Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A mnie dziwi i oburza, że druga strona na „taką politykę” przystała. Bo to zakrawa na klęczenie i proszenie żeby ktoś Jarka kupił.
    "Dear friends".
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
      Ten dyrektor Timber mówi, że Jarosław nie przeszedł jeszcze wszystkich testów medycznych. Może jednak faktycznie tu leży problem, że coś się wysypało w trakcie testów i chcą je ponowić lub dokładniej przeprowadzić ?
      Wykryją, że w czwartej klasie spóźnił się trzy miesiące ze szczepieniem na odrę, świnkę, różyczkę i dopatrzą się rozdwojonych końcówek włosów i z transferu nici.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wysłali prośbę o udostępnienie karty medycznej przez mazowiecki NFZ. Czekają na papiery.
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Nie znam się za bardzo,ale czy pozwolenie na pracę dla profesjonalnego piłkarza z konkretną ofertą to naprawdę aż taki problem? Masa zawodników przechodzi do MLS i jakoś obywa się bez takiego cyrku.Ta sprawa musi mieć jakieś drugie dno...
          Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
          Ten dyrektor Timber mówi, że Jarosław nie przeszedł jeszcze wszystkich testów medycznych. Może jednak faktycznie tu leży problem, że coś się wysypało w trakcie testów i chcą je ponowić lub dokładniej przeprowadzić ?
          Podobnie było z Vadisem. Już był przyłapany praktycznie przez ruskich, gdy się okazało, że zawalił testy medyczne (kolana).
          To była tylko wymówka.Jemu po prostu się tam nie spodobało,o czym już dawno było pisane.
          Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
          #MioduskiOut

Komentarz

• Przecież nie chodzi o żadne pozwolenie o pracę.

Ile czekał Nikolić na pozwolenie na pracę? Ile czekał Buksa na pozwolenie na pracę? Ile czekał ten słowacki obrońca, którego kupiła Philadelfia parę dni temu?

Skandalem jest, że ktoś wyraził po stronie Legii na 3 tygodnie testów medycznych. I jakikolwiek brak komentarza że strony Legii tylko to potwierdza.
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Z tego co Warzycha mówi to klub Niezgody gra na sztucznej murawie, może robią mu jakieś badania genetyczne czy udźwignie grę na takiej nawierzchni. Dziwi mnie reakcja klubu naszego na tą sytuację, ale być może wchodzi w grę kasa większa niż to pisze się w mediach czyli 3,8 USD + bonysy 1,5 USD. Dlatego klub godzi się na to co się dzieję, a amerykanie chcą być pewni na 200% że facet im się nie posypie miesiąc po podpisaniu kontraktu. Wszyscy w klubie mówili że dopiero oferty od 5 mln euro będą rozpatrywane, Warzycha twierdzi że za latynosów płacą dużo większe pieniądze, więc ich stać. Mnie dziwiły informacje pismaków o szczegółach kontraktu i kwotach, gdy ci sami pismacy nie są wstanie z wyprzedzeniem podać wiadomości kto do Legii przyjdzie. A tutaj nagle każdy pismak zna szczegóły kontraktu Jarosława Niezgody.
              No ale to gdybanie oczywiście, ogólnie taki transfer powinien być klepnięty w tydzień i koniec. Mam nadzieję że to czekanie opłaci się wszystkim.
              Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale żenada z tym transferem... Jak dojdzie do skutku to będziemy szukać następcy w marcu jak jakieś łapsy...
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                  może robią mu jakieś badania genetyczne czy udźwignie grę na takiej nawierzchni.
                  Tak, jest badany w Strefie 51, leży łózko obok kosmity znalezionego w Roswell.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                    Tak, jest badany w Strefie 51, leży łózko obok kosmity znalezionego w Roswell.
                    No i wszystko jasne, dzięki że się podzieliłeś, szkoda że dopiero teraz. Jak masz więcej szczegółów to napisz, chętnie poczytam.

P.S. Mam problemy mięśniowe, sam przechodziłem badania genetyczne by wykluczyć pewne schorzenia i to nie są rzeczy które robi się od ręki. A nie widzę powodu, gdy wchodzi duża kasa, aby nie można było zrobić takich badań piłkarzowi. Tym bardziej że mamy do czynienia z piłkarzem który jest podatny na urazy, kiedyś chyba nawet była wypowiedź kogoś, kto się zna na biomechanice że Niezgoda jest zawodnikiem który biega dość dziwnie (chodzi o sylwetkę podczas ruchu) to sprawia ze może być bardziej podatny na urazy.
                    Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                      Nie znam się za bardzo,ale czy pozwolenie na pracę dla profesjonalnego piłkarza z konkretną ofertą to naprawdę aż taki problem? Masa zawodników przechodzi do MLS i jakoś obywa się bez takiego cyrku.Ta sprawa musi mieć jakieś drugie dno...

