Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jakbys był trenerem Legii i dostałbys wybór "Cholewiak, Pyrdol*, Golla" albo nikt to co byś wybrał?
    Przecież dla każdego tutaj to nie są poważni piłkarze i w normalnej Legii z jakością tacy goście by się nie nadawał nawet do sprzątania liści z agrykoli. Ale ktoś grać musi.

Dopóki kodziarz, kumpel Halickiego będzie decydował w tym klubie to nie czeka nas nic dobrego. Już się nie mogę doczekać postów dzbanow w marcu że trzeba zwolnić Vuko po jednym czy drugim remisie. Bo w sierpniu to już bankowo. Wina Vukovica jak po Rangersach.

*uwazam i zawsze uważałem, że takich jak Pyrdol powinniśmy brać w każdej ilości. Na 10 sprawdzi się 3 ale młody, praktycznie za darmo... Brać trzeba.
    Daleko mu to Plachety ale skoro Vukovic z Kante umie zrobić piłkarza to i może się tu uda.
    Poszukałbym co mówiłeś o Lewczuk przy pierwszym transferze. Ale mi się nie chce.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Poszukaj.
      Nie dziwię się, że Ci się nie chce bo byś się mocno zdziwił.

Cóż za niespodzianka. Śmiało, szukaj.

Nie musisz szukać przy Lewczuk, wystarczy przy Malarzu.

Ja mam poszukać co pisałeś jak Mioduski wchodził do klubu? czuje, że to mogłoby być ciekawe. Chociaż wystarczy, że czytam w temacie o polityce, te twoje prokodziarskie wypociny. To chyba nie chce wiedzieć więcej.
      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Jakbys był trenerem Legii i dostałbys wybór "Cholewiak, Pyrdol*, Golla" albo nikt to co byś wybrał?
        Przecież dla każdego tutaj to nie są poważni piłkarze i w normalnej Legii z jakością tacy goście by się nie nadawał nawet do sprzątania liści z agrykoli. Ale ktoś grać musi.

Dopóki kodziarz, kumpel Halickiego będzie decydował w tym klubie to nie czeka nas nic dobrego. Już się nie mogę doczekać postów dzbanow w marcu że trzeba zwolnić Vuko po jednym czy drugim remisie. Bo w sierpniu to już bankowo. Wina Vukovica jak po Rangersach.

*uwazam i zawsze uważałem, że takich jak Pyrdol powinniśmy brać w każdej ilości. Na 10 sprawdzi się 3 ale młody, praktycznie za darmo... Brać trzeba.
        Daleko mu to Plachety ale skoro Vukovic z Kante umie zrobić piłkarza to i może się tu uda.
        Być może tak jest jak piszesz, ale też natknąłem sie na wypowiedź Vuko który mówił ze do Legii trafią zawodnicy nie pierwszych stron. Więc Vuko też dawał swoje propozycję. Oby się tylko sprawdzily.

Komentarz

• Według serbskich mediów na celowniku @LegiaWarszawa znalazł się Veljko Simić - lewoskrzydłowy @crvenazvezdafk. Oferta klubu z Łazienkowskiej miała zostać odrzucona.
          Onet
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Buksa w 3 dni podpisał kontrakt ,a z Niezgodą serial trwa od początku roku o jakieś durne pozwolenie o pracę? Nieźle ktoś w **uja wali ale rogi.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
              Buksa w 3 dni podpisał kontrakt ,a z Niezgodą serial trwa od początku roku o jakieś durne pozwolenie o pracę? Nieźle ktoś w **uja wali ale rogi.
              Gdyby oblał testy medyczne to już dawno byłby w Belek na obozie. Z Buksa poszło sprawnie i szybko, za to rok temu z Frankowskim też się sprawa ciągnęła.
              Ostatnio edytowany przez bondxxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Buksa w 3 dni podpisał kontrakt ,a z Niezgodą serial trwa od początku roku o jakieś durne pozwolenie o pracę? Nieźle ktoś w **uja wali ale rogi.
                Jak się powierza swoją karierę "Menadżerom" typu Marek Citko to właśnie takie są efekty. Jeszcze wysyłają chłopaka na drugi koniec świata.

