzie się podziała ta kasa? Ile z tych pieniędzy zostało przeznaczone na transfery? Tych pytań gawiedź nie zada.
                        W dziurze, zresztą okienko się jeszcze nie skończyło. Oficjalki o Majeckim mieliśmy przedwczoraj o Niezgodzie wczoraj.

Za Leśnego przez 4 sezony wydaliśmy ok. 10,5 mln euro na transfery, zarobiliśmy ponad 29 mln euro + kupę kasy z Europy.

Za Mioduskiego przez 3 sezony wydaliśmy ok. 7 mln euro, zarobiliśmy ok. 14 mln euro (nie wliczając Jarka i Majeckiego)

A gdzie się podziała tamta kasa? Mioduski wbrew pozorom działał jak Leśny przez te 2 sezony, tyle, że mu nie wyszło.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

#justsaying.

Też się nad tym zastanawiam. Ja nie oczekuję przecież transferów w postaci 5/10 mln euro... Nas nie stać (co pokazuje, że nadal nikogo nie podpisaliśmy) na transfer za 1,5/2 mln eurosów.. Przecież na akademię mamy zaciągnięty kredyt, który oczywiście trzeba spłacać.. Lecz i tak, co dzieje się z tymi wszystkimi pieniędzmi? Ludzie my chcemy Legii w LE (zapomnijmy o LM), a nas nie stać by kupić gościa za 2 mln euro mając w perspektywie czasu pozbycia się najlepszego napastnika - za 4...

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                            to uważasz, że ja mam podać liste takich graczy, a nie ludzie zajmujący się tym profesjonalnie i zarabiający na tym setki tysięcy?

ja mogę podać przykłady takich grajków "po fakcie", a więc pierwszy lepszy przykład, świeży do tego: Andraz Sporar po nieudanej przygodzie z Basel i Arminią, przechodzi do Slovana Bratyslawa za 600k w wieku 23 lat. Napierdzielał tam bramy jak szalony i teraz sprzedany w tym okienku w wieku 25 lat do Sportingu za... 6 mln. Nie da się? Uważasz, że to odosobniony przypadek? Jak bardzo chcesz to znajdę ci wiele więcej takich. Ale nie.. my kupmy Świerczoka za 2 mln..
                            No, ale ten nie pograł dłużej niż 2-3 lata, także dawaj. Sam jestem ciekaw.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Szkoda go. Jestem bardzo ciekawy, co Cafu pokaże w lidze greckiej.

Komentarz

#justsaying.

Bo znamy odpowiedź może? To po co pytać...

Komentarz

Pracuję...
                                X