Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Jarek jeszcze nie sprzedany.

I chyba nie będzie, bo słyszałem, że Amerykańce wysłali Legii ostateczną ofertę, otrzymali odpowiedź, wrzucili ją w Google Translatora i pierwsze co im się rzuciło w oczy to "Discord". I teraz szukają innego napastnika.

Tak było, nie ściemniam.
    Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mam nadzieję(pewnie złudną), że w klubie w końcu przejrzą na oczy i przestaną szukać kwadratowych jaj w kwestii napastnika.
      Przecież jest wielu, którym albo kończą się kontrakty teraz/zaraz(Gytkjer, Nikolic, Carlitos) lub w niedługim czasie, ale za granicą nie grają pierwszoplanowych roli i da się ich wyciągnąć za 1/4 hajsu z Niezgody(Świerczok, Stępiński, Orlando Sa) ew. grają w średnich klubach i możnaby zrobić podjazd(Wilczek, Przybyłko).
      To tak na szybko, ale wierzę, że nasz skauting wykracza poza TM i polską ligę.

Komentarz

• Jan Bernat

Młody Słowacki ofensywny pomocnik na celowniku Legii. W tym sezonie 19 latek strzelił 8 goli i zanotował 1 asyste w 17 meczach dla wicelidera słowackiej ekstraklasy.
        Do ostatniego źródła z dnia 10 sty 2020 - 12:28 godzina
        źródło:
        trasfermarkt

Ciekawy to by był transfer według mnie, wpisujący się w obecny trend w klubie:
        https://www.transfermarkt.pl/jan-ber...spieler/344311

Inne plotki z trsfermarkt o Legii, lista:
        https://www.transfermarkt.pl/geruech..._verein_id/255

Najciekawsza plotka na tej stronie to o Carlitosie:
        Wiele ja to wskazuje że jednak Vuko może się pochodzić z Carlosem Lopezem. Dziś był widziany na lotnisku w Warszawie a to nie jest raczej przypadek.
        Nie mnie oceniać wiarygodność tych plotek , ale taki temat więc i takie info.

Pozostałe nazwiska jakie sie przewijaja w plotkach o Legii to:
        Wojciech Golla
        Christian Gebauer
        Patryk Gogol
        Danel Sinani
        Márkó Futács
        Muamer Tankovic

Tych nazwisk chyba na kumatych twiterkach nie było raczej i w tym temacie również.
        Piszą tam też że Sanogo najchętniej by go Legia sprzedała lub wypożyczyła, zainteresowana jest Korona podobno.
        A Andre Martinsa chcą Turcy, dają 2 mln euro, Legia niby chce 3 mln euro .
        Takie więc plotki na transfermarkt się przewijają.
        Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
          Jan Bernat

źródło:
          trasfermarkt

Wojciech Golla
          Christian Gebauer
          Patryk Gogol
          Danel Sinani
          Márkó Futács
          Muamer Tankovic

Tych nazwisk chyba na kumatych twiterkach nie było raczej i w tym temacie również.
          Piszą tam też że Sanogo najchętniej by go Legia sprzedała lub wypożyczyła, zainteresowana jest Korona podobno.
          Gebauer i Tanković to fejki.
          "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
          Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
          Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
          Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
            Jan Bernat

źródło:
            trasfermarkt

Wojciech Golla
            Christian Gebauer
            Patryk Gogol
            Danel Sinani
            Márkó Futács
            Muamer Tankovic

taki temat, to znaczy jaki? sracz? można przyjść i się zesrać na środku? Bądź odrobinę poważny chociaż i zabierz teraz to gówno ze środka salonu. Na TM każdy może się "zesrać" (dać rumorsa), więc nie wiem po co przynosić to tu.
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Tego Bernata to sobie możemy w Fifie kupić. Jak nie było nas stać, żeby wykupić tego gościa z Estonii to 19 latka z Ziliny z 8 bramkami w tym sezonie tym bardziej. Chyba, że Słowacy upadną na głowę, ale mam wątpliwości.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                taki temat, to znaczy jaki? sracz? można przyjść i się zesrać na środku? Bądź odrobinę poważny chociaż i zabierz teraz to gówno ze środka salonu. Na TM każdy może się "zesrać" (dać rumorsa), więc nie wiem po co przynosić to tu.
                Przeczytaj na spokojnie temat tego wątku i sprawa się wyjaśni.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                  Dawać tego napadziora, bo czas leci a nikogo za Jarka nie ma ...
                  Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                  Dawać tego napadziora, bo czas leci a nikogo za Jarka nie ma ...
                  Napadziora już mieliśmy, ale forumka uznała, że szklany ....i trzeba sprzedawać . Zamiast kupować w zimie, można pomyśleć o ustawieniu Wszołka na środku. Moim zdaniem Kostorz też odpali, jak trochę pogra. Parzyszek pewnie poza zasięgiem.

