Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Na bank wydamy na kogokolwiek 2 mln euro.
    Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Nikt się nie gorączkuje tylko to jest taka oferta którą Rumuni co najwyżej wyśmieją... to tak jakby za Jarka Portland zaproponowało 2 mln i to płatne po rocznym wypożyczeniu... trzeba liczyć siły na zamiary. Gość w tej chwili jest warty pewnie ze 2-3 bańki...
    Naucz się czytać ze zrozumieniem.
    Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Swoją drogą,to przykre,że taki Rumuński klub z jednym mistrzostwem kraju w historii zapłacił za niego 1,4 miliona euro a niektórzy się tu zastanawiają,czy nas,14-to krotnych mistrzów Polski stać na 1 milion.To po raz kolejny pokazuje,jak nisko upadła już polska liga.
      #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
        Swoją drogą,to przykre,że taki Rumuński klub z jednym mistrzostwem kraju w historii zapłacił za niego 1,4 miliona euro a niektórzy się tu zastanawiają,czy nas,14-to krotnych mistrzów Polski stać na 1 milion.To po raz kolejny pokazuje,jak nisko upadła już polska liga.
        Ale wcześniej za trochę więcej go sprzedali, po półtorej roku odkupili po prostu za te 1.4 mln (normalnie to nie robią transferów powyżej 500tys. eurasów, Astra to żadni krezusi). Ten Alibec w Astrze jest takim "Ibrahimovicem", największy sukces klubu Mistrzostwo w 2015/2016 zdobył dla nich praktycznie sam ( w 10 ostatnich meczach tamtego sezonu zagrał 9 razy, załadował 8 bram i dołożył 7 asyst). Jakby sie uparł to z szacunku mogą go puścić tym bardziej, że właśnie dołączył do Astry taki napastnik z Afryki z Dinama Mińsk. Nisko upadła pełna zgoda.
        "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
          Swoją drogą,to przykre,że taki Rumuński klub z jednym mistrzostwem kraju w historii zapłacił za niego 1,4 miliona euro a niektórzy się tu zastanawiają,czy nas,14-to krotnych mistrzów Polski stać na 1 milion.To po raz kolejny pokazuje,jak nisko upadła już polska liga.
          Chyba od 7 sezonów mamy budżet rzędu 100 mkną złotych. Tu chyba nie chodzi ze upadliśmy nisko, tylko nie ma jaj żeby tyle wydać jak kogos.
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• To chyba nie chodzi o to żeby wydać, ale żeby dobrze wybrać. Milan zapłacił za Piątka ile ? 30 baniek, a dziś go oskórować chcą , Chińczycy Tevezowi to i 40 baniek dali za sezon, a ten ich lekceważył potężnie.

Komentarz

• Piotr Koźmiński:
              NEWS: Radosław Majecki opuścił zgrupowanie Legii w Belek. Wyjechał na badania medyczne do nowego klubu, z którego na pół roku będzie jeszcze wypożyczony do Legii. Co do kwoty transferu - okolice rekordu Ekstraklasy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Efcia Zobacz posta
                Piotr Koźmiński:
                NEWS: Radosław Majecki opuścił zgrupowanie Legii w Belek. Wyjechał na badania medyczne do nowego klubu, z którego na pół roku będzie jeszcze wypożyczony do Legii. Co do kwoty transferu - okolice rekordu Ekstraklasy.
                Bardzo dobry układ. I tak dłużej by tu nie pograł, a Muzyka przez pół roku można spokojnie wprowadzać do zespołu.

Komentarz

• "Okolice rekordu" brzmią jak 3.5 mln.
                  Tak wiem, "to bramkarz i wcale już nie taki młody" czy coś w tym stylu.

Dla dobra Legii to oby nikt nie pomyślał, żeby tego Muzyka wstawić do bramki.
                  #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    "Okolice rekordu" brzmią jak 3.5 mln.
                    Tak wiem, "to bramkarz i wcale już nie taki młody" czy coś w tym stylu.

Dla dobra Legii to oby nikt nie pomyślał, żeby tego Muzyka wstawić do bramki.
                    Przecież sam pisałeś,że to Skaba 2 więc o co teraz płaczesz?
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Może Woytek napisze jak wygląda Miszta na tle Muzyka? Bo ten to przy okazji zabezpiecza młodzieżowca.

Komentarz

• W sumie zostajemy od lata z Karbownikiem jako jedynym młodzieżowcom na odpowiednim poziomie.
                        A nie ma pewności ze sam tez lada chwila nie wyfrunie .

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                          Może Woytek napisze jak wygląda Miszta na tle Muzyka? Bo ten to przy okazji zabezpiecza młodzieżowca.
                          Ja bym szedł w stronę Miszty bo to w perspektywie kolejny bramkarz do 1 składu. Szkoda tej kontuzji, przez którą nie wyszedł wyjazd do Sosnowca ale warunki ma na zastąpienie Majeckiego.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Puszczenie go za mniej niż 7-8 mln € będzie dla mnie równe z dzialaniem na szkodę tego Klubu.

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                              Puszczenie go za mniej niż 7-8 mln € będzie dla mnie równe z dzialaniem na szkodę tego Klubu.

Dalej bujaj w obłokach. Ok 6mln to max plus kwota od kolejnego transferu plus bonusy do zdobycia na murawie [emoji6]
                              Nie rozumiem płaczu. Dobry, przemyślany deal dla bramkarza, bo komfortowa sytuacja jak i dla samego klubu. Legia zawsze poza Antoloviciem nie musiała się wstydzić o bramkarzy.
                              Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                                Puszczenie go za mniej niż 7-8 mln â‚Ź będzie dla mnie równe z dzialaniem na szkodę tego Klubu.

Przecież on przez pół roku poza Wrocławiem nie wybronił żadnego meczu. Taki Drągowski szedł za 2,5 będąc 2 lata młodszym niż Majecki dziś i mając masę meczów gdzie Jagiellonia mu zawdzięczała punkty. To, że on idzie za +5 to jest tylko i wyłącznie zasługa tego, że idzie z Legii która akurat bramkarzami się może pochwalić.

Komentarz

Pracuję...
                                X