Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Heusler hochsztaplerem? Śmiem twierdzić, że jakby Mioduski słuchał, co on do niego mówi, to dziś nie bylibyśmy w takiej dupie.

Komentarz

• A co mówi?
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Abstrahując od wszystkiego to trochę słabo. To nie jest sytuacja jak z Rado, że dzień przed transferem się chłop napalił i trzeba go było puścić. Niezgoda/Citko o transferze gadał od dłuższego czasu, że klub się nie przygotował odpowiednio ? Pojechali na najważniejsze zgrupowanie przez mega ważną rundą bez podstawowego napastnika (bo tego chyba ??? szukają dopiero)...

Komentarz

• Nie można wykluczyć, że rozmowy z Bułgarami były już w zaawansowanym stadium, ale informacje o transferze Niezgody tę sytuację nieco skomplikowały. Skoro pojawiły się informacje, że Ludogorets odrzucił ofertę wypożyczenia z późniejszym wykupieniem zawodnika, to pewnie wyczuli, że mamy z czego im teraz zapłacić i chcą ugrać dla siebie jak najwięcej. Dość logiczne ze strony Bułgarów, że nie chcą przegrać tych negocjacji, skoro wiedzą, że mogą zarobić.

No nie wygląda to póki co zbyt obiecująco, więc miejmy nadzieję, że do końca tygodnia coś się w tej kwestii wyjaśni. No i ta plotka o naszym nowym ekspercie od skautingu trochę przeraża...

Komentarz

• Usłyszane w taksówce: Szymański jutro w Belek
            "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
              Usłyszane w taksówce: Szymański jutro w Belek
              Piekarski kilkanaście minut temu wrzucił zdjęcie Szymańskiego z jakiegoś terminala z sugestią, że się gdzieś wybierają. Podobno jest w Warszawie od wczoraj. 'Kumaty twitterowy infosek' twierdzi jednak, że Szymański do Legii nie trafi

Komentarz

• Zamieszczone przez paether Zobacz posta
                Piekarski kilkanaście minut temu wrzucił zdjęcie Szymańskiego z jakiegoś terminala z sugestią, że się gdzieś wybierają. Podobno jest w Warszawie od wczoraj. 'Kumaty twitterowy infosek' twierdzi jednak, że Szymański do Legii nie trafi
                a to nie widziałem. Od złotowy z ele uslyszalem. Kijek w jakiej korpo robisz, potwierdzasz infoski? Może na CB lata info...
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• A potrafisz cokolwiek merytorycznie?

Wystarczy przejrzeć twoje ostatnie post żeby zobaczyć do czego się ogranicza Twoja obecność na tym forum. Może pora zwyczajnie się zalogować ze swojego prawdziwego konta?
                  Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                  #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                    a to nie widziałem. Od złotowy z ele uslyszalem. Kijek w jakiej korpo robisz, potwierdzasz infoski? Może na CB lata info...
                    Ostatni raz sobie pozwalasz. Kolejny i się żegnamy.
                    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Oby Szymański trzymał się jak najdalej od Legii. Kolejny przeciętniak po jednorazowym wyskoku.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                        Oby Szymański trzymał się jak najdalej od Legii. Kolejny przeciętniak po jednorazowym wyskoku.
                        On aż taki paździeż? Szczerze nie pamiętam jego występów w eklapie

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          Szczególnie, że (coś co dla wielu tutaj będzie niewygodne) w ostatnim półroczu rozsprzedal cała ofensywę (Szymański, Carlitos, Kulenovic i Niezgoda) i dostał za całą czwórkę ~13mln euro. Sprzedaj 4 zadownikow i nie bądź w stanie wydać 10% tej kwoty chociaż na jednego piłkarza.
                          Mam wrażenie graniczące z pewnością, że takie podejście charakteryzuje funkcjonowanie Legii Warszawa odkąd pamiętam. Czy to ITI, czy BL czy DM...

Komentarz

• Jasne, natomiast od prezesa z kompetencjami strategicznymi należałoby oczekiwać, że coś się w tym temacie zmieni...

Ps. Ja mam wrażenie graniczace z pewnością, że jednak u BL wydawalismy najwięcej z tego co zrobiliśmy. Co miało potem przełożenie na to co najważniejsze czyli... To co w gablocie.
                            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Jasne, natomiast od prezesa z kompetencjami strategicznymi należałoby oczekiwać, że coś się w tym temacie zmieni...

Ps. Ja mam wrażenie graniczace z pewnością, że jednak u BL wydawalismy najwięcej z tego co zrobiliśmy. Co miało potem przełożenie na to co najważniejsze czyli... To co w gablocie.
                              Dla mnie trochę inaczej, bo z mojej perspektywy nigdy nie wydawaliśmy dużych kwot gotówkowych.
                              Różnica polega na tym, że za Leśnego celowaliśmy w inny pułap piłkarzy tzn. po prostu droższych.
                              Zaletą tego był w sumie większy poziom piłkarski drużyny, co przekładało się na sukcesy krajowe i międzynarodowe.
                              Szukanie w zbiorze lepszych zawodników wiązało się także z większym prawdopodobieństwem "odpalenia".
                              Do wad na pewno większe konsekwencje finansowe pomyłki.
                              Za Miodka celujemy w zawodników tańszych, co przekłada się w sumie na większą ilość pomyłek. Konsekwencją są wyniki w Europie, co z kolei przekłada się na mniejsze przychody i kolejne obcinanie pieniążków. Poziom piłkarski także poleciał w dół.
                              Z plusów (naciągane) widzę jedynie większą szanse dla młodych.
                              Tylko, że grają nie dlatego , że są już tak dobrzy, tylko dlatego, że łatwiej się wyróżnić na tle obecnej kadry, a nawet gdy odbiega delikatnie piłkarsko inwestowanie zwraca się nam w kwotach za transfery.

Z mojej perspektywy kibica liczą się sukcesy i to co wpada do gabloty. Ch** mnie interesuje "excel" czy to czy grają zawodnicy po milion rocznie czy najniższą krajową, czy gra przedszkole czy drużyna oldboyów. A niestety na ten moment zarządzanie strategiczne pudla wychodzi bokiem.

Komentarz

Jasne, natomiast od prezesa z kompetencjami strategicznymi należałoby oczekiwać, że coś się w tym temacie zmieni...

Ale za tych najlepszych to przeważnie kokosów nie płaciliśmy(przynajmniej jeśli chodzi o kwotę odstępnego)-Nikolić,Prijovic,Odidja, Guilherme,Duda.Żaden z nich nie kosztował więcej niż 400k.Czyli się da-ale jednak trzeba mieć "nosa".I jakieś pojęcie o piłce.
                                #MioduskiOut

Komentarz

Pracuję...
                                X