Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To ile powinniśmy wziąć za Niezgodę? 5-6 milionów?
    Swoją drogą przyzwoitość wymaga czasem nie oceniać czegoś, o czym nie do końca się wie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      Wszystko to nie ale oczywiście, że bardzo wiele tego jest wina Kucharskiego ale Ty nigdy tego nie zrozumiesz. O tym już zdążyliśmy się przekonać.

Legia zainteresowana Messim

Kucharski chyba znalazł na kompie stare pliki Żewłakowa.

Najpierw skauting z dekodera c+, teraz z komputera Zewlaka.
      Dyskusja z Tobą to jak dyskutować z Joanną Senyszyn ( Ty jej o Polsce a Ona o Kaczyżmie). Ze zdecydowanej większość Twoich postów wyłania się ślepa nienawiść do Mioduskiego i jego grupa.
      Za każdą głupotę obwiniasz Miodka i jego ferajne. W moim przypadku potrafię stwierdzić że Miodek jest o 3 klasy słabszy od Leśnego, ale staram się przynajmniej wydawać opinię na podstawię obiektywnych faktów.

Komentarz

• Cena jaka "lata" w mediach za Niezgode, czyli 3,8 mln dolarów jest skandalem chyba tylko dla jednego uzytkownika tego forum.
        Już wcześniej pisałem, że biorąc pod uwagę wady genetyczne Jarka ta cena jest po prostu adekwatna. Wydaje mi się, że nikt w Europie by tyle za niego nie zapłacił, no może Ruscy jakby Piekarski zajmował się tą "operacją transfer"
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
          Dyskusja z Tobą to jak dyskutować z Joanną Senyszyn ( Ty jej o Polsce a Ona o Kaczyżmie). Ze zdecydowanej większość Twoich postów wyłania się ślepa nienawiść do Mioduskiego i jego grupa.
          Za każdą głupotę obwiniasz Miodka i jego ferajne. W moim przypadku potrafię stwierdzić że Miodek jest o 3 klasy słabszy od Leśnego, ale staram się przynajmniej wydawać opinię na podstawię obiektywnych faktów.
          Serio uważasz, że jakiekolwiek znaczenie ma dla mnie twoja opinia?

Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
          Cena jaka "lata" w mediach za Niezgode, czyli 3,8 mln dolarów jest skandalem chyba tylko dla jednego uzytkownika tego forum.
          Potwierdzam.
          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Kucharski chyba znalazł na kompie stare pliki Żewłakowa.

Najpierw skauting z dekodera c+, teraz z komputera Zewlaka.
            Dobry jesteś. Raz wyśmiewasz tego typa i jego infoski, ale jak ci to co pisze podpasuje to wykorzystujesz to do wyśmiania kogoś innego. To się nazywa elastyczność.

Komentarz

• Niech wraca, chvj z jankesami!
              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Nic z tego nie będzie... jeżeli ma rzeczywiście przejść znowu zabieg to ma pewnie ze 3 miesiące z treningów wyjęte... finał będzie taki, że ani Niezgoda nie zagra u nas ani też w USA. My zaś zostaniemy z kulawym Kante i Cholewiakiem... No i bez kasy za Jarka...

Tak się robi interesy al'a Mioduski
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Dobry jesteś. Raz wyśmiewasz tego typa i jego infoski, ale jak ci to co pisze podpasuje to wykorzystujesz to do wyśmiania kogoś innego. To się nazywa elastyczność.
                  Zawsze go wysmiewam i będę. W tym przypadku mu darowałem. Ale możesz czuć, że wysmiewam jego za infoska równiez. Zadowolony?

Komentarz

Serio uważasz, że jakiekolwiek znaczenie ma dla mnie twoja opinia?

Potwierdzam.

Serio uważasz że ktokolwiek tutaj traktuję Cię poważnie?
                    ,, Lepperze" forumki.

Nie odpowiadaj- przestałem z Tobą dyskutować.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                      Serio uważasz że ktokolwiek tutaj traktuję Cię poważnie?
                      ,,i.
                      Tak.
                      Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                      Nie odpowiadaj- przestałem z Tobą dyskutować.
                      Uffff. W końcu.

Komentarz

Zawsze go wysmiewam i będę. W tym przypadku mu darowałem. Ale możesz czuć, że wysmiewam jego za infoska równiez. Zadowolony?
                        Niestety, ale to jeszcze większa abstrakcja. Za to samo wyśmiewać autora ewentualnych bredni, jak i bohatera tychże.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                          Nic z tego nie będzie... jeżeli ma rzeczywiście przejść znowu zabieg to ma pewnie ze 3 miesiące z treningów wyjęte... finał będzie taki, że ani Niezgoda nie zagra u nas ani też w USA. My zaś zostaniemy z kulawym Kante i Cholewiakiem... No i bez kasy za Jarka...

Novikovas ostatnio też przechodził ten zabieg, też drugi raz w karierze i wyjęte z treningów miał może ze trzy tygodnie, a nie trzy miesiące.
                          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

Komentarz

Nic z tego nie będzie... jeżeli ma rzeczywiście przejść znowu zabieg to ma pewnie ze 3 miesiące z treningów wyjęte... finał będzie taki, że ani Niezgoda nie zagra u nas ani też w USA. My zaś zostaniemy z kulawym Kante i Cholewiakiem... No i bez kasy za Jarka...

A ty jakbyś zrobił ten interes? Zmusiłbyś amerykańców do kupna, czy wstrzymał się z operacją do momentu gdy Jarek zemdleje na środku boiska?

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                              A ty jakbyś zrobił ten interes? Zmusiłbyś amerykańców do kupna, czy wstrzymał się z operacją do momentu gdy Jarek zemdleje na środku boiska?
                              Na pewno nie pozwoliłbym zeby siedział w Stanach tyle czasu. 3-4 dni na badania. Jeżeli są ok to podjmujecie decyzję biere-nie biere. Jakieś załatwianie pozwoleń na pracę? To już w ich gestii dowiedzieć się czy uzyska czy nie. Mnie to nie obchodzi jakie są procedury. Na pewno on fizycznie nie musiał siedzieć tam dwa tygodnie.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

Na pewno nie pozwoliłbym zeby siedział w Stanach tyle czasu. 3-4 dni na badania. Jeżeli są ok to podjmujecie decyzję biere-nie biere. Jakieś załatwianie pozwoleń na pracę? To już w ich gestii dowiedzieć się czy uzyska czy nie. Mnie to nie obchodzi jakie są procedury. Na pewno on fizycznie nie musiał siedzieć tam dwa tygodnie.
                                Pytanie kiedy wyszła konieczność przeprowadzenia zabiegu. Po 2 tygodniach pobytu, czy zaraz na początku. Na pewno kwestia komunikacyjna tego transferu to śmiech na sali bo klub nie poinformował nawet o tym, że jedzie do nowego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X