Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 🤣🤣
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Fartooch Zobacz posta
      To fejk, nawet całkiem zgrabnie zrobiony
      to prawda, że zgrabnie. Aż dałem się nabrać i podałem jako plotkę

Komentarz

• Kwota na rano była taka jak ustaliłem czyli 3,8 miliona dolarów plus bonusy. A jeśli dojdzie to o czym pisze Piotrek, to dobrze dla Legii.
        Jest dzban z tego Włodarczyka. Napisał najpierw jakby wszystko już było dogadane, a teraz, że to sytuacja na rano.

Komentarz

• Każdy z nich chce być tym najbystrzejszym co najbardziej błyszczy w necie pod kątem informacji z pierwszej ręki

Komentarz

• Jak to jest, że dwa kluby z polskiej ligi dogadują transfer Cholewiaka i żaden dziennikarz nawet o tym nie słyszał, a jak Legia negocjuje z Portland i pewnie 90% dziennikarzy nie wiedziała, że tam jest jakiś klub to znają dokładne ustalenia. Jakim cudem?
            Druga sprawa to bardziej mnie ciekawi kto za Jarka niż czy to będzie 4 czy 5 mln.

Komentarz

• Piotr Koźmiński
              ‏ @UEFAComPiotrK

Z moich info wynika że negocjacje w sprawie Niezgody wciąż trwają, nie ma ostatecznego porozumienia z Portland. Ostateczna suma ma zależeć od tego jaki... procent Niezgody kupią Amerykanie. Upraszczając: może być np 70 % dla Portland, 30% Legia (ważne przy kolejnym transferze).
              Te 30% od transferu z drużyny z MSL to gruszki na wierzbie.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Złoty interes Portland.

Czy Boguś sprzedał Beresia i szczególnie Dude zbyt tanio? Jasne.

Ale to co wyprawia Mioduski to jest paranoja. Oddajemy za jakies drobne najlepszego strzelca. Żeby jeszcze Portland slynelo, że sprzedaży piłkarzy do Europy to może bym zrozumiał takki interes ale to jest mls. Dramat.

Ciekawy jestem co gawiedź wymysli.
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Koźmiński zyskuje na wiarygodności
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jasne.
                    Stanowski mający infoski od Bogusia ble ale Kozminski od Mioduskiego :serduszka:

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Złoty interes Portland.

Czy Boguś sprzedał Beresia i szczególnie Dude zbyt tanio? Jasne.

Ale to co wyprawia Mioduski to jest paranoja. Oddajemy za jakies drobne najlepszego strzelca. Żeby jeszcze Portland slynelo, że sprzedaży piłkarzy do Europy to może bym zrozumiał takki interes ale to jest mls. Dramat.

Ciekawy jestem co gawiedź wymysli.
                      To w końcu wierzymy w ciemno dziennikarzom czy nie?
                      Jeśli chodzi o trasfery out, to jednak trzeba uczciwie przyznać, że Miodek dużo lepiej umie, niż Leśny.

Komentarz

Jasne.
                        Stanowski mający infoski od Bogusia ble ale Kozminski od Mioduskiego :serduszka:
                        Stanowski to z innych powodów jednak
                        Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
                          Stanowski to z innych powodów jednak
                          Wiadomo.
                          Natomiast pokazuje hipokryzje gawiedzi tylko.

Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                          To w końcu wierzymy w ciemno dziennikarzom czy nie?
                          Jeśli chodzi o trasfery out, to jednak trzeba uczciwie przyznać, że Miodek dużo lepiej umie, niż Leśny.
                          Właśnie to pokazuje.
                          Każdy transfer Niezgody za mniej niż minimum 5.5 mln$ to skandal.

Komentarz

Każdy transfer Niezgody za mniej niż minimum 5.5 mln$ to skandal.
                            A dlaczego? Tzn.. wez mi to jakos rozpisz bo moim zdaniem oddanie szklanego 25 letniego napastnika za jakies 3,4 bańki euro + bonusy to całkiem dobry biznes. Problem leży w tym kogo lok ściągnie na jego miejsce bo jak czytam niektórych o dawaniu szansy Sanogo to

Komentarz

• Maniek, już mam wrażenie, że to pisałem wczoraj.

A kogo ma ściągnąć? Kompletnie nie będę zdziwiony jak nie ściągnie nikogo bo właśnie mamy Sanogo po kontuzji.

To jets problem, który te zopisywalem, który gawiedź wysmiala uznajac już pół roku temu "udane okienko transferowe"czyki my się nie wzmacniamy, ciągle uzupełniamy tylko. Wzmocnilismy się tylko na POZYCJI Wszolka, reszta to wartościowe uzupełnienia takie jak Novikovas czy Gvilia. Natomiast oczekiwać od tego składu osobowego i Vukovica pucharów jest śmieszne.
                              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Chłopie jak ja miałbym wszystko tu czytać od dechy do dechy to by w osiedlowym cefarmie neospazminy zabrakło

Komentarz

Pracuję...
                                X