Niech się przestaną wygłupiać. Załatwić bilet do Belek bo ciekawy sezon na horyzoncie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                  Jak się powierza swoją karierę "Menadżerom" typu Marek Citko to właśnie takie są efekty. Jeszcze wysyłają chłopaka na drugi koniec świata.

Niech się przestaną wygłupiać. Załatwić bilet do Belek bo ciekawy sezon na horyzoncie.
                  A skąd wiesz jakim menadżerem jest Citko i co dokładnie w sprawach administracyjnych transferu Niezgody się dzieje, że rzucasz tekst o wygłupach? Może zdradzisz?
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                    A skąd wiesz jakim menadżerem jest Citko i co dokładnie w sprawach administracyjnych transferu Niezgody się dzieje, że rzucasz tekst o wygłupach? Może zdradzisz?
                    Nie znam Marka Citki więc za wiele nie napiszę. O jego wątpliwej renomie można domniemywać po historii z Jakubem M. Ogólnie tez przygoda Citki w Legii to była jedna wielka pomyłka.

Chciałbym zaznaczyć tylko że gardzę tym środowiskiem i jak widać niektórzy robią więcej szkody piłkarzowi niż pożytku, a sam temat transferów uważam za najgłupszy na tym zacnym forum. Moje zdanie wyraziłem z obawy o przyszłość Jarosława i sytuacji napastników w obecnej kadrze.

Komentarz

• Piotr Koźmiński
                      ‏ @UEFAComPiotrK
                      12h12 hours ago

Co do serbskiego napastnika Petara Skuleticia, o którym pisałem w kontekście Legii: z tego co teraz słyszę, piłkarz jest bardzo zainteresowany tym, żeby przyjść do Legii. Montpellier też gotowe negocjować warunki transferu. Oczywiście, kilka innych opcji też jest otwartych.
                      Mam nadzieję, że zainteresowany jest tylko Skuletic i Montpellier, a Legia nie.

...

Książę Baraniny.
                      ‏ @__Kamil_____
                      12h12 hours ago
                      Replying to @UEFAComPiotrK

Temat Świerczoka ze względu na cenę całkowicie upadł?
                      Piotr Koźmiński
                      ‏ @UEFAComPiotrK
                      11h11 hours ago

chyba nie tylko ze wzgledu na cenę
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Mam nadzieję, że zainteresowany jest tylko Skuletic i Montpellier, a Legia nie.

...
                        Ja mysle ze na bank jest zainteresowana. Wszak jest za darmo, z silniejszej niż nasza ligi i ma tego samego managera co Vesovic. Bede zaskoczony jak go Lok nie ściągnie i umiejetnie bedzie go "sprzedawał", że doświadczony na poziomie europejskim, silny, wysoki, przystojny i w ogóle sympatyczny chłop.
                        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Czy musisz takim logicznym i bardzo prawdopodobnie brzmiącym wywodem psuć mi humor w poniedziałek rano?

E: Właśnie się dowiedziałem w robocie, że dzisiaj jest "Blue Monday", najbardziej depresyjny dzień roku - to wiele kurde wyjaśnia
                          Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Statystyki ma zniewalające, jak najdalej od typa.

Komentarz

• Skuleticia nie klepną w Legii. Nie ma szans.
                              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                                Ja mysle ze na bank jest zainteresowana. Wszak jest za darmo, z silniejszej niż nasza ligi i ma tego samego managera co Vesovic. Bede zaskoczony jak go Lok nie ściągnie i umiejetnie bedzie go "sprzedawał", że doświadczony na poziomie europejskim, silny, wysoki, przystojny i w ogóle sympatyczny chłop.
                                Szpeci go tylko że chodzi po nocy...
                                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

Pracuję...
                                X