Moi drodzy(?)..wybijcie sobie z głowy napadziora, chyba, że nasz klubowy marketing opchnie jeszcze Kante w pakiecie z Jarkiem. Powinniśmy się modlić, żeby nie sprzedali Luqinhasa, Karbownika i Majeckiego i to jest prawdziwy cel w tym okienku. Dziękuję. Bez odbioru.
                  Ostatnio edytowany przez Mario_wan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario_wan Zobacz posta
                    Napadziora już mieliśmy, ale forumka uznała, że szklany ....i trzeba sprzedawać
                    Taaak.
                    To na pewno miało decydujący wpływ na sprzedaż Jarka!
                    Aż dziwne, że Mioduski jeszcze nie odszedł, jeśli forumka ma taki wpływ.

Co do reszty:
                    jesli nikt nie przyjdzie za JN to będzie na pewno znacznie ciężej.
                    Kante jest znacznie mniej skuteczny.

Wszołek na szpicy? to byłaby spora strata - coraz lepiej jego współpraca z Veso wyglądała.
                    Prędzej widziałbym tam Litwina jako opcję rezerwową dla JK.
                    No i jeszcze Sanogo powinien wrócić na boisko w lutym (takie były zapowiedzi)
                    Z wcześniejszych wywiadów wynikało, że na początku sezonu to właśnie jego trener widział w roli podstawowego napastnika.
                    Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Klimala odszedł do Celtiku za 4,5 mln euro, więcej niż nasz Niezgoda. Kolejny grajek opuszcza nasza ekstraklase, drenaż w toku

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                        Taaak.
                        To na pewno miało decydujący wpływ na sprzedaż Jarka!
                        Aż dziwne, że Mioduski jeszcze nie odszedł, jeśli forumka ma taki wpływ.
                        Może rzadko piszę, ale czytam ... i niech tak zostanie. Jarka żegnałem w grudniu na stojąco, bo już wtedy byłem na 99 % pewny, że odejdzie, o ile przejdzie testy medyczne.
                        P.s. ten tekst o forumce, to puszczenie oka, bo jak wiadomo, wszyscy znamy się na piłce (?), ale forumowicze jakby trochę bardziej.

Komentarz

• Za chwilę będzie 3 dziesiątka w rankingu krajowym UEFA. Normalnie, że jak ktoś młody i ambitny to się stąd zwija.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                            Przeczytaj na spokojnie temat tego wątku i sprawa się wyjaśni.
                            już debatowaliśmy o tym wielokrotnie. Jeżeli teraz każdy zacznie zaśmiecać ten temat nazwiskami ze swoich snów, wizji albo legia.net to po prostu straci sens ten temat. Nie traktuj tak literalnie nazwy tego tematu. Bądźmy mimo wszystko poważni, bo chyba nikomu nie chce się dyskutować na temat nazwisk, wymyślonych przez jakichś dzieciaków. Chyba, że ty lubisz, to ok.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                              Sanogo
                              Przecież to jest chłop, którego nigdy nie powinno być w Legii. On sie nie przebił kolejno w 2 lidze francuskiej, Fleetwood - doły League One, Nuneaton - 5 liga i powędrował do Sosnowca, gdzie strzelił 5 bramek i jakimś cudem trafił do nas. Potem na wypożyczeniu w Zagłębiu coś tam strzelał, głównie z karnych, ale chłop ma zaraz 25 lat i nie wiem co kieruje tymi, którzy myślą, że nagle nauczy się grać w piłkę.
                              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Wstyd przyznać, ale jak zobaczyłem w pierwszym meczu sezonu, że Sanogo jest pierwszym wyborem Vukovicia (a wg mnie powinien być ostatnim), to niezbyt się zmartwiłem tą jego kontuzją. Wiem, że to mało ludzkie i chrześcijańskie, ale tak było

A co do przyszłości, to niech Blond Pinokio się weźmie, zepnie i wysupła na tego Świerczoka :naiwny:
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X