Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Wstyd przyznać, ale jak zobaczyłem w pierwszym meczu sezonu, że Sanogo jest pierwszym wyborem Vukovicia (a wg mnie powinien być ostatnim), to niezbyt się zmartwiłem tą jego kontuzją. Wiem, że to mało ludzkie i chrześcijańskie, ale tak było

A co do przyszłości, to niech Blond Pinokio się weźmie, zepnie i wysupła na tego Świerczoka :naiwny:
    I w ogóle, ale to w ogóle nie miało to żadnego związku z tym, że jest czarny.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Nie miało.
      Istotne było, że jest drewniany, a czy to heban czy dąb, to już nieistotne (drugi od końca był Kulenović, którego uważałem za drewno, ale bardziej przydatne w grze defensywnej).
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• 1:20 Mioduch dowiaduje się, że za Świerczoka trzeba " tyle " zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
          Klimala odszedł do Celtiku za 4,5 mln euro
          jak odpali będzie kolejna szyderka jak z Lewego.
          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Nie miało.
            Istotne było, że jest drewniany, a czy to heban czy dąb, to już nieistotne (drugi od końca był Kulenović, którego uważałem za drewno, ale bardziej przydatne w grze defensywnej).
            Looz, śmieje się

Jacek coś w nim widział i tak trafił do nas.

Komentarz

• Mam nadzieję, że Panathinaikos bierze na siebie pensje Dominika bo inaczej nie widzę sensu tego wypożyczenia
              bo i tak wiadomo, że go nie wykupią bo po pierwsze z hajsem u nich krucho, a po drugie ponoć tam też są niezłe
              burdle tak, że tego...

Komentarz

• Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
                Mam nadzieję, że Panathinaikos bierze na siebie pensje Dominika bo inaczej nie widzę sensu tego wypożyczenia
                bo i tak wiadomo, że go nie wykupią bo po pierwsze z hajsem u nich krucho, a po drugie ponoć tam też są niezłe
                burdle tak, że tego...
                A jak inaczej widzisz taki deal?
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Komuś tam na wypożyczeniu (chyba Jodłowcowi w Piaście) przecież płaciliśmy. Także pytanie nie takie bezpodstawne.
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                    Komuś tam na wypożyczeniu (chyba Jodłowcowi w Piaście) przecież płaciliśmy. Także pytanie nie takie bezpodstawne.
                    Dokładnie, tak samo jak w przypadku Cafu, gdzie jego macierzysty klub bulił za jego podrygi u nas do czasu wykupienia, co nawet chwilę temu było szeroko rozkminiane na forumce.

Komentarz

• Jodłowcowi z tego co pamiętam to płaciliśmy jakąś część wynagrodzenia a nie całość. W przypadku Cafu to nie wiem ale jeśli Metz płaciło mu całość wynagrodzenia to widocznie stać ich było na taki układ. Zresztą na koniec dostali od nas 800 tyś euro, więc nie było to tak zupełnie za nic. Nas nie sądzę aby było w obecnej sytuacji stać na bycie firmą charytatywną i użyczanie swoich zawodników za zupełne free. Grecy muszą jakoś partycypować w kosztach.

Komentarz

Wstyd przyznać, ale jak zobaczyłem w pierwszym meczu sezonu, że Sanogo jest pierwszym wyborem Vukovicia (a wg mnie powinien być ostatnim), to niezbyt się zmartwiłem tą jego kontuzją. Wiem, że to mało ludzkie i chrześcijańskie, ale tak było

A co do przyszłości, to niech Blond Pinokio się weźmie, zepnie i wysupła na tego Świerczoka :naiwny:
                        Jeśli to prawda,że Bułgarzy chcą 1,2 miliona,to prędzej ja zagram w Legii niż Świerczok.Mioduski nigdy nie wyda tyle na zawodnika,połowa tego to raczej max.Chyba,że byłaby możliwość wypożyczenia
                        Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                        #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                          Jodłowcowi z tego co pamiętam to płaciliśmy jakąś część wynagrodzenia a nie całość. W przypadku Cafu to nie wiem ale jeśli Metz płaciło mu całość wynagrodzenia to widocznie stać ich było na taki układ. Zresztą na koniec dostali od nas 800 tyś euro, więc nie było to tak zupełnie za nic. Nas nie sądzę aby było w obecnej sytuacji stać na bycie firmą charytatywną i użyczanie swoich zawodników za zupełne free. Grecy muszą jakoś partycypować w kosztach.
                          Z tego co pamiętam to Jodłowcowi płaciliśmy bodajże 80%. Gdyby węgra wypożyczyli gdziekolwiek indziej
                          to nie martwiłbym się tym, ale Panathinaikos jest jednak kompletnie spłukany, a Nagy pewnie miał tu dość porządny kontrakt. Tak czy siak to już nie nasz problem.

Komentarz

• To jednak słabo wygląda wypożyczenie na takich warunkach, nie dość, że wciąż gościu pozostaje na naszym garnuszku to jeszcze pozbywamy się możliwości ewentualnego skorzystania z jego usług w przypadku jakiejś sytuacji nadzwyczajnej (np. plaga kontuzji).
                            Co innego z młodym, który idzie się ogrywać, by mieć z tego korzyść w przyszłości.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                              To jednak słabo wygląda wypożyczenie na takich warunkach, nie dość, że wciąż gościu pozostaje na naszym garnuszku to jeszcze pozbywamy się możliwości ewentualnego skorzystania z jego usług w przypadku jakiejś sytuacji nadzwyczajnej (np. plaga kontuzji).
                              Co innego z młodym, który idzie się ogrywać, by mieć z tego korzyść w przyszłości.
                              Tutaj to myślę, że poza jakimiś oszczędnościami finansowymi (chociażby kilkadziesiąt tysięcy euro na pensji) to liczymy na to, że on coś tam zagra, da jakieś liczby i ktoś tam się na niego w lecie skusi, żeby wyjąć cokolwiek. U nas by i tak nie grał, więc dla świata byłby zapomniany i trzeba by go trzymać na kontrakcie do końca. Nie sądzę aby nasi włodarzy liczyli na jakiś większy zarobek na Węgrze. Tutaj to trzeba chyba liczyć tylko na maksymalne ograniczanie strat.

Komentarz

• Góralski wg mediów w Kazachstanie ma zarabiać 20K euro, co stanowi dwukrotność jego gazy w Razgradzie. Zarabiałby więc tam 120k euro rocznie, wiec nie wiem czy Świerczok faktycznie takie miliony tam zgarnia..

Komentarz

Pracuję...
                                X