Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tym bardziej, że bardzo dużo minut nie zagrał, a zdążył 2 bramki i 2 asysty zapakować. Niby w tym wieku to mniej ważne, ale niektórzy po prostu to mają, inni nie (produktywność). Lepiej jak mają, bo nie ma nic gorszego niż jak się zbierze grupka gości, którzy może fajnie wyglądają, mają papiery na granie, ale w praktyce właściwie nie produkują.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
      Rozumiem, że młodzieżowiec, że jedynie za ekwiwalent, tylko po co nam on tak na prawdę, skoro mamy mnóstwo swoich małolatów? On chyba nawet nie był młodzieżowcem nr. 1 w ŁKSie?
      Bierzemy źle nie bierzmy źle, ile to już było narzekania że nie potrafiliśmy wyłapać młodego zdolnego i potem jakąś Cracovia, Pogoń lub inna Jagiellonia sprzedaje takich gości za grubą kasę za granicę. Powinniśmy robić jak Porto, Benfica, Sporting, które to kluby wykupują każdego lepszego zawodnika w Portugalii, następnie szkolą go u siebie lub wypożyczają. To tak jak ze złotem, trzeba przesiać kilka ton ziemi, żwiru, aby trafić na kilka gram złota. To jedyna metoda dla nas, szkolenie i wyłapywanie młodych zdolnych z całego kraju. Większość naszych tzw. wychowanków to i tak chłopcy którzy za dzieciaka do nas trafili i u nas są szlifowani. Trzeba też łowić tych co są młodzi i pokazali się obiecująco na poziomie I ligi czy ekstraklasy. Trzeba korzystać z tego że kilku młodych u nas się wybiło i przebiło do I drużyny, to magnez dla chłopaków z całej Polski.
      Brawo dla klubu,została obrana jakaś ścieżka trzeba ja kontynuować, tą drogą nabyliśmy Muzyka, Kostosza, przypominam że Niezgoda też tak do nas trafił z niższej ligi, a teraz wielu sobie nie wyobraża by miał odejść.
      Oczywiście trzeba transferów które będą wzmocnieniem teraz i już, ale uważam że podczas każdego okienka powinniśmy wyłapywać kilku zawodników jak ten chłopak z ŁKS-u, sprawdzać przydatność na obozie i wtedy decydować zostaje albo wypożyczać.
      Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy ja piszę, że to źle? Pytam i zastanawiam się, w jakim celi go sprowadzają? Nie widziałem go, dlatego pytanie, czy jest to poziom przynajmniej Praszelika, Kostorza lub Rosołka? Jakby miał 15-16 lat to ok, ale 20 latek to on musi być zaraz gotowy do gry, jeśli miałby być drugim Niezgodą.

Komentarz

• Myślę sobie, że na naszym poziomie transfery to ogromna loteria ... Do końca nie wiadomo kto co pokaże.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
            Czy ja piszę, że to źle? Pytam i zastanawiam się, w jakim celi go sprowadzają? Nie widziałem go, dlatego pytanie, czy jest to poziom przynajmniej Praszelika, Kostorza lub Rosołka? Jakby miał 15-16 lat to ok, ale 20 latek to on musi być zaraz gotowy do gry, jeśli miałby być drugim Niezgodą.
            Nie znam typa, jak znam życie nic z niego nie będzie, ale Niezgoda przychodził do Legii w wieku 21 lat z 3 poziomu rozgrywkowego. Pół roku spędził w rezerwach i poszedł do Ruchu na rok.

Komentarz

• Jeszcze jeden artykuł
              http://sport.tvp.pl/45984606/pko-eks...owy-skrzydlowy
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                Nie znam typa, jak znam życie nic z niego nie będzie, ale Niezgoda przychodził do Legii w wieku 21 lat z 3 poziomu rozgrywkowego. Pół roku spędził w rezerwach i poszedł do Ruchu na rok.
                jest filmik z jego akcjami z ŁKS z niższych szczebli (3-1 liga) i muszę przyznać, że chłopak ma to coś. Wiem, że to tylko kompilacja najlepszych akcji, ale zrobił na mnie ten filmik znacznie większe wrażenie niż np podobny z Płachetą.

Fajne, krótkie prowadzenie piłki, pozwalający na mijanie rywali jak tyczki. Dobry przegląd pola, fajne dłuższe piłki potrafi zagrać.
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Bierzemy gościa za frytki, więc ryzyko żadne. Ciekawe czy ściągany jest do szerokiej kadry już na teraz, czy też klub zamierza zostawić go w ŁKSie na następny sezon (jeśli się utrzymają), żeby się ogrywał. Ogólnie jeśli uda się ten transfer dopiąć to na pewno będzie to fajny ruch, chociaż problemów na tej pozycji sam Pyrdoł raczej nie rozwiąże

Komentarz

• Rybus przychodził z Łowicza. Widać pewne podobieństwa.

e: czy tam z Szamotułów

Komentarz

• Cytat z janekxa:

Kub z MLS, Portland Timbers, zabiega o transfer napastnika Legii - Jarosława Niezgody. Przedstawiciele amerykańskiego klubu w najbliższych dniach przylecą do Warszawy na bezpośrednie rozmowy odnośnie transferu.

Komentarz

• Pisze też o kwocie 6 mln dolarów netto. Jeśli tyle jest na stole to po Jarku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fartooch Zobacz posta
                          Cytat z janekxa:

Kub z MLS, Portland Timbers, zabiega o transfer napastnika Legii - Jarosława Niezgody. Przedstawiciele amerykańskiego klubu w najbliższych dniach przylecą do Warszawy na bezpośrednie rozmowy odnośnie transferu.
                          Za Buksę dali 4m to za lidera tabeli strzelców powinni z 1m dorzucić.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Ciekawe jest też, kto wg "kumatych" ma przyjść w jego miejsce...Angulo.

Komentarz

• Czyli wg kogo?

Edit: ok, już wiem.
                              Czy ten gimbus napisał chociaż jedno zdanie prawdy?
                              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Czyli wg kogo?

Edit: ok, już wiem.
                                Czy ten gimbus napisał chociaż jedno zdanie prawdy?
                                Nie chcę straszyć, ale w pewnym radiu internetowym już 30.12 o tym mówili. Nie pisałem o tym
                                bo po pierwsze wiem, że te źródło to tutaj persona non grata, a po drugie
                                nie chciało mi się w to wierzyć. I dalej w to nie wierzę bo gdyby to była prawda to
                                ja pie...

Komentarz

Pracuję...
                                X