Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Ja tam czekam na listę tych młodych kotów, których to Legia może wyjąć za dwie bańki.
    to uważasz, że ja mam podać liste takich graczy, a nie ludzie zajmujący się tym profesjonalnie i zarabiający na tym setki tysięcy?

ja mogę podać przykłady takich grajków "po fakcie", a więc pierwszy lepszy przykład, świeży do tego: Andraz Sporar po nieudanej przygodzie z Basel i Arminią, przechodzi do Slovana Bratyslawa za 600k w wieku 23 lat. Napierdzielał tam bramy jak szalony i teraz sprzedany w tym okienku w wieku 25 lat do Sportingu za... 6 mln. Nie da się? Uważasz, że to odosobniony przypadek? Jak bardzo chcesz to znajdę ci wiele więcej takich. Ale nie.. my kupmy Świerczoka za 2 mln..
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Akurat Cafu to nie jest żadne zasypywanie dziury. Przecież ślepy by zauważył, że do ulubieńców Vuko nie należał więc i tak nie dostałby nowego kontraktu. Agra w rezerwach, Nagy w Panacie, Cafu w Olympiakosie i pewnie jeszcze chętnie Remy'ego by się pozbył. Czyszczenie po poprzednikach zakończone. Czy to idzie w dobrą stronę? Od października tak.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jak Vuko wygra PP i MP to będzie to majstersztyk. Z Wielkiej Legii powstaje na naszych oczach przeciętniak, jedyny plus że głodny sukcesów, ale idziemy idealnie drogą Lecha. Tu za chwilę żaden kocur nawet na odbudowę nie przyjdzie, bo wiecie trochę wstyd wpisywać potem w CV porażki z Dudelange itp.

Szkoda, naprawę szkoda. Na nikogo co pokazuje coś więcej to w Legii nie ma miejsca i podejrzewam, że z Carlitosem czy Cafu to Vuko nie miał nic do gadania. Mogło to być na zasadzie: odstawiaj ich od składu i nie dyskutuj, chyba, że sam będziesz im płacił te kontrakty.

Fajnie Legia grała na jesieni, ale mnie interesuje wynik końcowy i to co w gablocie. Jeśli po takiej roszadzie będziemy nr 1 i będziemy grać w LE to odszczekam wszystko.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
          Akurat Cafu to nie jest żadne zasypywanie dziury. Przecież ślepy by zauważył, że do ulubieńców Vuko nie należał więc i tak nie dostałby nowego kontraktu. Agra w rezerwach, Nagy w Panacie, Cafu w Olympiakosie i pewnie jeszcze chętnie Remy'ego by się pozbył. Czyszczenie po poprzednikach zakończone. Czy to idzie w dobrą stronę? Od października tak.
          Ok ale spójrz na ten deal z dalszej perspektywy. Wykupilismy jego kontrakt za 800k. Czemu nie podjęto próby jego przedłużenia wcześniej? Nie grał ostatnio bo miał kontuzje. To czy teraz nie wskoczyłby do gry to gdybanie. Inna sprawa, że on odejdzie i myślisz, że w jego miejsce Mioduski sprowadzić kogoś o podobnym potencjale? Ja nie sądzę. Będzie grał więcej Gvilia i Praszelik.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez lszny Zobacz posta
            Co prawda jakiś czas to już lata po internecie, ale gdy wielu z Was kłóci się z Kijkiem w jaki sposób budować klub i czy gra w europejskich pucharach ma wpływ na kwotę za jaką sprzedaję się zawodników...

"Podczas gdy kibice ekstraklasy cieszą się z nowego rekordu, Czesi w najbliższych godzinach przebiją go ponad dwukrotnie. Tomas Soucek odejdzie bowiem ze Slavii Praga do West Hamu za 15,5 mln euro. To kwota wyższa, niż pieniądze, jakie Legia i Lech zarobiły (w przypadku Legii dopiero zarobią) na dwóch rekordowych transferach Majeckiego i Bednarka. Razem ci zawodnicy i tak będą kosztować 2,5 mln euro mniej niż Soucek. Co ciekawe, w niektórych mediach pojawia się też kwota 20 mln euro za piłkarza Slavii, w takiej sytuacji byłby on droższy od całej trójki najdroższych transferów polskiej ekstraklasy (po doliczeniu 5,25 mln euro za Adriana Mierzejewskiego)."

