Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wczoraj na oficjalnej było info o testach medycznych Cholewiaka . Nie widziałem info o transferze to może ich nie zdał ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Jedni wierzą Koźmińskiemu, inni Włodarczykowi - życie to sztuka wyboru.
      Nie wierzę ani jednemu ani drugiemu.

Ps. Jak Stanowski miał od Bogusia to źle ale jak Kozminski ma od Mioducha to dobrze.

Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Nie. Winnym będzie ACO, bo tak się utarło.
      Wiem, o niego mi chodziło.
      Gawiedź nie obwini Mioducha.
      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
        Kamieniecki wspomina na portalu TVP Sport, że najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie z opcją wykupu. Może być więc tak,że 3.8 mln odnosi się do kwoty obowiązkowej opcji wykupu, a Legia dodatkowo dostanie kwotę X za wypożyczenie (co razem zbliży kwotę transferu do 5 mln).
        jeżeli w tym było by ziarko prawdy to doprawdy w Legii pracują idioci i to do kwadratu ...

Komentarz

• Wiem, o niego mi chodziło.
          Gawiedź nie obwini Mioducha.[/QUOTE]

Dobrze wstrzymaj się z obroną ''trenera tysiąclecia'' bo narazie nic nie wygrał....
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Najnowsze
            @TobiasWagner_91
            Christian Gebauer (SCR Altach) hat ein Angebot von Legia Warschau. Winger hat einen Vertrag bis zum Sommer, aber Legia will ihn jetzt bringen. Gespräche sind im Gange.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Nie wierzę ani jednemu ani drugiemu.
              Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Made my day.

Niezgoda za mniej niż Buksa. #udaneokienkotransferowe
              Niecałe 3.5 mln euro.
              Pogoń sprzedaje za więcej środkowego obrońcę niż My gościa, który idzie na bez problemu na króla strzelców.
              Rzeczywiście.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Wypożyczenie Jarka z opcją wykupu to debilna sprzedaż na kredyt z gwarancją na zdrowie i formę. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę - oczyma wyobraźni widzę jak Mario opluwa monitor ze śmiechu czytając takie teksty. Chyba, że jest coś głębiej o czym się nie pisze.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Rzeczywiście.
                  To jeszcze jak jesteś takim mistrzem świata w cytowaniu to przywołaj 10tki moich postów wysmiewajacych wlodara. Czy akurat tych nie znalazłeś? szokujące, co za niespodzianka.
                  #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Kamieniecki wspomina na portalu TVP Sport, że najbardziej prawdopodobne jest wypożyczenie z opcją wykupu.
                    a to nie o Świerczoku przypadkiem?
                    Nie wiem skąd wziął się temat wypożyczenia...

Komentarz

• Przestańcie się spierać z tym typkiem bo się tego czytać nie da. 09.01 wydał wyrok i wyśmiał "udane okienko transferowe". To tak jak podsumować mecz w 5 minucie. Idźcie co niektórzy na spacer i wdajcie się w dyskusję z gołębiem. Ta sama skala. To już podpada pod zaburzenia. Masochistów też kręci oburzenie ludzi, jak zobaczą siusiaka. A Wy się dajcie aktywować po każdym obnażeniu, znaczy "kleczeniu, plakatach, pomnikach" itp.

I ten "Boguś" na każdym kroku. Przyznam, że nigdy nie powiedziałbym o jakimś obcym, starszym chłopie "Tomuś, Maciuś" czy "Łukaszek". No ale mi jednak zależy żeby w życiu traktowano mnie poważnie
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                        a to nie o Świerczoku przypadkiem?
                        Nie wiem skąd wziął się temat wypożyczenia...
                        Mea culpa. Kątem oka spojrzałem i stąd mój błąd. Oczywiscie chodzi o ewentualne wypożyczenie Świerczoka. Z drugiej strony ciekawe, że prawdopodobnie nikt poza Tobą tam nie spojrzał a tylko jad na zarządzających się od razu wylał...No, ale to ewidentnie moja wina tym razem, bo wprowadziłem w błąd. Przepraszam.
                        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez qinio9 Zobacz posta
                          Najnowsze
                          @TobiasWagner_91
                          Christian Gebauer (SCR Altach) hat ein Angebot von Legia Warschau. Winger hat einen Vertrag bis zum Sommer, aber Legia will ihn jetzt bringen. Gespräche sind im Gange.
                          Toż to ogór pokroju Agry...
                          "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                          Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                          Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                          Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Dobrze wstrzymaj się z obroną ''trenera tysiąclecia'' bo narazie nic nie wygrał....
                            A jak on ma cokolwiek wygrać,jak praktycznie co pół roku trzeba układać całą układankę od nowa? Też go krytykowałem,ale już więcej tego nie zrobię.Winny jest tylko jeden.Ten mechanizm zresztą sam się napędza:Sprzedajemy najlepszych,to nie ma oczywiście sukcesów.Ponieważ nie ma sukcesów,to jest dziura w budżecie i żeby ją załatać sprzedajemy.I tak można bez końca.Gdybyśmy mieli dochody z pucharów,to pewnie problemu by nie było.
                            Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                              A jak on ma cokolwiek wygrać,jak praktycznie co pół roku trzeba układać całą układankę od nowa? Też go krytykowałem,ale już więcej tego nie zrobię.Winny jest tylko jeden.Ten mechanizm zresztą sam się napędza:Sprzedajemy najlepszych,to nie ma oczywiście sukcesów.Ponieważ nie ma sukcesów,to jest dziura w budżecie i żeby ją załatać sprzedajemy.I tak można bez końca.Gdybyśmy mieli dochody z pucharów,to pewnie problemu by nie było.
                              Kogo takiego sprzedaliśmy w ostatnich okienkach poza Szymańskim i Ofoe, który miał obiecane, że będzie mógł odejść?
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

Toż to ogór pokroju Agry...
                                To fejk, nawet całkiem zgrabnie zrobiony

Komentarz

Pracuję...
                                X