Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Już się boję kto w lipcu będzie stał u nas w bramce

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
      W sumie zostajemy od lata z Karbownikiem jako jedynym młodzieżowcom na odpowiednim poziomie.
      A nie ma pewności ze sam tez lada chwila nie wyfrunie .
      Będzie Pyrdol. I tak to się kręci, tak wygląda Legia by Mioduski.

Pyrdol, Kante, Luquinhas... A w sierpniu winny bedzie Vukovic.
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

W sumie zostajemy od lata z Karbownikiem jako jedynym młodzieżowcom na odpowiednim poziomie.
        Miszta, Mosór, Cielemęcki, Włodarczyk, Rosołek. To tak na szybko.
        Ile wiedziałeś o Karbowniku zanim zagrał 1 mecz w lidze?
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Będzie Pyrdol. I tak to się kręci, tak wygląda Legia by Mioduski.
          Mistrz jesteś. Naprawdę. Rok pierdolić o tym, że koleś broni przez excela, że powinien bronić Malarz, który młodzieżowcem był 15 lat temu, a jak ten koleś odchodzi to: "nie bendzie młodzieżowca teraz!!!1111oneoneone".

Już zupełnie pomijając, że jeszcze z miesiąc temu mogliśmy się dowiedzieć od ciebie, że nikt nie da za kogoś takiego więcej jak 4 a teraz 3,5 (oczywiście na chwilę obecną wzięte z dupy) uznajesz za śmieszne pieniądze za niego. Matrix.

Komentarz

Wczoraj Piekarski w SF zapewnił ,że do lata Karbownik nigdzie się nie wybiera.
            Widać ,że ma na niego pomysł.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
              Miszta, Mosór, Cielemęcki, Włodarczyk, Rosołek. To tak na szybko.
              Ile wiedziałeś o Karbowniku zanim zagrał 1 mecz w lidze?
              Ty ekspert ja wiem , że Ty znasz wszystkich. Ale akurat trafiłeś w zły przykład z listy bo to jedyny którego wczesniej znalem . Równie dobrze możesz wkleić cała listę rezerw czy roczników juniorskich. Gdybys nie ominął na odpowiednim poziomie. Poza Karbownikiem kolejni w kolejce Rosołek/ Praszelik są na dzień dzisiejsi za słabi .
              Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                Mistrz jesteś. Naprawdę. Rok pierdolić o tym, że koleś broni przez excela, że powinien bronić Malarz, który młodzieżowcem był 15 lat temu, a jak ten koleś odchodzi to: "nie bendzie młodzieżowca teraz!!!1111oneoneone".

Już zupełnie pomijając, że jeszcze z miesiąc temu mogliśmy się dowiedzieć od ciebie, że nikt nie da za kogoś takiego więcej jak 4 a teraz 3,5 (oczywiście na chwilę obecną wzięte z dupy) uznajesz za śmieszne pieniądze za niego. Matrix.
                Tak to jest jak się czyta co drugie słowo.
                I nie miesiąc temu tylko 6 miesiecy temu jak już chociaż próbujesz być taki dokładny. Oczywiście nie będziesz ale to nie jest zaskoczenie.

Ale nakarmie Cię łyżeczka.

