Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ... To w takim razie to jeszcze gorzej swiadczy o tym transferze.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
      Pytanie do Vuko czemu nie skróci Hołowni czy Matuszewskiego z Wigier?
      Pewnie dlatego że tam moga grać pełne 90 minut a u nas "od swieta"

Komentarz

• Zrobi lepszą karierę w Legii niż Krzysiu Ostrowski ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
          A kto powiedzial ze on będzie grał w podstawie? Lepszy polski walczak na ławkę niż szrot z zagranicy.

Obradovicia na lewej już nie ma (nie było), Rocha za 6 miesięcy pakuje walizkę, a Karbownik to jest prawonożny piłkarz środka. Mamy kogoś na lewej stronie?

Pytanie do Vuko czemu nie skróci Hołowni czy Matuszewskiego z Wigier?
          Przecież Hołownia w tym Śląsku nic nie gra. Jak Cholewiak to nie żadne wzmocnienie(bo nie jest) to Hołownia tym bardziej.

Komentarz

• Bardzo ciekawy twit Bogusia

Berto to nie wiem nawet kto to, Piech Janka a Vranjes Henninga, Ojaama Lecha�� ale biore to na siebie����*♂️ Masło „wszystkich”, Chukwu 100% obecnego dyr. Sportowego a Dyego to bym nie liczył bo to były frytki ale Domino z Miśkiem chcieli świadomie spróbować i wszyscy się zgodzili
            Ale jak pisałem tutaj, że Chukwu i Necid to nie była decyzja BL i MZ to wariat.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              Bardzo ciekawy twit Bogusia

Ale jak pisałem tutaj, że Chukwu i Necid to nie była decyzja BL i MZ to wariat.
              Teraz już rozwiałeś wątpliwości. Boguś wszak napisał

Komentarz

Gdybyśmy na lewą obronę wzięli że Śląska tego Stigleca lub nawet z Jagi Guilerme był powiedział, że super ale Cholewiak to naprawdę kiepski żart.
                Pierwszy raz od dawna widzę, żebyśmy zgadzali się w ocenie potencjału jakiegoś zawodnika. Ja naprawdę nie wiem czy aż tak podpadliśmy Kuleszy opóźnieniami przy płatności za Novikovasa, że Kucharski boi się wykręcić kierunkowego do Białegostoku, ale trafia się okazja na pozyskanie solidnego grajka na newralgiczną pozycję, a my stawiamy na Cholewiaka, który się na niej delikatnie mówiąc nie wyróżniał.

Ogólnie sam pomysł pozyskiwania zawodników z polskiej ligi naprawdę nie jest tragiczny, ale jeśli już się na to decydujemy, to czemu akurat schylamy się po przeciętniaków, dla których zaraz trzeba będzie szukać nowego klubu. Nie chcę skreślać Cholewiaka jeszcze przed pierwszym spotkaniem, ale to z daleka śmierdzi transferem Vranjesa, który był tu potrzebny jak umarłemu kadzidło i tłumaczono to podobnie - nada się na uzupełnienie lewej obrony. Nie potrafię tego zrozumieć i nawet nie wiem czy chcę...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Teraz już rozwiałeś wątpliwości. Boguś wszak napisał
                  No i czym masz problem?

#TeamVuko

Komentarz

• Ciekawe, czy te pomysły z Szymańskim i Cholewiakiem to daje Exel Miodulskiego, czy te nazwiska są na pierwszej stronie notesu Vuko?

Komentarz

No i czym masz problem?
                      Nie mam. Jego Mioduski nie zwolni więc mówi jak jest, i jest to dowód niezbity na poparcie twoich tez. My musimy czekać jak Vuko poleci, dopiero wtedy przyzna, że okienko chujowe i nawet nie wie jak się Lukocośtam nazywa

Komentarz

• Niesamowity los na loterii wygrał Mateusz Cholewiak. Być nikim w tej lidze i w wieku 30 lat podpisać kontrakt z Legią Warszawa - szczere gratulacje!

Komentarz

• Dawidziuk twierdzi, że ma przyjść jeszcze skrzydłowy i defensywny pomocnik. Ciekawe czy też tacy zadaniowcy.
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Rozumiem ewentualny transfer Pyrdoła. Młody, ponoć utalentowany. Za frytki. To taka inwestycja na przyszłość. Nawet jak nie wypali to żadne ryzyko.

Ale przyznam, że nie rozumiem ewentualnego transferu Cholewiaka. Nie będę udawał że namiętnie śledzę całą Ekstraklasę i wszystkich zawodników. Być może jest tak jak pisali przedmówcy, że chłopak zapierdala, że walczak, że dobrze ułożona lewa noga.
                            Ale czy my chcemy kopać się w tej lidze po czołach razem z innymi, czy raczej próbować reszcie "odjechać" ?
                            Pół roku temu lekką ręką odpuszczono Hlouszka, żeby teraz ściągać takiego "asa" ???
                            Co ten chłopak ma Legii do zaoferowania ??
                            Rozumiem, że na początku okienka nie ściągniemy kolejnego "Wszołka". Ale to chyba nie oznacza, że bierzemy "cokolwiek" ....

Żeby się tylko nie okazało, że największym zimowym wzmocnieniem będzie Michał Żewłakow ....
                            Never Surrender

Komentarz

• Jak dzisiaj przeczytałem o Cholewiaku, byłem pewny, że to jakiś żart.
                              A teraz jest oficjalne potwierdzenie, że jutro przechodzi testy medyczne.
                              Trzymam kciuki, aby ich nie przeszedł. Chociaż skoro Obradoviciovi sie udało ...
                              Bardzo nisko upadliśmy. Nawet jeżeli to jest tylko uzupełnienie składu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                                Dawidziuk twierdzi, że ma przyjść jeszcze skrzydłowy i defensywny pomocnik. Ciekawe czy też tacy zadaniowcy.
                                Skrzydłowy ok ale defensywny pomocnik mając w obwodzie Cafu i Karbownika to żart jakiś.
                                Na teraz to potrzebny jest środkowy obrońca i skrzydłowy(nie licząc odejść).
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X