Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery z TT czyli fantazje, marzenia, koszmary i typy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W zimie trudno ściąga się napastników. Pamiętamy jaką sytuację miał Jacek Magiera, gdy Nikolicia i Prijovicia zamieniliśmy na Necida i Chukwu. Radek Kucharski powiedział mi ostatnio, że statystycznie tylko 16% napastników sprowadzonych zimą strzela więcej niż 5 bramek.
    Piękna refleksja typa, który opiniował transfery tych dwóch chujograjców
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Z Salamonem pewnie chodzi o Lecha, bo on pochodzi z Poznania. I mowa tylko o pół rocznym wypożyczeniu, bo z trenerem jest skłócony więc średni interes. Bo jeśli chciałby wrócić na stałe do Polski to dla pozyskującego klubu fajna okazja, żeby mieć stoper na 4-5 sezonów. Patrząc na to jaką profesurę odstawia Lewczuk czy Wszołek zdecydowanie warto takie okazje z powracającymi Polakami wykorzystywać. To zresztą też pokazuje, że poziom w tej lidze jest coraz słabszy.
      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
        Piękna refleksja typa, który opiniował transfery tych dwóch chujograjców
        Niech wyliczy lepiej jakie jest prawdopodobieństwo, że dwaj napastnicy w sumie strzelą 1 gola i czy można porównać trafienie takiego zestawu do "6" w totka.
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Wg dziennikarza Radiosporten Muamar Tankovic idzie do Legii za 500 tys euro + bonusy. Skrzydłowy Hammarby, 3 mecze w reprezentacji Szwecji.
          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Staty ma kozackie aż nie chcę mi się wierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              Wg dziennikarza Radiosporten Muamar Tankovic idzie do Legii za 500 tys euro + bonusy. Skrzydłowy Hammarby, 3 mecze w reprezentacji Szwecji.
              Starego misia na sztuczny miod? Zweryfikuj sobie tego dziennikarza fejk
              Ostatnio edytowany przez pawlik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Niestety nie ma szans za tyle. Gość miał super wejście jako 19latek w Alkmaar, potem trochę się pogubił, ale w Hammarby odbudował. Ma 24 lata więc spokojnie Szwedzi mogą zrobić na nim wciąż świetny deal.
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
                  Starego misia na sztuczny miod? Zweryfikuj sobie tego dziennikarza fejk
                  XD
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Według Przeglądu Sportowego Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź) od nowego sezonu ma być zawodnikiem Legii Warszawa.

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rszawa/nm1jh0f
                    Ostatnio edytowany przez paether; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie ma kasy, więc pewnie 2-3 takie transfery i tyle w tym okienku.

Komentarz

• Niech podpisze,później niech pogra i można oceniać.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                          Nie ma kasy, więc pewnie 2-3 takie transfery i tyle w tym okienku.
                          Oby nie.Można sprowadzić naprawdę solidnych zawodników nie wydając milionów.Najnowsze przykłady - Wszołek,Luquinhas.A kiedyś nawet Odidja czy Nikolic.
                          Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Rozumiem, że młodzieżowiec, że jedynie za ekwiwalent, tylko po co nam on tak na prawdę, skoro mamy mnóstwo swoich małolatów? On chyba nawet nie był młodzieżowcem nr. 1 w ŁKSie?

Komentarz

• Młody, ponoć utalentowany Polak z doswiadczeniem eklasowym za frytki. Ja nie wiem do czego sie tu mozna przyjebać. Niech przychodzi i zapieprza
                              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                                Rozumiem, że młodzieżowiec, że jedynie za ekwiwalent, tylko po co nam on tak na prawdę, skoro mamy mnóstwo swoich małolatów? On chyba nawet nie był młodzieżowcem nr. 1 w ŁKSie?
                                Małolatów dużo, co nie znaczy, że wystarczająco dużo dobrych małolatów. Ciągle w wywiadach fachury z różnych akademii powtarzają, że jak z rocznika choć jeden przebije się do 1. drużyny to jest to duży sukces.

Komentarz

Pracuję...
                                X