Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Jeszcze news z dzisiaj, wykupiony niedawno Cafu odchodzi zimą, bo nie przedłużą z nim kontraktu. Brawo, blisko bańka euro w straty, stać nas.
    Dwa lata Francuzi płacili jego kontrakt, a później nastąpiło wykupienie przez Legie. Ja tu nie widzę wtopy, jedynie zwykle przeinaczanie faktów przez ciebie. Sam piłkarz nie chce tu zostać, więc płakać za nim nie będę. Szymański już gotowy w jego miejsce.

Komentarz

• Jeśli prawdą jest, że Panathinaikos będzie musiał wykupić za 1.5 mln Nagy'a po okresie wypożyczenia to jest to majstersztyk.
      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Wtopa.
        A wtopa dlatego, bo pewnie myśleli, że po wykupie przedłuży umowę. A tu zonk.
        To nie lepiej było poczekać do stycznia i gadać z Cafu w sprawie kontraktu? A tak 800 tys. poszło do pieca jeśli nie przedłuży.
        Przy wykupie powinni przedłużyć z nim kontrakt. Jakby nie chciał, to po prostu nie powinni go wykupywać, bo to śmierdziało na kilometr, że klub będzie pod ścianą.
        Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wtopa ok, ale jeżeli go sprzedadzą teraz, to jakieś pieniądze jeszcze wezmą. Pytanie jakie.

I druga rzecz - przez 1,5 roku mieliśmy zawodnika, któremu płacili Francuzi, nie my. Jest info, jakie wynagrodzenie Cafu pobierał od Francuzów przez cały ten czas?
          You'll take my life but I'll take yours too
          You'll fire your musket but I'll run you through
          So when you're waiting for the next attack
          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
            Wtopa.
            A wtopa dlatego, bo pewnie myśleli, że po wykupie przedłuży umowę. A tu zonk.
            To nie lepiej było poczekać do stycznia i gadać z Cafu w sprawie kontraktu? A tak 800 tys. poszło do pieca jeśli nie przedłuży.
            Przy wykupie powinni przedłużyć z nim kontrakt. Jakby nie chciał, to po prostu nie powinni go wykupywać, bo to śmierdziało na kilometr, że klub będzie pod ścianą.
            Przecież już było tłumaczone, że wykup był obowiązkowy...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
              Przecież już było tłumaczone, że wykup był obowiązkowy...
              To gratulacje dla mózga, który się na to zgodził przy braniu Cafu. Wtopił kasę i tyle.

emil83 niby płacili Francuzi, ale płacąc im 800 tys. wychodzi na to, że tak jakby pobierał 400 tysi euro pensji od nas na rok. I co najlepsze, może odejść za darmo w czerwcu.

Jeśli to nie wtopa to nie wiem co nią jest.
              Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                Jeśli prawdą jest, że Panathinaikos będzie musiał wykupić za 1.5 mln Nagy'a po okresie wypożyczenia to jest to majstersztyk.
                Panathinaikos to sobie może wykupić Cholewiaka najwyżej. Tam nie ma w ogóle pieniędzy, a klub jest na poziomie Atromitosu.

Komentarz

To gratulacje dla mózga, który się na to zgodził przy braniu Cafu. Wtopił kasę i tyle.

emil83 niby płacili Francuzi, ale płacąc im 800 tys. wychodzi na to, że tak jakby pobierał 400 tysi euro pensji od nas na rok. I co najlepsze, może odejść za darmo w czerwcu.

Ale ja się zgadzam z tym, że niezabezpieczenie kontraktu jest mega wtopą. Mnie interesuje tylko stosunek kwoty wykupu do pensji, którą otrzymywał.

Swoją drogą jak to jest, że na Zachodzie kontrakty często przedłuża się nawet 2-3lata przed ich końcem, a u na już od dawna robi się to w ostatnim momencie, a przy dobrych wiatrach rok przed końcem. I nie jest to podejście tylko obecnej ekipy, ale też i wcześniejszych.
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Szkoda Nagy. Jako uczciwie i ciężko pracujący "zjadacz chleba" nigdy nie zrozumiem takich ludzi ... taki talent i tak go roztrwonić ...
                    Ostatnio edytowany przez pchorseba; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Nie wiem czy wtopił, skoro przez większość czasu nie my płaciliśmy jego pensję...
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wtopa ma na imię Ivan, który skasował zapewne grubo za podpis, doił wysokie pobory a nawet nie zagrał w jedynce i ma wyyebane.

Sprawa z Cafu teraz jest dziwna ale mówimy o gościu, który u nas grał 2 lata, głównie w podstawowym składzie i dawał jakość.

Jeśli to prawda, że koszt jego pobytu to 800k Euro owego wykupu bo pensję płaciło mu Metz to tragedii raczej nie ma, zwłaszcza że jeszcze jakąś niewielką kasę na niego można wyrwać.
                        Jeśli odejdzie to mieliśmy naprawdę konkretnego gościa za 400k euro/sezon. Nie jest to specjalnie wygórowana cena.
                        Legia to życie

Komentarz

• Wszyscy się przejmują, że zostaniemy praktycznie z jednym napastnikiem, a słychać cokolwiek o naszym środku obrony? Jest to o wiele bardziej newralgiczna pozycja, a my już ostatnią rundę graliśmy z dwoma piłkarzami, którzy nadają się do gry, nie tyle w zespole walczącym o mistrzostwo, co w grającym w najwyższej lidze.
                          Mioduski won
                          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• A mnie tylko taka filozoficzna refleksja naszla. Pamietam mecze z LM i sezon pozniej z pucharu UEFA a okazuje sie ze teraz niechcianego u nas Nagy'a wypozyczamy do Panaty. Oczywiscie ze moglo byc lepiej ale docenmy to co mamy.
                            Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                              Nie wiem czy wtopił, skoro przez większość czasu nie my płaciliśmy jego pensję...
                              Ale ten wykup za 800 tysi euro powoduje, że tak jakbyśmy mu płacili my, a nie Metz (formalnie oni, ale my wykupem zwróciliśmy im kasę). I przez ostatni okres my mu płaciliśmy, więc jego 2-letni pobyt kosztował nas już ponad 500 tys. euro na sezon, a nie 400 jak wcześniej napisałem. No i jeszcze zostało pół roku bulenia kontraktu.
                              Ale nie to jest wtopą. Wtopą jest to, że mimo takich sporych kosztów on może sobie odejść za darmo w czerwcu. I o to mi cały czas chodzi.

Komentarz

• mógłby ktoś pokazać haczyk z wypożyczeniem Nagy ? Nie umiem uwierzyć, że Grecy naprawdę zgodzili się "na obowiązkowy wykup" za 1,5 miliona € ...

Komentarz

Pracuję...
                                X