Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fabian jak w wieku 20 lat wskoczył do klatki od razu widać było ,że to kot będzie.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Historia Fabiańskiego w Legii bardzo podobna do obecnej sytuacji Majeckiego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
        Nikt poważny nie może zakładać że umiejętności chłopaka w wieku 21 lat mogą być na odpowiednim poziomie. Ten chłopak dopiero uczy się fachu bramkarskiego, o zgrozo jego pole do popisu to Legia.

Mam przekonanie że Majecki nakryje czapką resztę golkiperów z Malowanym na czele.
        Również mam taką nadzieję, bo wówczas być może będzie jeszcze z niego miała pożytek również kadra.
        Nie mniej wciąż musisz przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem, ponieważ nie porównywałem jak i nie antycypowałem tak jak Ty, co do uzyskania przez niego odpowiednich umiejętności w przyszłości, odniosłem się tylko do tego co tu i teraz i że wyszło nam to na dobre.

Komentarz

• Nam przede wszystkim potrzebne jest to, żeby ci młodzi, którzy odchodzą nie przepadali potem jak Wolski czy Furman, bo i inne pieniądze będą wchodziły w grę przy kolejnych transferach z klubu.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            odniosłem się tylko do tego co tu i teraz i że wyszło nam to na dobre.
            Czy wyjdzie na dobre to się jeszcze okaże

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              Czy wyjdzie na dobre to się jeszcze okaże
              A pamietasz kiedy, poza sezonu z Antolovicem i Skaba, mielismy problem z obsada bramki? Mysle, ze trener Dowhan zasluzyl na zaufanie w kwestii doboru i wychowania godnego nastepcy.

Komentarz

• Miszta za rok może być lepszy od Radka, oby ten kurs z bramkarzami się utrzymał jak najdłużej.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Dowhań to powinien być honorowym prezesem klubu na to ile daje jego praca i jak bardzo jest istotna dla finansów klubu.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                    Dowhań to powinien być honorowym prezesem klubu na to ile daje jego praca i jak bardzo jest istotna dla finansów klubu.
                    Prezes to za mało i pomnik też było by za mało. Pan trener Dowhań przez lata zarobił dla naszej Legii olbrzymie pieniądze i dał nam najlepszych bramkarzy. Całe szczęście że za Pinto nie został zwolniony.

Komentarz

• Majecki podpisał, oby dziś taka sama informacja z Jarkiem i dawać wkońcu napastnika panie kodziarz.
                      ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Agencja box2box z rekordowym transferem w historii @_Ekstraklasa_. @AS_Monaco porozumiało się z @LegiaWarszawa w sprawie transferu Radosława Majeckiego, który wiosnę spędzi na wypożyczeniu do Legii.

Gratulujemy Radkowi, a obu Klubom dziękujemy za wzorową współpracę
                        Dobry deal dla klubu.
                        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• To jest ekskluzywny deal, a nie Szymański wypchnięty na siłę do kacapów, bo manko w kasie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
                            To jest ekskluzywny deal, a nie Szymański wypchnięty na siłę do kacapów, bo manko w kasie.
                            Ciekawe jak to z bonusami w przypadku Szymańskiego. Coś tam było że kwota 5,5 mln euro ale do tego 1,5mln bonusy. Z tego co pamiętam to było pisane że to "łatwe bonusy". Ale nie kojarzę żeby kiedykolwiek była informacja w przypadku jakiegoś transferu z Legii o spełnieniu później bonusów.

Komentarz

• 7mln plus roczne wypożyczenie to majstersztyk.
                              edit: literówka.

Komentarz

• półroczne
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X