Tak Majecki dostał miejsce z powodu Excela.
                Tak Majecki dla mnie to na razie tylko materiał na bramkarza.
                Tak Majecki ma jakiś talent.
                Tak Majecki obecnie to najbardziej utalentowany bramkarz w ekstraklasie.
                Tak "Okolice rekordu" brzmią, ze znowu może się okazać, że jaki by on (dla mnie nie był przereklamowany) to brzmi to się okaże, że oddamy go za pół darmo tylko dlatego, że prezes z kompetencjami nie ma hajsu na cokolwiek.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ty ekspert ja wiem , że Ty znasz wszystkich. Ale akurat trafiłeś w zły przykład z listy bo to jedyny którego wczesniej znalem . Równie dobrze możesz wkleić cała listę rezerw czy roczników juniorskich. Gdybys nie ominął na odpowiednim poziomie. Poza Karbownikiem kolejni w kolejce Rosołek/ Praszelik są na dzień dzisiejsi za słabi .
                  Skoro go znałeś to pewnie wiedziałeś, że Karbownik przed swoim debiutem w pierwszej drużynie miał nierówny okres swojej gry w rezerwach. Bywały mecze, w których wyglądał słabo. A jednak wszedł do pierwszej drużyny tak jak każdy widzi. Dostał szansę i ją wykorzystał. Nie wiesz czy tak samo nie będzie z innymi.
                  I nie nie jestem ekspertem ale akurat meczów młodszych roczników trochę oglądam i coś tam wiem.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                    Skoro go znałeś to pewnie wiedziałeś, że Karbownik przed swoim debiutem w pierwszej drużynie miał nierówny okres swojej gry w rezerwach. Bywały mecze, w których wyglądał słabo. A jednak wszedł do pierwszej drużyny tak jak każdy widzi. Dostał szansę i ją wykorzystał. Nie wiesz czy tak samo nie będzie z innymi.
                    I nie nie jestem ekspertem ale akurat meczów młodszych roczników trochę oglądam i coś tam wiem.
                    No widzisz a ja mam w rodzinie osobę , która się przewija z naszymi młodymi chłopakami powiedzmy odkąd zaczynaja poziom licealny wiec wiem troszke więcej o ich niż to co grają 90 minut raz w tygodniu.

Bardzo dobrze ze wykorzystał. Natomiast ani Rosolek, ani Praszelik na dzień dzisiejszy nie dają drużynie kompletnie nic.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                      Może Woytek napisze jak wygląda Miszta na tle Muzyka? Bo ten to przy okazji zabezpiecza młodzieżowca.
                      Miszta jest lepszy. Muzyk moim zdaniem może nigdy nie zadebiutować w Legii, chyba ze coś śię zmieni - póki co jest najsłabszy z tej czwórki, a w zasadzie już trójki.

Komentarz

Tak to jest jak się czyta co drugie słowo.
                        I nie miesiąc temu tylko 6 miesiecy temu jak już chociaż próbujesz być taki dokładny. Oczywiście nie będziesz ale to nie jest zaskoczenie.

Ale nakarmie Cię łyżeczka.

Tak Majecki dostał miejsce z powodu Excela.
                        Tak Majecki dla mnie to na razie tylko materiał na bramkarza.
                        Tak Majecki ma jakiś talent.
                        Tak Majecki obecnie to najbardziej utalentowany bramkarz w ekstraklasie.
                        Tak "Okolice rekordu" brzmią, ze znowu może się okazać, że jaki by on (dla mnie nie był przereklamowany) to brzmi to się okaże, że oddamy go za pół darmo tylko dlatego, że prezes z kompetencjami nie ma hajsu na cokolwiek.
                        I przez te 6 miesięcy jak mocno Majecki się rozwinął? O ile skoczyła jego wartość względem tych 4 na ile maksymalnie wyceniałeś go wówczas?

Komentarz

Dla dobra Legii to oby nikt nie pomyślał, żeby tego Muzyka wstawić do bramki.
                          Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                          Miszta jest lepszy. Muzyk moim zdaniem może nigdy nie zadebiutować w Legii, chyba ze coś śię zmieni - póki co jest najsłabszy z tej czwórki, a w zasadzie już trójki.

Komentarz

• Woytek, jaki kierunek obrał Majecki? Niemcy? Anglia?

Komentarz

• Mamy jeszcze Kochalskiego na wypożyczeniu

Komentarz

• Gdyby Muzyk był bramkarzem na Legie to by grał. On jest starszy od Majeckiego.
                                Mam natomiast wątpliwości czy eliminacje do pucharów zaczniemy z Misztą. To już chyba przesadne ryzyko, czyli albo Cierzniak albo trzeba kogoś ogarnąć.

Komentarz

Pracuję...
                                X