To była tylko wymówka.Jemu po prostu się tam nie spodobało,o czym już dawno było pisane.
                      Nie mam pojęcia jak w Stanach wyglada pozwolenie na pracę, pod jakie prawo podlega.
                      Wiem, że bardzo róznie rozmaite kwestie prawne w USA wyglądają.
                      Prawo federalne pozostawia bardzo duzą swobodę prawon stanowym.
                      Ot, choćby wydawałoby się kardylna sprawa - kara śmierci - w jednych stanach legalna, w innych nie.

Może sie ktoś orientuje, czy galimatias może wynikać z np. bardziej skomplikowanych procedur w stanie Oregon?
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Przecież nie chodzi o żadne pozwolenie o pracę.

Ile czekał Nikolić na pozwolenie na pracę? Ile czekał Buksa na pozwolenie na pracę? Ile czekał ten słowacki obrońca, którego kupiła Philadelfia parę dni temu?
                        Do Ciebie najwyraźniej nie trafia, że tamte kluby ogłaszały transfery nie mając w garści pozwolenia o pracę, a Timbers ogłasza, jak już wszystko jest. No nic, nie mój problem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                          Nie mam pojęcia jak w Stanach wyglada pozwolenie na pracę, pod jakie prawo podlega.
                          Wiem, że bardzo róznie rozmaite kwestie prawne w USA wyglądają.
                          Prawo federalne pozostawia bardzo duzą swobodę prawon stanowym.
                          Ot, choćby wydawałoby się kardylna sprawa - kara śmierci - w jednych stanach legalna, w innych nie.

Może sie ktoś orientuje, czy galimatias może wynikać z np. bardziej skomplikowanych procedur w stanie Oregon?
                          W Texasie oczekiwanie na pozwolenie na pracę.... 3 dni robocze... (historia sprzed miesiąca). Widocznie Oregon vs Texas to kompletnie różne światy.
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Nie wiem czy było, ja osobiście widziałem tylko wypowiedź Kucharskiego, a teraz na weszło pojawił się artykuł i wypowiedzi ich dyrektora oraz trenera: (jeśli było wklejane to usuwam)

"Wilkinson: – Nasze spotkanie musimy zacząć od garści nowych informacji na temat Jarka Niezgody. Nie damy jeszcze żadnego potwierdzenia, dalej to sprawa znajdująca się na poziomie negocjacji transferowych i niezmiennie finalizujemy wszelkie formalności związanego z jego zatrudnieniem. Cały czas kompletujemy wszelkie dane na temat jego zdrowia, nie przeszedł jeszcze wszystkich testów medycznych, ale jesteśmy dobrej myśli i bardzo zależy nam na tym, żeby niedługo dołączył do Portland Timbers. Negocjacje są w toku i jesteśmy pełni nadziei, że do nas przejdzie, ale nie będzie żadnych konkretów i żadnego potwierdzenia przynajmniej do przyszłej środy. To pierwsza i jedna z ważniejszych informacji, które chcielibyśmy przedstawić.

Savarese: – Jesteśmy bardzo blisko sprowadzenia Niezgody i to nas niezmiernie cieszy. "

http://weszlo.com/2020/01/23/badania...my-dlugo-trwa/ - artykuł, ale nic ciekawego nie wynika z niego.
                            Ostatnio edytowany przez VBS; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Skandalem jest, że ktoś wyraził po stronie Legii na 3 tygodnie testów medycznych. I jakikolwiek brak komentarza że strony Legii tylko to potwierdza.
                              A co oni mają do gadania ,jak Mioduskiemu kasa jest na gwałt potrzebna ?
                              Chłop się modli ,żeby transfer doszedł do skutku.
                              A że to wszystko jest poniżej poziomu ,to już inna sprawa.
                              Póki nie leci z nami pilot,takie sytuacje będą miały miejsce.
                              Niestety.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Z jednej strony nie dziwię się reakcjom, bo sprawa wygląda dziwnie, ale z drugiej, to najlepiej poczekać do jej zakończenia, bo tak to można to rozkładać na milion czynników pierwszych.
                                Może tak to zwykle w tym klubie wygląda? Amatorka albo po prostu wnikliwe badanie każdego zawodnika?
                                A może wykryli coś u Niezgody i chcą go przebadać bardziej szczegółowo?

Z naszej strony powody takiego stanu rzeczy też mogą być różne.
                                Np. może u nas wiedzą, że ze zdrowiem Niezgody jest coś nie tak, istnieje duże ryzyko, że znowu się wysypie, dlatego nie marudzą, tylko chcą go jak najszybciej sprzedać? Albo może zwyczajnie amerykanie walą w ****, a my jesteśmy już w takiej sytuacji, że nie możemy im powiedzieć "jak nie to się gońcie, Jarek wraca do Warszawy".

Tak czy inaczej, myślę, że jednak sytuacja jest pod kontrolą, chodzi jedynie o formalności i niedługo go podpiszą oraz okaże się, czemu to tyle trwało.

Komentarz

Pracuję...
                                X