źródło; http://www.sport.pl/pilka/7,65080,25...kord-15-5.html

Czesi mają liczące się zespoły w Europie, grają tam sukcesywnie od kilku lat, są 14 ligą na świecie... Za to my wiadomo gdzie jesteśmy. Tak się robi biznes moi drodzy
            Nie mam pytań.

24letni defensywny pomocnik. Ciekawe jak to się ma do niektórych głoszonych tutaj teorii o sprzedaży piłkarzy.

Ps. Wielka szkoda Cafu.
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
              Przecież i tak nie przedłużyłby kontraktu, a tera zarabia 0,5 mln euro rocznie... Dodatkowo jest po ciężkiej kontuzji i od roku nie ma praktycznie z niego większego pożytku. 0,5 mln euro za niego w tym momencie to bardzo dobre pieniądze.
              Koźmiński twierdził, że Legia w ogóle nie złożyła mu propozycji przedłużenia kontraktu.
              Powód prozaiczny za dużo zarabiał (tak wiem płaciło mu Metz, ale teraz musialby Mioduski)

Komentarz

• Cafu szkoda i to bardzo, teraz może byłby czas na jakąś ofensywę transferową? Halo Panie Radku?

Komentarz

• Jeszcze tylko Martins i Karbownik i można widać czarną dupę ... fajnie, że kasa się zgadza tylko czemu nie kasa Legii tylko właśnie ? kogo ? Mioduski **** ci na imię ...

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                    Koźmiński twierdził, że Legia w ogóle nie złożyła mu propozycji przedłużenia kontraktu.
                    Powód prozaiczny za dużo zarabiał (tak wiem płaciło mu Metz, ale teraz musialby Mioduski)
                    No tak, a dziwi to kogoś, że rezerwowy pomocnik z którego od roku tak naprawdę nie ma żadnego pożytku nie dostanie przedłużenia z pensją 0.5 mln euro rocznie? A wykupili go latem tylko dlatego, że musieli, bo takie były od początku zapisy w umowie.

Cafu ma opinię bardzo dobrego piłkarza jak na nasze warunki, a przez te 2 lata w Legii ile on tak naprawdę dobrych meczów rozegrał?
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Slavia to bezsensowny przyklad, bo przecież z Chińskim kapitałem oni dwa lata z rzędu wydali na transfery prawie 10mln euro - to normalne, że będą sprzedawać też za więcej.

Jeśli chodzi o Cafu, to jeśli przyjdzie za niego Furman, to nie będę za nim płakał. Dużo zarabiał, a ta runda pokazała, że nie jest nie do zastąpienia. Bardziej się martwie co z napastnikiem.

Komentarz

• W Slavie zainwestowali Chińczycy i był to deal polityczny. W ostatnich dwóch sezonach zapakowali 20 mln euro w transfery do klubu.
                        To uboczny efekt przejmowania lub budowy przez Chińczyków ważnych obiektów strategicznych. Jedna decyzja polityczna i Slavia leci w dół. Dziękuje za takie transfery.

To czego nie potrafię pojąć to niepodpisanie jeszcze Martinsa. To nasz kluczowy zawodnik, powinien już od pół roku mieć nowy dwuletni kontrakt. Czekanie z podpisem to działanie na szkode tego zespołu.

Komentarz

• Co do Furmana, w obecnej sytuacji lepiej by chyba było za Cafu ściągnąć 10 z lewą nogą najlepiej. Na tyły są Martins, Antolić, Gwilia, do tego zawsze Karbownik może zagrać(z wywiadu z Vuko wynika, że Rocha się chyba trochę ogarnął), a i Remy był tam sprawdzany zdaje się.

Komentarz

• 400 tysięcy za zawodnika,za którego dopiero co zapłaciliśmy 800.Deal życia
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                              400 tysięcy za zawodnika,za którego dopiero co zapłaciliśmy 800.Deal życia
                              Za którego musieli zapłacić, a właściwie zwrócić za pensję, którą przez 1.5 roku opłacało Metz...

Komentarz

• Grał u nas za darmo. Jak dobrze policzyć to by wyszło, że suma sumarum wyszliśmy na zero. A nawet do przodu

Komentarz

Pracuję...
                                X