Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://legia.net/news/petar-skuleti...ny-legii/76272

„Petar Skuletić został zaproponowany Legii. Udało nam się dowiedzieć, że w grę wchodziłoby darmowe wypożyczenie, a Francuzi pokryliby część wynagrodzenia piłkarza.”

Oj to może skusić DM

Komentarz

• No i co najważniejsze mało grał w tym sezonie, więc mógłby u nas nadrabiać zaległości.

Komentarz

• Mało grał, więc wypoczęty, ma siłę, by się dobrze wpisać w kryteria Vuko, czyli zapierdalanie

Komentarz

• Bilans bramkowy powalający. Wiadomo, został tylko zaoferowany, ale ściągnięcie Necida i stawianie na Kulenovicia budzą obawy, że takiego profilu napastnika szukamy - tj. gdzie decydujący jest wzrost.
          | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Komentarz

• https://sofifa.com/player/193581
            parametry niezłe. Ale stawiam, że w realu będzie podobnym wzmocnieniem jak Necid albo Eduardo.
            Czyli cały Mioduch. Za 10 % z tego co zarobił na Niezgodzie przeznacza na " wzmocnienie " które wpisuje się w zamysł Mioducha. Czyli albo skupowanie delikatnego szrotu, które miesiącami grzeje ławę, ale lata temu był sensownym graczem w jakimś średniaku.
            Albo kupowanie piłkarzy ze skłonnościami do kontuzji.

Komentarz

• Jak mają eksperymentować, to już lepiej byłoby gdyby dział finansowy i trener dogadał się z Carlitosem 😉

Komentarz

• Jeżeli dobrze pamiętam, po transferze Carlitosa i Kulenovica pojawiało się w mediach nazwisko jakiegoś Węgra (?) o podobnej charakterystyce i warunkach fizycznych, więc być może jest to typ napastnika, która pasuje Vukovicowi do określonego stylu gry. Pamiętam, że podobnymi zawodnikami interesował się wcześniej Skorża, za czasów którego w pole karne leciała masa dośrodkowań ze strony skrzydłowych i bocznych obrońców, tylko na szpicy nie mieliśmy akurat zawodnika, który byłby w stanie coś z tego zrobić.

Wydaje mi się, że przy tak fajnie funkcjonującym ataku przydałby się bardziej ktoś z dobrym wykończeniem i o innej charakterystyce niż Kante, ale skoro pion sportowy i sam Vukovic widzi jakiś głębszy sens w zastępowaniu Jarka zagranicznym dryblasem, to pozostaje kibicować, żeby ten dryblas coś sobą reprezentował.

Komentarz

• Ale on do nas już przychodzi, że takie stękanie? Totalnie mi nie pasuje do profilu gracza jaki pasowałby Vuko. Zresztą ofert na maila mamy pewnie multum. Dzisiaj czytałem, że Jagiellonia po sprzedaży Klimali też jest spamowana przez managerów. Ten pewnie tylko wypłynął, bo kiedyś był z nami łączony.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• 28 meczów,jedna bramka. Myślę, że to wystarczy za komentarz.Nastepny Kulenovic,tylko znacznie starszy, więc nawet się go w razie czego nie sprzeda.Ale nie ma się co jeszcze martwić.Wiadomo, że szukamy napastnika,to pewnie wielu agentów nam kogoś tam proponuje.
                    Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                    #MioduskiOut

Komentarz

• Vuko zbyt dużych wymagań nie ma, Cholewiak, Pyrdoł, Golla niezła ekipa nam się szykuję. Bedą zapierd....

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                        Vuko zbyt dużych wymagań nie ma, Cholewiak, Pyrdoł, Golla niezła ekipa nam się szykuję. Bedą zapierd....
                        Vuko to sobie może chcieć i Messiego,ale co z tego,skoro Mioduski nie da mu porządnej kasy na transfery.Dla niego ważne,żeby było tanio,ch#j z jakością.Model działania podrzędnego komisu - kupić szrot,wyklepać,opchnąć jakiemuś frajerowi drożej.
                        #MioduskiOut

Komentarz

• To, że ktoś został "zaoferowany", nie znaczy jeszcze że jesteśmy zainteresowani. Wstrzymajmy się ze stękaniem, aż będzie na co.
                          Never Surrender

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                            Vuko zbyt dużych wymagań nie ma, Cholewiak, Pyrdoł, Golla niezła ekipa nam się szykuję. Bedą zapierd....
                            Jakbys był trenerem Legii i dostałbys wybór "Cholewiak, Pyrdol*, Golla" albo nikt to co byś wybrał?
                            Przecież dla każdego tutaj to nie są poważni piłkarze i w normalnej Legii z jakością tacy goście by się nie nadawał nawet do sprzątania liści z agrykoli. Ale ktoś grać musi.

Dopóki kodziarz, kumpel Halickiego będzie decydował w tym klubie to nie czeka nas nic dobrego. Już się nie mogę doczekać postów dzbanow w marcu że trzeba zwolnić Vuko po jednym czy drugim remisie. Bo w sierpniu to już bankowo. Wina Vukovica jak po Rangersach.

*uwazam i zawsze uważałem, że takich jak Pyrdol powinniśmy brać w każdej ilości. Na 10 sprawdzi się 3 ale młody, praktycznie za darmo... Brać trzeba.
                            Daleko mu to Plachety ale skoro Vukovic z Kante umie zrobić piłkarza to i może się tu uda.
                            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                              https://sofifa.com/player/193581
                              parametry niezłe. Ale stawiam, że w realu będzie podobnym wzmocnieniem jak Necid albo Eduardo.
                              Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czy ty podajesz parametry z gry komputerowej?

Komentarz

• Wygląda to tak, że robi się uzupełnienia ławki rezerwowej i nikt nie ma ochoty kupić chociaż jednego co zrobi różnicę na którejś z pozycji. Odnośnie Kante to zaczynam być spokojny, że chłopak da radę. Akurat do lata będzie dobrym zawodnikiem na sprzedaż. DM lubi to.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X